Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    Děkuji
     
  2. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj poslala jsem Ti bublinky;)
     
  3. onicem

    onicem Pisálek fóra

    Gregoraroza posílám holuba. ;) Snad se něco, co by tě uspokojilo, najde.

    Btw. Kdyby měl někdo k zapůjčení výrobnu gelu na vlasy, bublinek, kuželů, hrnců, šperků, trezoru, psacího brka, hedvábí, i nějaké jiné... budu neskonale vděčná. Já prostě nedávám nasbírat to nářadí. :cry:
     
  4. cudla

    cudla Pisálek fóra

    ahoj shánim růžovou továrnu na krabice nebo růžovou pštrosí farmu nabízím opičí pomeranč olše oregánská líska nejvétší voskovník červený havýše krunýřovce cudla
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nehledám nic, jen odpověď:

    Honzulko, to jsme Ti poslali málo, aby jsi při OD vždy zjistil, co Ti z růžového chybí a svoji sbírku při OD vytáhl jako z trezoru? No to raději někomu, kdo slušně poděkuje a je rád, že něco dostal. Pak i když po čase skončí, tak nemrzí , ale doplňovat si lištu, to snad ne-.-
     
  6. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Prosím, sháním tyto dekorace: Zkušený vejcokráslič, Fanoušci s ocasem, Fandíme!, Hvězdný hráč, Přihraj míč!, Párty hry, Chabá ochrana, Pomoc! Had!, Odšpuntovat špunty!, Ztracen v labyrintu.

    Dále sháním některé růžové výrobny - konkrétně guáno, arašídy, krabice, parfumerie, střihárna ovcí, sýrárna, houpací sítě, včelín, vějíře, bio-lep laboratoř, bobří pila, pštrosí farma, kotlárna, butik s plavkami, hůlky, koberce a keramická dílna. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Mám dost na výměnu, např. opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, jezírko pro havýše, kudlanku, olši oregonskou, dvouslivák ježatý, továrna gel na vlasy, továrnu na kužely, výrobnu bublinek, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, růžové stáje, červené stáje a výrobny, dekoraci křeččí past a věčný lov pokladů (květinové melodie a tečk. deštník už bohužel nemám) :) T.
     
    Naposledy upraveno: 19/6/20
  7. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    něco jsem ti poslala, ať ti to udělá radost
     
  8. Soukromi

    Soukromi Pisálek fóra

    Nabízím na výměnu červené jezevčí doupě, hnízdo pro roháče,netopýří jeskyně, výběh pro chameleona.
    oranžové vraní hnízdo.

    prosím napište mi rovnou co byste nabídli,díky:)

    další třeba červený prasečí chlívek nebo oranžové: liščí nora, kotlárna, obydlí pro medvěda, výroba vajec a vraní úkryt
    ze žlutých kozí mlékárna, továrna na krabice, rybník s japonskými kapry, stříhárna ovcí, výroba vějířů, netopýří guano.....
    dost stàjí, i žlutých, mám hodně a nic za ně nechci tak si pište.

    na baha mám na výměnu bazén pro mořské poníky, žluté jezírko pro vodní dráčka a oranžová sběrna papouščího peří. továrna na koberce a na klapky na uši.
     
    Naposledy upraveno: 19/6/20
  9. anička2303

    anička2303 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    omylem jsem vyslala do světa albízii,prosím nabídněte ,co si za ni představujete ,děkuji

    Moc děkuji -pechfogl- , michalka59 , nunca60
     
    Naposledy upraveno: 20/6/20
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, kdyby se nekomu bez uzitku valela v bedne dekorka Strojni dilna.... vyslete, prosim, holuba co za ni chcete ;)

    evoku57 o_O uff, takovy fofr jsem tedy necekala! Zlata holka, ani nevis, jakou jsi mi udelala radost dneska! :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 20/6/20
    evoku57 tohle ocenil(a).
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlo posílám ;)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    elaairena - posílám ;)
     
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky :)sháním květinové melodie, křeččí pasti a JC ;)Mám toho hodně na výměnu, :pNabídky prosím holoubkem:)
     
  14. pavelkohl1

    pavelkohl1 Perspektivní autor

    Dám kudlanku za surikatu, nebo továrnu na gel na vlasy
     
  15. il.ja

    il.ja Pilný autor

    nabízím úhoře za kudlanku nebo surikatu nevím co jde posílat
     
  16. tom.j

    tom.j Pisálek fóra

    nabízím J.C. za dvoje kudlanky napište mi kdo chce
     
  17. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Chtěla bych moc poděkovat za kudlanku:inlove:měla jsem moc velkou radost:D
     
    Naposledy upraveno: 20/6/20
  18. zoopraha1

    zoopraha1 Pisálek fóra

    někdo tady chtěl hedvábnou farmu vyměním za kudlanku napište si kdo chcete
     
  19. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Nabízím růžovou barvírnu za jinou růžovou výrobnu (butik, koberce, biolep, vějíře...).
    Případně můžu nabídnout nějakou neonovou stáj + něco k tomu.
    Dále hledám leucadendron xxl, opičí pomerančovník, hloh xxl, zlatý déšť xxl, voskovník červený.
    Stromy za stromy, stáje za stáje...
    Pište nejprve holoubkem, napřed nic neposílejte a rovnou pište, co za to, na dohadování, co za to můžeš nabídnout, nereaguji.
    Díky moc a přeji všem úspěšné výměny!
     
  20. 12monika12

    12monika12 Pisálek fóra

    Ahoj :) Dodělala jsem nějaké úkoly v družstvu, tak mohu nabídnou pár stromků dál... Prosím piště holoubka ;)

    NAVÍC STROMY:
    XXL - Ambroň, broskvoň, diospyros, javor cukrový, katalpa, mandlovník, skvrnitá vrba, vrba jíva, ořešák
    XL - morušovník, olivovník, planika obecná, slivoň mirabelka, slivoň trnitá, tulipánovník
    obyč - ořechovec pekanový, planika obecná, slivoň mirabelka, tulipánovník, vrba černá, vistárie, bříza, dub, jedle, lokvát,..

    SHÁNÍM STROMY:
    jinan dvoulaločný XXL, leucadendron stříbrnolistý XXL nebo vonící strom XL, strom mongongo


    SHÁNÍM STÁJE:
    jezero pro hrochy - červené, obydlí pro mývala - oranžové

    Stájí mám navíc víc, něco obyč, upgrade žlutý, oranžový a u něčeho červený...
    Hezkou hru :)
     
    Naposledy upraveno: 20/6/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.