Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Prosím, sháním tyto dekorace: Zkušený vejcokráslič, Fanoušci s ocasem, Fandíme!, Hvězdný hráč, Přihraj míč!, Párty hry, Chabá ochrana, Pomoc! Had!, Odšpuntovat špunty!, Ztracen v labyrintu.

    Dále sháním některé růžové výrobny - konkrétně guáno, arašídy, krabice, parfumerie, střihárna ovcí, sýrárna, houpací sítě, rybník s japonskými kapry, včelín, vějíře, bio-lep laboratoř, bobří pila, pštrosí farma, kotlárna, butik s plavkami, hůlky, koberce a keramická dílna. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Mám dost na výměnu, např. opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, jezírko pro havýše, našel by se i 1x mombín sladký, olši oregonskou, dvouslivák ježatý, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, růžové stáje, červené stáje a výrobny, dekoraci křeččí past (květinové melodie a tečk. deštník už bohužel nemám) :) T.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Terkasp89
    Pošli mi holoubka, určitě se na něčem domluvíme :)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    hroudov Nevim, kde jsem to nabrala, ale perfektni kyticku mam jednu v radku a druhou v bedne a na borstyho balonky jsem ted narazila pri stehovani dekorek (tusim 2x), takze vydrz, jen dohledam a poslu. Nic za ne nechci... kdybys mela hodne opicich pomerancovniku, posli kousek -pechfoglove- ;)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :Dpechfógl: zadrž :D šetři licence :) kdo dočetl větu do konce je mu to jasné ;) i tak mi jabloně přistály (doufám, že z recese, kromě Orlíčka), ale dar rád oplatím.
    Ale byla to pravda měl jsem jen 2 jabloně XXL a ani jsem nestrádal:D
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
    Peto121 a -migos- tohle ocenili.
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    mne uz se ty stromky pletou o_O
    oni jsou 2 mombíny?
    tak to mam asi jen ten bez pridavneho jmena.
    ten druhy je z TS?
     
  6. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Přeji všem hezký zbytek víkendu a chtěla bych poprosit o sladký mombín, má-li někdo na výměnu
     
    kikiriki tohle ocenil(a).
  7. opicevkleci127

    opicevkleci127 Zelenáč fóra

    zdravim,nemate někdo na vymenu cervene kukacky?
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    smoulinek123 tohle ocenil(a).
  9. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    matlafous123 ahoj a děkuji moc;), po stromu juknu a pošlu:)může mi prosím pechtfógl napsat, abych si ji přidala do přátel a strom poslala?
     
  10. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky sháním na poslední chvílí chlívek - výběh hrůzného rajčeho žluté a jednu svíci kaktusového charakteru :) :):) díky za nabídky An.

    Tedy to je rychlost :) moc děkuji -migos- a mamaMarta :)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
  11. ukrtečka

    ukrtečka Zelenáč fóra

    ahoj, nemáš základní chlívek pro roháče červené? díky za odpověd.
     
  12. ukrtečka

    ukrtečka Zelenáč fóra

    Ahoj, měl jsem hodně dlouhou pauzu. Má někdo navíc nové stromy nebo chlívky (základní), které byly v posledních dvou letech?
    Díky - snad to doženu, je tu hodně nových věcí.
     
  13. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zdravím je to sice na poslední chvílí ale nemáte někdo mloka oranžového ? pošlete holoubka co za něj děkuji
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    rastaman19
    Máš ho doma .....
     
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, nabízím pro mě již nepoužitelné dekorace do strašidelného domu: Faraon tutenramon (5x), opravdový fanoušek (1x), kočáry (2x) nebo Pozor (1x) . Kdo má zájem, napište si, jsou volné.

    Volné dekorky na farmu: karetní psy (1x)

    Stejně tak kdo sbírá xxl upgrady stromů, poptejte, třeba mám, já je nevyužívám, mohu poslat.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
  16. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Pořád jsem se divil, že někdo nabízí třeba jabloň za sladký mombín. Pochopil jsem až tehdy, kdy jsem si spletl nabídku a poptávku a vyměnil můj jediný uhlíkový buk za nějakou blbost. No nejsem já jelito? >:(xDxDxD
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Abys nebyl jelito,pošlu ti jinej ;)
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Sháním na poslední chvíli,má někdo Havýše ?
     
  19. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    berkaKolchoznice, moc děkuji :inlove:
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ahojte farmari,chcem poprosit ci nema niekto dekoraciu majster v malovani vajicok- Zkušený vejcokrášlič?
    poprosim o solidnu ponuku postou,dakujem ;)
    ale to uz som asi bez sance,no nevadi ;)
    dakujem hracke mamaMarta :)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
    Peto121 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.