Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bibi0266

    bibi0266 Zelenáč fóra

    Ahojky všem
    Potřebovala bych : oranžovou myš, klidně i několik
    Dám za to : dub korkový XL, buk XL, mišpule XL, jalovec skalní, lokvát, oranžové husy
    Dík předem
    Napiště holoubka
     
    Naposledy upraveno: 16/5/20
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Pro pána krále, nevěřím svým očím, v co se to kdysi dobrá akce OaD zvrhla?
    Několik hráčů si zvyklo, že jim pečení holubi lítají rovnou do huby
    a další se předhánějí, kdo jim jich víc naservíruje. A určitě nejde jen o nahur42.
    Hrůza mě jímá, lidi vzpamatujte se.
    :(
     
    Naposledy upraveno: 16/5/20
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pech, no dokud se zde bude po několik OD omílat že zrovna nahur není košer, jako byl před tím Frantanec, tak mě nic neomlouvá. Chybu udělám přece než se to proflákne? Potom už ne. Není nic lehčího, než s ním neobchodovat a zablokovat. Ale vstane nový bojovník.. nick. ;)
     
  4. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Hledám agamu límcovou, oranžového bažanta, oranžovou želvu, růžovou stříhárnu.
    Ze stromů dračinec xxl, zlatý déšť xxl, leucadendendron xxl, karyokar xxl, korálovec xxl, opičí pomerančovník, sladký mombín.

    Pro hudy260 areku xxl, agamu límcovou (vyměním i za mantu).

    Nabízím oranžové vážky (pokud dříve nezmizí z lodi), růžové chlívky (dám dva za růžovou výrobnu) a některé neonové chlívky, dekorku Sergej Kočmaninov, Idol, Rybí tanec a spoustu dalších.
    Vyměním růžovou barvírnu za jinou růžovou výrobnu (bio lep, pštrosí, bobří, butik, hůlky, koberce, sítě...).

    Prosím nic neposílejte napřed (některé věci mám na vedlejší farmě), vždy až po domluvě holoubkem, pište rovnou, co za co chcete!
    Všem přeji úspěšné výměny a hezký den!
     
  5. vavovi

    vavovi Stará škola

    Ahojky
    sháním do sbírky růžové výrobny: parfumerie, střihárna ovcí, houpací sítě, kartonové krabice, vějíře, včelín

    Seriozní nabídky prosím holoubkem. Předem píšu, že JC nemám
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  6. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Ahoj farmáři, nemůžu se pohnout v úkolech děsivé noci, protože se mé farmě stále obloukem vyhýbá Kaktusová svíce. Neměl by prosím někdo na výměnu? V OaD za kaktusovou svíci požadují "modré z nebe", takže tam se mi výměna nedaří. Pište prosím holuba, za co byste mohli kaktusovou svíci vyměnit.
    Děkuji a všem přeji radost ze hry.
     
    k.vitek a jana563 tohle ocenili.
  7. Boubelík

    Boubelík Pisálek fóra

    Sháním dekorace: slepičí fanoušci, fotbalové žonglování, fotbalová hra, vítězná penalta, čarodějnická kuchyně, dýňové strašidlo, Eiffelova věž, obří pivní džbán, pokerové kočky, dokonalá hůl, kluzký led, český záhon, pomoc! had!, fanoušci s ocasem, fandíme!, hvězdný hráč, křeččí past, plácni zombie, velikonoční čokoládová továrna, zkušený vejcokrášlič, chytrá vejce

    Nabízím na výměnu zvířata:
    růžové: slepice, ovce, prasata, opice, slony
    červené: jezevce, kamzíky, roháče, rysy, pávy, bobry, ropuchy, mloky oranžové, žáby, jaky, ryby, krůty, krávy, králíky, kachny, včely, netopýry, chameleony, žraloky, slony, kraby
    havýše, mravence, činčily a spoustu dalších


    Nabízím na výměnu výrobny:
    červené: barvírnu, výrobnu angorské vlny, perový ateliér
    oranžové: sýrárnu, vraní úkryt, výr. mléka, výr. prach. peří, výrobu netopýřího guána, kotlárnu, lanýžovou farmu, sběrna papouščího peří

    Nabízím na výměnu stromy:
    XXL: tulipánovník, ořechovec pekanový, tisovec montezumův a spoustu dalších
    olše oregonská, wolemie, americký topol, prehistorická jedle, jidášův strom, medový strom, strom s kravským mlékem, strom s kozím mlékem, slaný strom, cukrový strom, vonící strom, jasan, sigillaria, stromovité kapradí, muďoul trojlaločný, sarkofágový strom, bříza soumračná

    Různé dekorace (napište co potřebujete a já se podívám).

    Zájemci o obchod pište prosím poštou.
     
  8. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Sháním:
    Líska největší

    a nabízím za ni:
    Kaktusovou svíci + Půlnoční dub.

    ozvete se prosim do zprav.
    dekuji.



    EDIT: Dekujuuuu! Maťochovi i Jane!!!
    a kdo si napise prvni o Kaktusovou svici a Pulnocni dub, klidne i jednotlive, budou jeho ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/5/20
    kikiriki, moncicak7070 a jana563 tohle ocenili.
  9. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Prosím, sháním tyto dekorace: Zkušený vejcokráslič, Fanoušci s ocasem, Fandíme!, Hvězdný hráč, Přihraj míč!, Párty hry, Chabá ochrana, Pomoc! Had!, Odšpuntovat špunty!, Ztracen v labyrintu.

    Dále sháním některé růžové výrobny - konkrétně guáno, arašídy, krabice, parfumerie, střihárna ovcí, sýrárna, houpací sítě, rybník s japonskými kapry, včelín, vějíře, bio-lep laboratoř, bobří pila, pštrosí farma, kotlárna, butik s plavkami, hůlky, koberce a keramická dílna. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Mám dost na výměnu, např. opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, dvouslivák ježatý, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, růžové stáje, červené stáje a výrobny, dekoraci křeččí past (květinové melodie a tečk. deštník už bohužel nemám) :) T.
     
  10. onicem

    onicem Pisálek fóra

    Strašně moc chci poděkovat babca59, která mi poslala krásnés dárky. Ani jsem to nečekala. :inlove: Této akce se účastním poprvé, moc toho momentálně nemám co nabídnout, ale na holý pupek slibuju, že budu do příští akce "syslit" a pokusím se taky předat kousek té radosti dál.
    DĚKUJI všem skvělým lidem.
     
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    kikiriki : posílám svíci,já už mám "dosvíceno " ;)
     
    kikiriki tohle ocenil(a).
  12. Soukromi

    Soukromi Pisálek fóra

    ahojte, nabízím jezevčí doupě, hnízdo pro Roháče a netopýří jeskyni červené
    kotlárnu, Liščí noru, vraní úkryt i hnízdo a výrobnu vajec to zase oranžové

    bylo by fajn za nějakou dílnu. nabídněte, díky
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jak kdybych to věděla od začátku, nik nahur přehlížím jako vody oceánu, to to raději pošlu začátečníkům a že jich tu je :p
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  14. alinkar

    alinkar Rádoby autor

    ahoj scháním stromy lísku,opičí pomerančovník,olše oregánska,zmrzlinovník a mombín sládký.neměl by někdo? děkuji
     
  15. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ahojky,
    kdyby se někomu v inventáři válely nějaké upgrady (třeba oranžové/červené) těchto stájí, tak se o ně rád postarám. ;)
    Bažant, Humr, Jeřáb, Kamzík, Mýval, Tučňák, Vlk, Želva a Žralok


    K výměně můžu kdyžtak nabídnout červené: králíky, kozy, roháče, nebo slony, červený: kozí mlékárnu, včelín nebo obchod se zavazadly
    Nebo nějaký dekorky z parku (cokoli co tam leží a jde poslat)

    Ps. Kdyby teda ještě někomu přebývaly perličky, tak bych o ně měl taky zájem, ale to je spíš zbožný přání. :p
    Pps. Díky Kosmonautish, Riska71, Hanuschka1969 a těm pár dalším, co mi něco poslali nebo něco se mnou vyměnili. :inlove:
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, Orlicek, tak tohle přání jsem za celých osmnáct let školy nikdy neměla!xD
    P.S.: Kdyby měl někdo navíc opičí pomerančovník....
    P.P.S.: To s tím Pitrýskem se myslí vážně? Ráda se přidám...
     
    Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Pitrýsek47 má jenom dvě XXL jabloně, pomůžeme mu? A kolik asi má žlutých výroben vajec?
    Já mu pošlu. Přidáte se?

    myslíš toho se dvěma XXL jablky?

    Pitrýsek47 takhle se jmenuje
    -pechfoglinko- já ti nevím, asi mám jenom blbé nápady. Ale fakt to svádělo. Když někdo napíše že mám jen 2, tak mi ho bylo líto. Pak jsem se dočetla že dosáhl hezkého levlu 220.
    Já mu teda poslala. Vyprovokoval mě. Ani to neví.

    A ke škole - byla jsi někdy tak dlouho ze školy? Máma vzpomíná na uhelné prázdniny (to je taky divné) ale prý nebyly tak dlouhé
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Stále sháním královskou palmu se srdíčky (vyměním za J.Citrony, růžovky, křeččí - stačí se domluvit)

    Jinak nabízím spousty červených a růžových chlévů- za ně požaduji hlavně sladký mombín, ale není podmínkou...
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Mam jeste volny ten Půlnoční dub.
    Chcete ho nekdo?
    Ozvete se sovičkou do zprav, nestiham procitat forum ;)

    EDIT 14:25: uz vyletel do sveta! Boubelíkovi se omlouvam. Mela jsem volny jen 1 ks. promin.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/20
    kikiriki tohle ocenil(a).
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Orlicek - uhelné prázdniny, invaze vší, spartakiáda.... i vítání delegací se hodilo. Ale takovouhle nádheru, to jsme si ani nepředstavovali.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.