Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    rastaman19 tohle ocenil(a).
  2. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    ahoj farmáři, mám posledních 10 licencí, pište si, co bude v přebytcích- ráda se podělím o svou lištu
     
    ezzra a michalka59 tohle ocenili.
  3. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    .Večernice. tohle ocenil(a).
  4. Pajuska.67

    Pajuska.67 Pisálek fóra

    Ahoj nema nekdo ružové kukacky děkuji moc
     
  5. MartinDrhlik

    MartinDrhlik Pisálek fóra

    Moc moc prosím o krunýřovce...
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Orliček
    Pokud Ti nevadí, že mombín je v plné síle, tak posílám :)
     
    ღSisinkaღ a modro.ocko22 tohle ocenili.
  7. lvice35

    lvice35 Pisálek fóra

    Milí farmáři, prosím o poslání jehly a niti, nějak mi to nepadá. Mockrát předem děkuji.
     
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ahojte farmári, mohol by som Vás poprosiť o zaslanie dekorky "nemusí pršet, stačí když chumelí". Dáva 2500 BZ/TBZ. Veľmi mi tým pomôže :))) za darčeky vopred ďakujem všetkým hráčov ktorí sa tak rozhodnú :)
     
  9. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky. Po inventuře stonku mi chybí dekorace: Kouzlo zimy, Párty hry, Organická sekačka, Hrátky s větrníkem, Kočičí jízda. Nabídky mi pošlete holoubkem určitě se domluvíme.;)
     
  10. Ticekk

    Ticekk Zelenáč fóra

    Zdravím, hledám sousedy, kteří by byli ochotní si navzájem posílat dárky. :)

    S přáním hezkého dne

    Ticekk
     
    sarag68 tohle ocenil(a).
  11. il.ja

    il.ja Pilný autor

    Hrábě mímbudu tady ve 22,00 tak mi napiš
     
  12. Boubelík

    Boubelík Pisálek fóra

    Sháním stromy: líska největší

    Sháním dekorace: slepičí fanoušci, fotbalové žonglování, fotbalová hra, vítězná penalta, čarodějnická kuchyně, dýňové strašidlo, Eiffelova věž, obří pivní džbán, karetní psi, pokerové kočky, dokonalá hůl, kluzký led, český záhon, pomoc! had!, fanoušci s ocasem, fandíme!, hvězdný hráč, křeččí past, plácni zombie

    Nabízím na výměnu zvířata:

    růžové: slepice, ovce, prasata, opice, slony
    červené: kamzíky, roháče, rysy, pávy, bobry, ropuchy, mloky oranžové, žáby, jaky, ryby, krůty, krávy, králíky, kachny, včely, netopýry, chameleony, žraloky, slony
    oranžové: lamy, medvědy, vlky, husy, včely, koně, lišky, sovy, králíky, kozy, krůty, krávy, psy, vrány, kočky, ježky, pštrosi, osly, čápy, tukany, opice, slony, pandy, delfíny, vodní dráčky, koaly
    žluté: tygry, lvy, sovy, soby, vrány, orly, pštrosy, japonské kapry, pávy

    manty, činčily, sviště, sokoly, bizony, bažanty, kohouty, křečky, jeleny, lasičky, vydry, lišky, červenky, mývaly, párty ovčín, kukačky, ptakopysky, želvy, losy, ledňáčky, labutě, motýly, pásovce, veverky, sovy, bobry, orly, berušky, světlušky, vážky, tučňáky, tuleně, plameňáky, mravenečníky, hrochy, gazely, žirafy, kraby, mořské koníky, nosorožce, pandy, pandy červené, lenochody clas., domov pro kočičí víly, temné světluščí doupě, bažinu slizké příšery

    Nabízím na výměnu výrobny:
    červené: barvírnu, výrobnu angorské vlny, perový ateliér
    oranžové: sýrárnu, vraní úkryt, výr. mléka, výr. prach. peří, výrobu netopýřího guána, kotlárnu, lanýžovou farmu, sběrna papouščího peří
    žluté: stříhárnu ovcí, rodeo ranč, tov. na koberce

    včelín, textilní mlýn, továrnu na koberce, továrnu na krabice, továrnu na vějíře, šmorchl obchod, továrnu na plachty, bio-lep laboratoř, losí pódium, tov. na trezory, tov. na houpací sítě, tov. na klapky na uši, tov. na jídelní hůlky, tov. na bezpeč. kužely, tov. na výr. zubních kartáčků, výr. bublinek, butik s plavkami, dílna na totemy

    Nabízím na výměnu stromy:

    XXL: ořechovec pekanový, ambroň, planika, sakura, broskvoň, hruška, švestka, slivoň trnitá, pomerančovník, datlovník, dub, javor cukrový, mandlovník, jedle, jeřáb ptačí, jeřáb oskeruše, morušovník, magnólie, bugenvilea, vistárie, bříza, slivoň mirabelka, modřín, blahočet ztepilý, rakytník, vrba černá, pabuk jižní, baobab, budhova ruka, tamarinový strom, banánovník, pitahaya, mangostan, guava, kiwi, fíkovník, mangrovník, papája, kumquat, akébie pětičetná, eben černý, avokádo, nolina, hřebíčkovec, hvězdný strom, cicimek čínský, mandarinovník, grapefruit, salaka jedlá, blahovičník citronovníkový, zlatolist, langsat, voskovník, rajčenka, chlebovník, monstera skvostná, pandánová palma, fíkovník smokvoň, chapadlová vrba, noční třp. strom, jabloň temné královny

    XL: lokvát, dub, ořešák, slivoň trnitá, třešeň, jedle, olivovník, jilm, smuteční vrba, skvrnitá vrba, garcinia, rohovník, amherstie, baobab, dub korkový, javor japonský, clausena wampi, eugénie

    olše oregonská, wolemie, americký topol, prehistorická jedle, jidášův strom, slaný strom, cukrový strom, jasan, tamaryšek, jalovec skalní, citronovník, dřín, kamenná pinie, slivoň, jeřáb břek, kdoule, datlovník, anjou hrušeň, mišpule, sekvoje, olivovník, kowhai, jinan, javor cukrový, javor japonský, citlivka, ledová jedle, vrba jíva, mandlovník, jinan dvoulaločný, leucadendron stříbrnolistý, tulipánovník, vánoční stromek 2011, tisovec montezumův, sigillaria, kustovnice, stromovité kapradí, fíkovník, nektarinka, avokádo, juvie, kokosová palma, rolinie, banánovník, pistáciovník, katalpa, mango, mombín, granátovník, kumquat, santalovník, cesmína paraguayská, acai palma, delonix královská, pomelovník, dračinec, blahočet chilský, kananga vonná, muďoul trojlaločný, mahagonovník, sarkofágový strom, bříza soumračná

    Nabízím na výměnu dekorace: protislužba, neviditelné bylinky, bylinný vrt, duhové kouzlo, Paul McKrátký, George Patizon, Trims"N"Roses, cukrárna, kuchařská škola, skvělá práce, ať teče pivo proudem, rybí útok, lekačka, květinový chmaták, mývalí lumpárny, mumifikovaný medvěd a spoustu dalších (napište co potřebujete a já se podívám)

    Zájemci o obchod pište prosím poštou.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/20
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    potřebuji do řádku jednu dekorku a tou je "
    přihraj míč" pošlete holoubka co by jste za ní chtěli.Děkuji M
    PS:už ji mám od hodného -migose-:D
     
    Naposledy upraveno: 7/4/20
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Jediný strom co mi schází opičí pomeranč, právě jsem utratila 120 fl abych ho získala a nic, tak moc prosím jestli by se u někoho nenašel určitě by jsme se domluvili.
     
  15. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    michalka59

    Pošli holoubka, havýš posílat už jde tak ti jednoho daruji ;). Když to nebude hned tak k večeru určitě ......
     
  16. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Ahoj farmáři a farmářky.
    Chci Vás poprosit jestli nemáte někdo na darování Borsthyho balonky.

    MOC DĚKUJI VŠEM KDO MI POŠLOU DÁREK A PŘEJI KLIDNÉ PROŽITÍ VELIKONOČNÍCH SVÁTKŮ VŠEM FARMÁŘŮM A FARMÁŘKÁM.
     
    Naposledy upraveno: 12/4/20
    sarag68 tohle ocenil(a).
  17. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Ivca1111,

    bohužel Galaktická skluzavka posílat ani měnit nejde... přeji ti fajn obchodování;) Natali
     
    Ivca1111 tohle ocenil(a).
  18. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    děkuji nedošlo mi že je i dekorace
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  19. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    • V tomto vláknu je povolen jeden příspěvek denně. Chceš-li vložit nový ten předchozí si prosí smaž nebo použij tlačítko Upravit. Děkuji Natali
    Díky za radu a taky přeji úspěch ve hře.

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/4/20
  20. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj sháním dekoraci Přihraj míč a můžu za ni poslat stromy i stáje, klidně 2+2
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.