Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky sháním "Křeččí pasti"o_Omohu nabídnout : stromky dekorky, chlévy a výrobny růžové i nerůžové, neonky samosebou taky, mám toho celkem dosti na výměnu, za 3 pasti dám JC:pNabídky prosím posílejte holoubkem:)
     
  2. krkic20

    krkic20 Zelenáč fóra

    Ahojte chcel by som získať Kurník V : Neón. Kto to má a chcel by to vymeniť? Čo by za to chcel? :)
    Ďakujem za odpoveď
     
  3. prckolet

    prckolet Zelenáč fóra

    Ahoj, projížděl jsem stonek a dekorace co mě chybí do stonku, nemáte prosím někdo tady z těchto navíc, kterou nepotřebujete?
    Čoko zajíček, vysavač smogu, kaštanový farmář, pečená jablka, kočičí skříň, piknikový zlodějíček, medvědí apetit, lenošení na slunci, dvojíté štěstí, hod podkovou, kominík, řádek Farmerama na ledě.
    Na výměnu nenovější věci nemám, ale když napíšete co byste chtěli tak se kouknu a třeba něco bude :) díky moc. Vojta
     
  4. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Ahoj, prosím nemáte někdo dekoraci Milovník kávy? Je to z akce Kulaťoučký jako medvěd která byla před pár dny. Závěsy na dekoraci jsem získala z akce, pošlete holoubka a domluvíme se. díky
     
  5. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    ahoj hledám perličky napište co za ně
     
  6. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Ahoj, neválí se někomu v liště dekorace - zlobivá třída?
     
  7. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Děkuji moc hodné, zlaté .Večernici. za mombína sladkého,juchůůů, už ho mám na ploše. Vím, že to není poprvé, co jsi mi udělala radost. Ještě jednou děkuji a přeji fajn hru všem.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/20
  8. charina

    charina Perspektivní autor

    Ahoj, sháním olši oreganskou a kudlanku bezbožnou, napište, co byste za ně chteli, děkuji.
     
  9. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    archiewolf:
    Pošlu ti jednoho jen tak pro radost ;)
     
    Y_n_O a michalka59 tohle ocenili.
  10. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Nabízím stromeček olše oregonská nabídky holoubkem
     
  11. mergo01

    mergo01 Pisálek fóra

    Ahoj,
    nabízím neonové stáje :
    ovce,prase,krůty,ryby,pávy,žáby,psi,slony,opice

    sháním růžové anakondy,rysy,žraloky

    nabídky holoubkem
    děkuji
     
  12. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    strašně moc děkuji :)
     
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Vymění někdo sépie? Mám dost JC.
     
    matlafous123, Pitrýsek47 a duna.duna1 tohle ocenili.
  14. MartinDrhlik

    MartinDrhlik Pisálek fóra

    Ahoj, neměl by prosím někdo krunýřovce plochoústého, varana a agamu?
     
    Naposledy upraveno: 21/3/20
  15. Nunca1960

    Nunca1960 Pisálek fóra

    Dobrý den, delší dobu jsem nehrála a tak mi chybí některé stromy a stáje -olše oregonská,dvouslivák ježatý,zmrzlinový fazolovník, mombín sladký-varan smaragdový,agama límcová a strašilka pokud někdo máte a nežádaáte JC a růžové výrobny ráda vyměním napište co za tu kterou věc chcete Můj nick je nunca60
     
  16. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    Ahoj farmáři a farmářky prošla jsme si stonek a chybí mi tyto dekorace: kouzlo zimy, párty hry, organická sekačka, hrátky s větrníkem, kočičí jízda, balónkový výprodej. Pokud někomu překáží nebo byl by ochotný je vyměnit, nabídky posílejte po holoubkovi. Děkuji :inlove:
     
  17. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Pěkné odpoledne,zkusím štěstí.I já sháním:mombín sladký,olši oregoskou,zmrzlinový fazolovník.
    JC nemám,ale třeba se dohodnem na rozumné výměně,nebo zapujčení.Děkuji za nabídky a pěkné výměny všem ;)

    Zmrzlinového fazolovníka ruším,páč mám nejhodnějšího souseda,vid Mikeši :music:
     
    Naposledy upraveno: 21/3/20
  18. Alice

    Alice Pisálek fóra

    Zdravím všechny na fóru, potřebovala bych Vychytralý horolezec a Nepolapitelný leknín. Domluvíme se poštou co za to. Děkuji ajka58
     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, pokud by měl někdo zájem o oranžovou tulení stáj, napište mi na farmu. Rád pošlu.

    EDIT: Omlouvám se , ale teď jsem zjistil že se RT rozhodlo a tato stáj nejde darovat :(



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 21/3/20
    michalka59 tohle ocenil(a).
  20. mergo01

    mergo01 Pisálek fóra

    Ahoj

    pro všechny co shánějí stromy XXL,nabízim mix 5 ks (farma nebo baha) za 1 ks :

    Oranžový mýval,červený jezevec,jeřáb červený nebo obyč,tučňák červený,humr červený nebo obyč,lev oranžový,krab červený,hroch oranžový,krokodýl oranžový,perlička,vodní dráček oranžový,kamzík červený,rysí nora červená,mlok oranžový,lama oražová,sokolí hnízdo,louka světlušek,klokan,doupě veverek,pavučina,doupě ďábelského psa

    Nabídky prosím holoubkem
    děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.