Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mohl by mi někdo zaslat prosím tyto xxl stromy : Acai palma,strom hroznu moře,cesmína
    a jestli bych mohl poprosit neměl by ještě někdo na výměnu prehistorickou jedli a americký topol ?
     
  2. ViktorOstravaD

    ViktorOstravaD Zelenáč fóra

    Dobrý den, níže mám seznam věcí, které bych potřeboval. Budu vděčný za cokoliv.
    Jsem level 78.

    SAMOZŘEJMĚ POSÍLÁM OPLÁTKOU TAKÉ, POKUD MÁM.

    PS: Nebojte. Nejsem blázen,je mi jasné,že neseženu vše... A možná ani ne většinu. Jen jsem si napsal vše,co by se mi hodilo. BUDU RÁD A VDĚČNÝ ZA COKOLIV:) Opravdu moc.

    -.--.-:pDÍKY ZA DNEŠNÍ DEN A OBROVSKOU POMOC PŘI POSLÁNÍ DOSTATEČNÉHO MNOŽSTVÍ DÁRKŮ A TO TĚMTO HRÁČŮM:
    Y_n_O
    Jelínci
    nahur42
    Terkasp89
    riska 71
    nanyblacks
    LubicaKrakova
    dannger11
    masinaka
    Teckosa
    knihovna1
    Peto121212
    .Večernice.
    matlafous123
    medved222
    nikolas70
    ťuňťa82
    lumat85
    majdalenkab1


    Dekorace: Jakákoliv. (slepičí fanoušci, fotbalové žonglování, fotbalová hra, vítězná penalta, Farmerama aréna, čarodějnická kuchyně, dýňové strašidlo, Eiffelova věž, obří pivní džbán, karetní psi, pokerové kočky, dokonalá hůl, kluzký led, český záhon, pomoc! had!, fanoušci s ocasem, fandíme!, hvězdný hráč, křeččí past, plácni zombie

    Stromy:,Blahovičník citroníkový,Strom kiwi,Pitahaya,Guava, Kakaový bob,Eben černý,Avokádo,Papája,Líčí,Kumquat,Makadamie,

    Dílny základní:Hydrantová továrna,Továrna na žebříky,Parfumerie – TYHLE NEJVÍCE. Ostatní dle možností.

    Chlévy základní: Jaka

    Chlévy strašidelné: Ďábelští psi,Slizské příšery,Kočičí víly…PLUS JAKÉKOLIV PROSÍM:)

    Chlévy růžové moc prosím: Psí bouda,Obydlí pro kočky,Doupě veverek,Stáj pro soby,Oslí stáj,Činčilí nora,Obydlí pro ježka,Výběh pro kohouty, Čapí hnízdo,Holubník,Soví klec, Obydlí pro mloky oranžové,Bizoní ranč,Kurník,Králíkárna,Koňská stáj,Obydlí pro myš,Motýlí dům,Rysí nora,Včelí úl, Pštrosí výběh,Chovný rybník,Obydlí pro medvěda,Kukaččí domov,Paví výběh,Výběh pro husy,Vraní hnízdo,Soví klec,Netopýří jeskyně…

    Chlév oranžový (NUTNĚ): Obydlí pro kočky,Kravín,Koňská stáj,Stáj pro soby,
     
    Naposledy upraveno: 28/1/20
    masinaka tohle ocenil(a).
  3. Aoiffe

    Aoiffe Pisálek fóra

    Ahoj neměl by prosím někdo navíc tyto stromy? Bříza soumračná, krvavý dub, půlnoční dub, sarkofágový strom, strom marsmallownových duchů, uhlíkový buk. Mohu poslat jakékoli řemeslné výrobky, i více kusů. Děkuji.
     
  4. 18500

    18500 Rádoby autor

    strasne hladam mravce, dam za ne aj 3 stromy s kozim mliekom,alebo napis co ziadas
     
  5. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Ahoj prosím nemá někdo stromové kapradí, rambutan nebo wolemii. snad se domluvíme na výměně děkuji:)
     
  6. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Honzulka 05, ten topol máš doma.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. skalousek

    skalousek Pisálek fóra

    poslala bych nějaké stromky,ale nemám tě v přátelích,tak to nemohu poslat :)
     
  8. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Můžeš si mě do přátel přidat, poslal jsem ti zprávu a na poště, když tu zprávu zaklikneš, tak je dole možnost přidat do přátel. ;)
     
  9. .SilverAngel.

    .SilverAngel. Perspektivní autor

    Nabízím: Bažinu slizské příšery, strašidelnou vrbu a najde se i jiné..
    Pište si :)
     
    Naposledy upraveno: 28/1/20
    masinaka tohle ocenil(a).
  10. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Prosím sháním papouščí stromek nemá někdo na výměnu

    Moc děkuji.SilverAngel.-housenka- , hubabuba1968, dasa1143
     
    Naposledy upraveno: 28/1/20
  11. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Pírka máš doma

    doben: Ahojky křeččích pastí mám celkem dosti, ale to by Ti nezbyl ani jeden JC:D
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  12. X-MEN

    X-MEN Zelenáč fóra

    Ahoj, chtěl bych poprosit jestli se někomu neválí v liště jakékoliv chlívky a rád by se jich třeba zbavil. Farmu hraji teprve třetí den, tak mám všeho zatím tak nějak nedostatek i když hodní sousedé mi už poslali nějaké stromky a žirafí výběh, za to moc moc moc děkuji! :)
    Moje farma je pod nickem Psychorizek.
     
    Natálka29 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. ViktorOstravaD

    ViktorOstravaD Zelenáč fóra

    Dobrý den, níže mám seznam věcí, které bych potřeboval. Budu vděčný za cokoliv.
    Jsem level 78.
    SAMOZŘEJMĚ POSÍLÁM OPLÁTKOU TAKÉ, POKUD MÁM.
    PS: Nebojte. Nejsem blázen,je mi jasné,že neseženu vše... A možná ani ne většinu. Jen jsem si napsal vše,co by se mi hodilo. BUDU RÁD A VDĚČNÝ ZA COKOLIV ) Opravdu moc.

    DÍKY ZA DNEŠNÍ DEN A OBROVSKOU POMOC PŘI POSLÁNÍ DOSTATEČNÉHO MNOŽSTVÍ DÁRKŮ A TO TĚMTO HRÁČŮM:
    Jelínci
    nahur42
    riska 71
    nanyblacks
    Lubica Krakova
    dannger11
    masinaka
    Teckosa
    knihovna1
    Peto121212
    .Večernice.
    Matlafous123
    medved222
    nikolas70
    ťuňťa82
    Y_n_O


    Dekorace:
    Jakákoliv. Slepice čapky. Pár sobů.Pár dárkových sobů. Pár andělských sobů.Slepice baletky. Pár elf-sobů. Pár poštovních sobů.
    Dílny základní:Jakékoliv.
    Chlévy základní: Jaka
    Chlévy strašidelné: Ďábelští psi,Slizské příšery,Kočičí víly…PLUS JAKÉKOLIV PROSÍM:)
    Chlévy růžové moc prosím: Psí bouda,Obydlí pro kočky,Doupě veverek,Stáj pro soby,Oslí stáj,Činčilí nora,Obydlí pro ježka,Výběh pro kohouty, Čapí hnízdo,Holubník,Soví klec, Obydlí pro mloky oranžové,Bizoní ranč,Kurník,Králíkárna,Koňská stáj,Obydlí pro myš,Motýlí dům,Rysí nora,Včelí úl, Pštrosí výběh,Chovný rybník,Obydlí pro medvěda,Kukaččí domov,Paví výběh,Výběh pro husy,Vraní hnízdo,Soví klec,Netopýří jeskyně…
     
  14. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, neměl by někdo prosím navíc nějaký z následujících stromů? :)
    Wolemie, Diospyros, Stromové kapradí, Dvouslivák ježatý, Vlnovec, Cicimek, Korkový dub, Tamaryšek, Drmek, Jeřáb břek, Hloh, Lípa, nebo Albízie
    Případně teda nějaké úplňkové stromy, ale ty asi všem rostou (mám asi 10 temných jabloní a pár chapadel, ale to je tak asi všechno).

    Díky všem případným dárcům :inlove:
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Sháním Křeččí pasti.
    Za 2 kusy nabízím JC.

    Dále mám na výměnu růžové výrobny (kapři, guáno, papouščí pírka, prachové peří, zavazadla, kozí mléko, amgorská vlna)
    neonové a růžové stáje,Wolemii, dekorky z narozeninové akce,
    stromy z TS a produktové stromy, stáje z TS.

    V případě zájmu mi napište herní poštou.
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/1/20
  16. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    nahur42 - kdyby tu jedli měla,už jen za to,jak hezky prosíš bych ti ji poslala.;)
    Bohužel ji nemám.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    neměl by někdo v liště půlnoční dub ?
     
  18. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prosím ,kaštanový farmář by nebyl?:oops:a taky prosím akyraa aby aspon písnul jestli došli stromky-děkuji
     
  19. MartinDrhlik

    MartinDrhlik Pisálek fóra

    Ahoj, prosím nemá někdo uhlíkový dub navíc? Případně jiné stromy z děsivky? Napište prosím, co byste za ně chtěli, děkuji
     
  20. _Danyk_

    _Danyk_ Pisálek fóra

    Ahoj, může prosím někdo darovat nebo za něco vyměnit dekorky "Podzimní úklid" a "Veselí kámoši"? Moc díky.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.