Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Evelinka82

    Evelinka82 Zelenáč fóra

    Neměl byste prosím někdo perličku, jeřába, dilnu totem tiki, jestli lze poslat a mravenečky, případně fazolovník a opičí pomeranč? moc a moc děkuji
     
  2. Verense

    Verense Stálice fóra

    Stále sháním starou dekoraci Mike&Lily. Nemáte ji prosím někdo někde pod pavučinami v liště? Děkuji!
     
  3. kajaa84

    kajaa84 Zelenáč fóra

    Ahoj, kdyby náhodou někdo měl nevyužité navíc, poptávám
    stromy: Santalovnik, Ledová jedle, Strom pitomba, Anona šupinatá,Langsat, Plumérie, Zlatý déšť, Tamaryšek, modřín, zlatolist, pomelovník, ořechovec pekanový, jilm, skvrnita vrba, tulipanovnik, naradovy strom, jasan, prehistoricka jedle, americky topol, wolemie .....
    a taky nemám zvířátka: víly, krunířovce, mloky, mravence, jaky, havýše, strašilky, úhoře, varany, perličky, jeřáby, gazely,.....
    když budu moc na oplatku poslat něco výměnou ze starších a obyčejných věcí, udělalo by mi to radost
     
    Naposledy upraveno: 27/1/20
  4. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    ahoj lidi, schaním JC nebo nosorožce. kdyby někdo měl něco napište mi :) kdybych neodpověděl do 13 00 tak jsem odjel do práce a odpovím kolem 23 00 hodiny. Děkuji všem a přeji příjemné výměny
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  5. Pajuska.67

    Pajuska.67 Pisálek fóra

    Ahoj opravdu nikdo nema mravence moc moc prosim
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Neshanim nic, zato darovat snad mohu dost, ... takze pokud by nekomu neco chybelo, poslete holuba a treba se u me potrebne najde ;) Predestiram, ze mravence nemam. Soucasne chci podekovat vsem, kteri delaji lidem kolem sebe nezistne radost (a jsem rada, ze se muzu pocitat mezi vase pratele), protoze kdyz se divam na 3/4 nesmyslnych nabidek ve vzducholodi, tak je mi z nich opravdu smutno kam az se nekteri ve sve hamiznosti dopracovali.

    EDIT: Kulina1940 Rada bych ti ho poslala, bohuzel ale evidentne jeste posilat nejde, tak ti ho tu schovam a pripomen se mi, prosim, pri pristim OaD.
     
  7. medved222

    medved222 Analytik fóra

    rastaman19, máš je doma.
    kajaa84, něco jsem poslala, něco poslat nejde (asi to nemáš otevřené v chrámu na Baha).
     
    Naposledy upraveno: 27/1/20
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  8. _lolila9_

    _lolila9_ Zelenáč fóra

    Ahoj, najde se dobrá duše se "starými" stromy na darování? Třeba citrónovník, jeřáb, meruňka, mišpule, sakura, trnka a spol? děkuji :)
     
    kačenka5 tohle ocenil(a).
  9. knihovna1

    knihovna1 Rádoby autor

    Zdravím.. sešli se mi dvě Kouzla zimy, pokud máte zájem napište prosím holubem nabídku. Díky moc
     
  10. Batory

    Batory Pilný autor

    prosím nemá někdo mravenečka?
     
  11. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Ahojky,
    ráda bych získala: albízii, hloh, pabuk a zlatý déšť,
    nabízím z těch novějších: tisovec, sigilarii, pouštní růži, muďoul, jidáš. strom, prehistorickou jedli nebo i jiné
    těším se na výměnu :)

    Edit: chtěla bych moc poděkovat za dárky milým spoluhráčům: akyraa, kačenka5, medved222 a matlafous123,
     
    Naposledy upraveno: 27/1/20
  12. _.hela._

    _.hela._ Pisálek fóra

    Ahojte. chýbajú mi dekorky do stonky, ak by niekto mal nazvyš, nech píše čo by za ne chcel.
    Maľujúca lama,
    automat na Dračí dych,
    chlpatí fanúškovia,
    zastav zlodeja syra,
    malý upratovač.
    Taktiež by som sa potešila stromom:
    wolémia,
    stromová papraď,
    rambuton,ingy,
    ambarela.
    Čakám na ponuky.
     
  13. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Nabízím (už poněkolikáté) růžovou barvírnu výměnou za jinou růžovou výrobnu (vraní úkryt, bobří pila, biolep, pštrosí farma, vějíře, butik, koberce, hůlky).
    Dále hledám: smokvoň xxl, hloh xxl, červený jeřáb na baha, stromové kapradí.
    Nabídky a poptávky prosím holoubkem na hudy536, bez domluvy nic neposílejte, děkuji.
    Všem přeji úspěšné výměny!
     
  14. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Ahoj, sháním dekorky - nadpřirozená dodávka, to je jeskyní trol, skákající pavouk.
    Mohu lecos nabídnout. Akorát nemám JC.
    Zároveň nabízím dekorky - schované ovce, špičkoví barmani.
     
  15. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Peto121- ozvi se mi na toho hvězdného hráče
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  16. Nunca1960

    Nunca1960 Pisálek fóra

    ahoj,pokud by někdo chtěl darovat-strašilky,agamu,varana smaragdového,manty a nebo mravence za stromy XXL-tis,clausena wampi,akébie,pandánová palma,moringa,modřín,sakura a nějaké ještě další udělá mi velikou radost mohu nabídnout ještě pár růžových chlévů můj nick nunca60
     
    Naposledy upraveno: 27/1/20
  17. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Prosím nenašla by se někde dekorace odpalovač netopýrů
     
  18. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    zdravím všechny spoluhráče a mám dotaz zároveň s prosbou. nemáte někdo v liště zbytečné dekorky (viz. níže). chybí mi ve stonku a kdysi nešly ani posílat. pokud byste se s nimi rozloučili, napište holubem, co za ně chcete.
    jedná se o:

    větrný mlýn Fíí
    auto, značka "Sauber"
    Borsty, špinavý továrník
    Paolo vegetariánský šéfkuchař
    demonstranti na farmě
    vysavač smogu

    předem děkuji

    Edit.:
    děkuji vám, už mám vše, další už neposílejte, tak rychle jsem to opravdu nečekala,
     
    Naposledy upraveno: 27/1/20
  19. -Martiina-

    -Martiina- Pisálek fóra

    Chybí mi dekorky: Pomoc! Had!, Párty hry.
    Ze stromů nemám sladký mombín, stromovité kapradí, lískový ořech, olše oregonská
    z chlívků mi chybí mravenec a havýš.

    Nabídnout můžu wolemii i mantu. Mám toho k nabídnutí tedy víc, klidně napište, pokud byste měli zájem o něco jiného. Domluvíme se.
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    mariejosefa tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.