Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Ahoj, sháním kaktusovou svící, určitě se na výměně dohodneme, pokud bude cena aspoň trochu přijatelná.
    Děkuji a těším se na holuba.
     
  2. Ivca1111

    Ivca1111 Rádoby autor

    Dobrý den farmáři.prosím nemá někdo na darování???
    Areková palma
    Výrobna mléka - oranžová
    Citronovník základ
    Liči základ
    Moc děkuji,přeji mnoho úspěchu ve hře a klidnou neděli.Váš chudý soused.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/20
    moncicak7070 a sarag68 tohle ocenili.
  3. drakcz1

    drakcz1 Zelenáč fóra

    Ahojte, jsem začátečník, mohli byste mi někdo darovat chlívky a stromy? Máte prosím někdo základní pomerančovník? Děkuji všem za zasláni. Cokoliv. Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 26/1/20
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    -Jara05-

    Poslala jsem ti holuba ;)
     
  5. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    škoda, že se během této akce nikdy nedá dostat na strašidelnou plochu, svící mám hodně, ale všechny zasazené....
     
    mariejosefa, evainfo a Veselka tohle ocenili.
  6. sarag68

    sarag68 Pisálek fóra

    Dobrý den,prosím moc o dárky.Kdo by mohl darovat upragy na chlévy a dílny Baha i Farma.Moc děkuji za každou pomoc.Přeji pěkný den a mnoho úspěchu ve hře.
     
  7. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den,kde bzch sehnala Mombín sladký,moc bych si ho přála,mám jen Mombínové švestky,už jsem měla tolik sazeniček stromů a Mombín sladký nikde.Děkuji a zdravím,
     
  8. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Prosím, na doplnění stonku sháním kaštanového farmáře. Pište holoubka. Děkuji
     
  9. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Nabízím (už poněkolikáté) růžovou barvírnu výměnou za jinou růžovou výrobnu (vraní úkryt, bobří pila, biolep, pštrosí farma, vějíře, butik, koberce, hůlky).
    Dále hledám: smokvoň xxl, hloh xxl, červený jeřáb na baha, stromové kapradí.
    Nabídky a poptávky prosím holoubkem, bez domluvy nic neposílejte, děkuji.
    Všem přeji úspěšné výměny!
     
    Naposledy upraveno: 26/1/20
  10. ťuhýk

    ťuhýk Zelenáč fóra

    Ahoj všem :) , hraji poměrně krátkou dobu ( zhruba 4 měsíce ) a přestože mám díky hráčkám Evoku57 a Milka66 skoro vše alespoň 1x , našel jsem dva stromy , které mi chybí úplně . Jsou to Granátovník a Zlatý déšť . Tímto bych chtěl poprosit kohokoli zda by mohl tyto stromy věnovat . Předem děkuji ;):inlove:
     
  11. kluk10

    kluk10 Pisálek fóra

    Ahoj. Hledám dekoraci Fandíme
    Nabízím různé stromy , stáje . Písněte do zprávy
    Děkuji
     
  12. Boubelík

    Boubelík Pisálek fóra

    Sháním dekorace: slepičí fanoušci, fotbalové žonglování, fotbalová hra, vítězná penalta, čarodějnická kuchyně, dýňové strašidlo, Eiffelova věž, obří pivní džbán, karetní psi, pokerové kočky, dokonalá hůl, kluzký led, český záhon, pomoc! had!, fanoušci s ocasem, fandíme!, hvězdný hráč, křeččí past, plácni zombie

    Nabízím na výměnu zvířata a výrobny:

    růžové: slepice, ovce, prasata, opice, slony
    červené: rysy, pávy, bobry, ropuchy, mloky oranžové, jaky, ryby, krůty, krávy, králíky, kachny, včely, netopýry, chameleony, slony, barvírnu, výrobnu angorské vlny, perový ateliér
    oranžové: lamy, medvědy, husy, včely, koně, lišky, sovy, králíky, kozy, krůty, krávy, psy, vrány, kočky, pštrosi, osly, čápy, žáby, tukany, opice, slony, pandy, delfíny, koaly, sýrárnu, pštrosí výběh, vraní úkryt, výr. mléka, výr. prach. peří, výrobu netopýřího guána, kotlárnu
    mnoho žlutých (např. tygry, lvy, sovy, vrány, orly, pštrosy, ježky, japonské kapry, pávy, stříhárnu ovcí, lanýžovou farmu, rodeo ranč, tov. na koberce,...)

    manty, činčily, sviště, kamzíky, sokoly, bizony, bažanty, kohouty, křečky, jeleny, lasičky, vydry, lišky, červenky, roháče, mývaly, kukačky, ptakopysky, želvy, ledňáčky, labutě, motýly, pásovce, veverky, sovy, bobry, orly, berušky, světlušky, včelín, tučňáky, tuleně, plameňáky, mravenečníky, hrochy, žraloky, žirafy, kraby, mořské koníky, vodní dráčky, nosorožce, pandy, pandy červené, lenochody clas., včelín, textilní mlýn, továrnu na koberce, továrnu na krabice, továrnu na vějíře, šmorchl obchod, továrnu na plachty, bio-lep laboratoř, tov. na trezory, tov. na houpací sítě, tov. na jídelní hůlky, butik s plavkami, dílna na totemy, domov pro kočičí víly, temné světluščí doupě, bažina slizké příšery

    Nabízím na výměnu stromy:

    XXL: ambroň, planika, sakura, broskvoň, hruška, švestka, slivoň trnitá, pomerančovník, datlovník, dub, javor cukrový, mandlovník, jedle, jeřáb ptačí, jeřáb oskeruše, morušovník, magnólie, bugenvilea, vistárie, bříza, slivoň mirabelka, modřín, blahočet ztepilý, rakytník, vrba černá, pabuk jižní, baobab, budhova ruka, tamarinový strom, banánovník, pitahaya, mangostan, guava, kiwi, fíkovník, mangrovník, papája, kumquat, akébie pětičetná, eben černý, avokádo, nolina, hřebíčkovec, hvězdný strom, cicimek čínský, mandarinovník, salaka jedlá, blahovičník citronovníkový, zlatolist, langsat, voskovník, rajčenka, chlebovník, monstera skvostná, chapadlová vrba, noční třp. strom, jabloň temné královny

    XL: lokvát, dub, ořešák, slivoň trnitá, třešeň, jedle, olivovník, jilm, smuteční vrba, garcinia, rohovník, grapefruit, amherstie, baobab, dub korkový, javor japonský, clausena wampi

    wolemie, americký topol, prehistorická jedle, slaný strom, cukrový strom, jasan, tamaryšek, jalovec skalní, citronovník, dřín, kamenná pinie, slivoň, jeřáb břek, kdoule, datlovník, anjou hrušeň, mišpule, sekvoje, olivovník, kowhai, jinan, javor cukrový, javor japonský, citlivka, ledová jedle, vrba jíva, mandlovník, jinan dvoulaločný, leucadendron stříbrnolistý, ořechovec pekanový, skvrnitá vrba, tulipánovník, vánoční stromek 2011, tisovec montezumův, sigillaria, stromovité kapradí, fíkovník, nektarinka, avokádo, juvie, kokosová palma, rolinie, banánovník, pistáciovník, katalpa, mango, mombín, granátovník, kumquat, santalovník, cesmína paraguayská, acai palma, pandánová palma, delonix královská, pomelovník, eugénie, dračinec, blahočet chilský, kananga vonná, muďoul trojlaločný, mahagonovník, sarkofágový strom, bříza soumračná

    Nabízím na výměnu dekorace: protislužba, neviditelné bylinky, bylinný vrt, duhové kouzlo, Paul McKrátký, George Patizon, Trims"N"Roses, cukrárna, kuchařská škola, skvělá práce, ať teče pivo proudem, rybí útok, lekačka, květinový chmaták, mývalí lumpárny a spoustu dalších (napište co potřebujete a já se podívám)

    Zájemci o obchod pište prosím poštou.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/20
  13. knihovna1

    knihovna1 Rádoby autor

    Ahoj farmáři....pokud je tu nějaký začátečník ať pošle holoubka s tím co mu chybí ráda zašlu...

    Prosím hledám dekorky Obraceč sena a kouzlo zimy....
    Stromy: Opičí pomeranč, Stromovité kapradí, Mombín...díky moc, dám i neony :)
    úspěšnou hru hezkou neděli :)
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Pitrýsek47
    Zlatý déšť posílat jde ;)
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    moncicak707 ano, já vím, ale jemu poslat nešel, přihlásil jsem se znova a už ho má ,-) jen jsem to špatně formuloval.

    Nemáte prosím dekoraci Přihraj míč!
     
  16. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    EDIT : děkuji za dárky, již mám vše :) jmenovitě bych ráda poděkovala hlavně nikolas70 a LubicaKrakova

    Ahoj milí farmáři , již v minulosti jste mi hodně pomohli a znovu se obracím s prosbou - momentálně scháním: obydlí pro medvěda, oskeruši, samaru, rambutan, dračinec, lípu, zlatý déšt a v zvíře - jeřáb ( nevím co z toho jsou novinky, nebo jsou cenné, chybí mi do úkolu)

    Také prosím scháním pro svou maminku s nickem kontrasch - pomelovník, orla, křečka, lva a skunka

    Na oplátku mohu nabídnou nějaké XXL upgrady ( na vyžádání pohledám), nějaké dekorace ( možná i starší, ale asi nic moc cenné - spíš na doplnění řádu s libovolnými dekoracemi), možná by se našla nějaká oranžová stáj nebo výrobna, popřípadě se mohu odvděčit v podobě sklenic MJS, nebo prověřeným uživatelům mohu zapůjčit mantu či zmrzlinový fazolovník, wolemii

    Velmi děkuji
     
    Naposledy upraveno: 26/1/20
  17. nikolas70

    nikolas70 Rádoby autor

    máš posláno i pro maminku
     
  18. il.ja

    il.ja Pilný autor

    Nabízím neonové medvědy chci 2x rambutan kdo chce pište
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. HONZÍNEK

    HONZÍNEK Pisálek fóra

    hoj sháním mravence a nabízím mantu a úhoře
     
  20. Ajka188

    Ajka188 Zelenáč fóra

    Ahoj potrebovala by som úhory a žeriavy či ako sa to volá :D ak by niekto vymenil za niečo dakujem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.