Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. popelka-a

    popelka-a Pisálek fóra

    ahoj pořebovala bych nějaké komiksové knihy jsem nějak nestíhala začátek akce a teď to chybí, tak kdo má nějaké volné klidně pošlu něco na oplátku, předem děkuji
     
  2. upirka20

    upirka20 Zelenáč fóra

    • Nevhodná veľkosť písma,prejdi si prosím pravidla fóra
    Moc prosim o poslani komiksove knihy,moc dekuji upirka20
     
  3. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Ahoj všem. Snažím se dokončit komiks, chybí mi asi 170 knih. Padají málo. Přátelé...je to ve vašich rukách. Pokud mi nepomůžete, já to nedám. Na oplátku pošlu též...Děkuji.
     
  4. Maky7878

    Maky7878 Rádoby autor

    Sousedé na mě kašlou,chybí mi ještě 90 kousků knihy ... Najde se dobrá duše,která by mi pomohla?
     
  5. holzka

    holzka Pisálek fóra

    Zdravím, i já se přidávám s prosbou o pomoc :cry:. Jestli se najde někdo kdo má ještě volný dárek a může poslat knihu do komiksu, budu Vám nesmírně vděčná. Předem díky a pište do pošty co na oplátku. :D
    nick: holzka
     
  6. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Ahoj Lidičky moc a moc prosím pomůžete mi dokončit akci chybí mi 179 komiksu

    budu vděčná všem co pošlou a pomůžou děkuji děkuji jade2376
     
  7. karinka20

    karinka20 Zelenáč fóra

    Moc prosim o poslani komiksove knihy,moc dekuji karinka20
     
  8. karinkakarinkova

    karinkakarinkova Zelenáč fóra

    Moc prosim o poslani komiksove knihy,moc dekuji karinkakarinkova
     
  9. e-myl

    e-myl Pisálek fóra

    Ahoj. Prosím moc o komiksové knihy. Můžu vrátit. Děkuji.
     
  10. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    prosim dobrych farmarou o zaslanie komixou chyba mi ešte 150 ks vopred DAKUJEM.
     
  11. rudocs

    rudocs Rádoby autor

    ahojte farmárky, farmári a farmárčata:)
    vždy nakoniec to najlepšie, potrebujem ešte cca 56 komiksov :)
    nájde sa nieto a pomôže ???? ďakujem pekne:)
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
  12. Baja4001

    Baja4001 Zelenáč fóra

    Ahojky, tentokrat to bez pomoci nedam. Muzu poprosit o knizku hodne lidicky? Oplatim.Dekuji moc.
     
  13. kulicka132

    kulicka132 Zelenáč fóra

    Moc prosím o knihy. Chybí mi jich 52, ale něco ještě dám. Děkuji.
     
  14. -miška05-

    -miška05- Zelenáč fóra

    Dobré ránko všem, také se připojuji, kdo může pošlete prosím knihu ještě chybí 63 ks. Děkuji
     
  15. jml60

    jml60 Zelenáč fóra

    Ahoj všem, ještě v neděli jsem si myslela, že akci nestihnu, chybělo mi asi 300 knih, ale dnes mám již vše napěstováno a knih mi chybí už jen 76. Pomůže mi prosím někdo, kdo má ještě volný dárek ? Budu vděčná za každý jeden svazeček komiksů. Předem děkuji
     
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    posílám

    posílám

    posílám

    posílám

    posílám

    posílám

    posílám
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  17. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    prosím vas o dárek já už poslal všem ale zbíva mi 45 ks mam jeste zasazeno ale nevim kolik mi vypadne kusu potreboval bych knihy jestly nekdo ma hotovo splnino tak mi prosim poslete 1 kus diky moc (bouzel jsem musel byt v praci nemel jsem moc času
     
  18. kronox

    kronox Pisálek fóra

    Ahoj, jestli ještě někdo má knížky, tak prosím pošlete, za každou moc děkuji :)
     
  19. katerina.h

    katerina.h Zelenáč fóra

    Ahoj sháním přátele :)
     
  20. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Zdravím farmáře, kdo trpíte nedostatkem komiksů, pošlete si holoubka, mám 7 volných dárků :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.