Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    ak by mal niekto volný darček tak poprosím kužele..nejak malo padá..dakujem :)
     
  2. ablika

    ablika Pisálek fóra

    ahojte, prvýkrát žiadam o pomoc.. veľmi pekne prosím o zaslanie kuželov :) nie a nie ich nazbierať a suseda mám len jedného takého ktorý mi pravidelne posiela darčeky :-( budem Vám veľmi veľmi vďačná..
     
  3. daajen

    daajen Aktivní autor

    Také bych ráda požádala dobré duše o poslání kuželů. Obvykle sama posílám vypadávátka a sama žádné nepotřebuji. Nyní mi chybí 216 kuželů. Obávám se že poslední úkol prostě nedám. Navíc je to rafinovaně postavené, že nemůžu vynechat něco, co spíš oželím než řádek na stonku:oops:. Všem pošlu na oplátku, co budou chtít-nevyjímaje řemeslné produkty.
     
  4. getz12

    getz12 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. V tomto tématu je povolen jeden příspěvek denně.
    ahojte farmáři , prosím o pomoc potřebuji poslat komíny chybí mi jich ještě přes 200 kdo by jste byl tak mocmoc hodný a poslal mi ho dárkem ,pokud ještě někdo máte darek děkuji všem kdo mi pošlou děkuji


    posláno
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/3/15
  5. marima41

    marima41 Pisálek fóra

    Ahoj všichni:) Moc prosím o zaslání kuželů...pořád jich mám málo a moc ráda bych úkol dokončila. Předem děkuji.
     
  6. simis999

    simis999 Zelenáč fóra

    Ahoj. Moc prosím, kdo máte volné dárky, pošlete kužel. Chybí mi jich přes 150, něco dám, ale tolik ne. Předem děkuji.
     
  7. petrjenda

    petrjenda Zelenáč fóra

    prosim o vypomoc hodne farmare ,kteri by mi mohli zaslat zarici kuzel za pomoc predem dekuji,i tentokrat mam problem s vypadavatky
     
  8. Grillus

    Grillus Pisálek fóra

    Moc prosím o výpomoc se zářícím kuželem. Nepadají a nepadají, můžu oplatit :) Předem moc díky :)
     
  9. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    prosím chýba mi 150 kuželov ak niekto má volné ,tak mi prosím pošlite diky
     
  10. simis999

    simis999 Zelenáč fóra

    Děkuji moc hráči 1luc001 a 10luc001 za poslání kuželů.
     
  11. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    dakujem simis999
     
  12. amstafford

    amstafford Zelenáč fóra

    ahojky všem, bohužel 2 dny denní směny udělaly své a tudíž mi schází poměrně dost kuželů, mel-li by někdo z Vás navíc, velmi by mi pomohly, díky a všem príma farmaření a lopocení s akcičkou :p
     
  13. Luteka

    Luteka Zelenáč fóra

    Ahoj farmáři, pokud máte dáreček navíc, budu moc ráda když mi pošlete klobouček :) Už mi chybí jenom 150, ale stejně to bude o chlup :D
     
  14. jusa63

    jusa63 Zelenáč fóra

    Prosím o kužele,mršky nepadaj a nepadaj.Moc všem předem děkuji.
     
  15. Domix*

    Domix* Zelenáč fóra

    Dobrý den, jsem teprve ve 30 levelu, je to moje první akce, moc bych chtěl tu dekoraci noc a den ze třetího úkolu, napěstováno mám, ale nepadají mi kužely. Moc prosím hodné lidi o dárečky, postupně nějaký dárek vrátím. Děkuji všem moc.
     
  16. upirka42

    upirka42 Pisálek fóra

    Ahoj pokud můžete prosím o pomoc, moc děkuji
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Mohu poslat kužele pošli holoubka
    Nick: .Johnny2
     
  18. BoXeRkA69

    BoXeRkA69 Rádoby autor

    Prosím máte-li kužel navíc budu ráda za poslání děkuji
     
  19. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    • V tomto tématu je povoleno vložit pouze jeden příspěvek denně. Pajda361
    Ak môžete pošlite mi Zářící kužely,ešte mi chýbajú na poslednú úlohu.

    Posielajte mi kužele prosím.Potrebujem na poslednú úlohu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/3/15
  20. Jurisa

    Jurisa Pisálek fóra

    chýba mi ešte 69 kužeľov, hľadám farmárov s dobrým srdiečkom, ktorí by mi poslali darček.pekne prosííím
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.