Archiv vyřazených návrhů

Diskuze na fóru 'Zlepšovací návrhy' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TerkaZahradnice

    TerkaZahradnice Zelenáč fóra

    Název: Chcete nahradit stáje classic +, classic ++ a strašidelné varianty barevnými upgrady?

    ANO: 9 hlasů 30.0%
    NE: 21 hlasů 70.0%


    Ahoj,
    uvítala bych možnost zrušení stájí classic +, classic ++ a strašidelných variant stájí a jejich nahrazení ekvivalentem základní stáj + odpovídající barevný upgrade.
    Např.: Sloní výběh classic++ = sloní výběh + oranžový upgrade; strašidelný obchod se zavazadly = obchod se zavazadly + žlutý upgrade

    Hlavním důvodem je přehlednost při akcích výměna, vlak atd...
    Dalším důvodem je grafika. U standardních stájí se průběžně čas od času mění vzhled, zatímco u těchto starších vylepšených zůstává původní grafická podoba.

    Samozřejmě není nutné hned vymýšlet barevná vylepšení tam, kde dosud neexistují, takže by šlo o jednorázové nahrazení u již existujících barevných upgradů a u zbytku postupně při zavedení šlechtění daného zvířete do hry.

    Předem díky za Vaše názory :)
    Terka
     
  2. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Název: Vlastní děsivá noc

    ANO: 8 hlasů 22.9%
    NE: 27 hlasů 77.1%


    Navrhuji, aby souběžně s klasickou Děsivkou došlo ke spuštění Vlastní děsivé noci.
    Na stonku by se zavedl řádek Vlastní děsivá noc, po jejichž odkliknutí začne běžet 24 hodinový interval, kdy si může hráč libovolně pěstovat, co chce. Po uplynutí intervalu by se stonek opět mohl aktivovat až po 672 hodinách (28 dnech) opět na 24 hodin atd.
    Výhody: Mnoho hráčů nemá kolikrát čas ve stanovené dny Děsivky vůbec sednout k počítači. Hráč si může libovolně zvolit, kdy si Děsivku sám spustí.
     
  3. NeoGenea

    NeoGenea Pisálek fóra

    Název : Zobrazení počtu plodů stromů při výběru stromů

    ANO : 45 hlasů 100.0%
    NE : 0 hlasů 0.0%


    Moj zlepsovaci navrhn je, aby sa v polozke, kde si vyberame, ktore stromy chceme vysadit , sa zobrazovalo, aj kolko plodin toho daneho stromu uz mame na sklade. Ziskame tak prehlad coho mame malo, a mozeme vysadzat. Nemusime kontrolovat v sklade kolko toho mam.[​IMG]

    Mohlo by sa to zobrazovat v lavom hornom rohu a pri pocte, by mohol byt obrazok plodiny. Aby sme vedeli rozlisit, co je pocet plodov a co je pocet stromov;)

    Dovolila som si spravit maly graf.navrh. :)
    https://ibb.co/jAzXAU
     
  4. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Název: Diamantový a Zlatý slot na kole štěstí

    ANO: 21 hlasů 56.8%
    NE: 16 hlasů 43.2%


    RT se zdráhá přidat produktové sloty na strom moudrosti , toto by mohl být kompromis mezi trvalým přidáním slotu a nechtěnýmy odměnami na kole štěstí.

    Navrhuji přidat zlatý a diamantový slot na kolo štěstí jako odměnu.

    Funkčnost:
    odemknutí bonusového slotu na 12 nebo 24 hod s tím že po ukončení doby zbytek bonusu propadne

    ps sloty viz : bonusová lišta
     
  5. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Název: Nerozložitelnost stromů

    ANO: 41 hlasů 100.0%
    NE: 0 hlasů 0.0%

    Navrhuji,aby stromy s upgradem Xl a XXL zůstaly i složené po přesunutí z plochy do lišty.

    Jejich odstranění z plochy by bylo volitelné -jedna ikonka pro rozložené uskladnění,druhá ikonka pro složené odstranění.

    Máme hrozně moc druhů stromů a k většině jen několik upg. XXL.
    Pokud chceme dát celou plochu těchto stromů,je to nekončná práce.
    Zjistit kolik mám XXL.vyhledat jeho obyč,dát ho na plochu,vyhledat upgrad,dát ho na plochu a to třeba po 2-3 kusech.
    Takto bych měl hlavně xxelka komplet a odpadlo by sázení obyč.základu.
     
  6. Barmanka-Apsint

    Barmanka-Apsint Rádoby autor

    Název: Obydlí pro Růžového pantera

    ANO: 9 hlasů 15.0%
    NE: 51 hlasů 85.0%

    Obydlí pro růžového pantera :

    Napadlo mě že by to bylo super nové zvířátko na farmu šel by koupit v Rama Obchodě .:)
    Za 1000 farmářských mincí ! :inlove:
    A co by jedl ? :p :
    Jenom super krmivo :music:!!

    Doba výroby by byla 24hod 1x růžový panter :inlove::p !
    Prosím prosím podpořte můj návrh děkuji ;) ...

    [​IMG][​IMG][​IMG]

     
  7. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Název: Rozdělení kombajnů

    ANO: 52 hlasů 74.3%
    NE: 18 hlasů 25.7%


    Vzhledem k tomu, že už existuje rozdělený kombajn na dekorace podle typu, možná by se hodila možnost sklízet podle typu také úrodu, tedy mít oddělená tlačítka na sklízení pouze stromů, pouze polí a pouze chlévů a výroben s tím, že by byl zachován hromadný kombajn tak, jak je teď. Jsou to tři tlačítka na víc, bez problému by se vešly vedle stávajících dvou.

    Výhoda: možnost řídit si sklizně především zvířat podle aktivních bonusů - například vím, že mi motýlí kukla uzraje za 4 hodiny, tedy nechci teď sklízet medvědy, ale za 3 hodiny mi končí +2 z jackova dárku a rády bych tuto dobu ještě využila na pěstování krátkých plodin.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Název: Úprava secího stroje

    ANO: 32 hlasů 78.0%
    NE: 9 hlasů 22.0%



    U Secího stroje mi velmi chybí, abych si zadala, kolik chci osázet polí. Třeba Stavitel umí položit přesný počet polí - zadám 10 a 10 jich mám, tak by to u Secího stroje taky neměl být velký problém zadat si, kolik chci přesně polí osázet. Hodí se to, když už ukončuji akci a potřebuji zasázet menší množství, než mám položených polí. Sice se to dá obejít Stavitelem - zruším všechna pole, položím určitý počet polí a osázím, položím zbytek polí a osázím něčím jiným, ale je to zdlouhavé. Takto by to bylo u Secího stroje daleko rychlejší.

    Edit: Omlouvám se za chybu v zadání otázky: Správně má být:
    Chcete upravit Secí stroj?

    EDIT: opraveno

    Edit 2: po úpravě by Secí stroj nabízel nejvyšší možný počet rostlin k zasazení a ten by se při setbě jen odklikl. Jen při změně počtu by se správný počet zadal do možnosti výběru
     
    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Název: Posílání dárků

    Ano 36 hlasů 97.3%
    Ne 0 hlasů 0.0%
    Je mi to jedno 1 hlas 2.7%


    Jelikož se v Unity špatně posílají dárky, je to díky lvl souseda či přátele nepřehledné, měla bych jeden zlepšovací návrh. Ale bude to za prvé i za druhé, takže skoro dva zlepšovací návrhy pro Unity:

    1/ Odstranění levelu souseda či přítele

    2/ Moci si v Unity udělat složku sousedů a to třeba Oblíbené, kterým posílám dárek stále, při posílání dárků si je odfiltrovat a moci jim poslat dárek, nejlépe i jako všem najednou, tedy hromadný. To by byla skvělá pomoc. A kdyby se RT opravdu chtělo, mít ty složky dvě by bylo ze všeho nejlepší, druhá by byla Ostatní, aby se to nepletlo. Mám totiž možnost posílat nejméně dva druhy dárků, tak proto dvě složky na filtrování. Když by byla možnost poslat dárek jen jeden, tak by to bylo nadvakrát, jednou pošlu Oblíbeným a podruhé ten samý dárek Ostatním
     
    haník301 tohle ocenil(a).
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Název: Návrh úpravy na Kole štěstí pro rychlejší získání výsledků točení

    Ano 44 hlasů 93.6%
    Ne 3 hlasy 6.4%

    Také nejste nadšeni z toho, že pod Unity nelze jednoduchým způsobem pomocí klávesy ESC ukončit točení Kolem štěstí a urychlit tak točení?

    Možná by pomohla malá vychytávka, kterou vlastně již známe např. z vrhání sekyrou na terč.
    Stačilo by umožnit hráčum zvolit zatržítkem volbu Animovat (Kolo štěstí by se chovalo stejně jako doposud, tj. točilo se) nebo se rozhodnout pro to, aby k animaci točení Kola štěstí nedocházelo (po stisku Play by se okamžitě ukázal výsledek).
    Koukněte se na obrázky dole, jak by to mohlo vypadat a rozhodněte, zda by se vám líbilo podobné řešení...
    Kolo štěstí před točením:
    [​IMG]

    Kolo štěstí při točení (animace zapnuta):
    [​IMG]
    Kolo štěstí s výsledkem točení (animace vypnuta):
    [​IMG]
    Výhody:

    1) Hráč se nemusí zabývat chybějící možností opustit Kolo štěstí pomocí klávesy ESC.
    2) Kdo chce, může i nadále sledovat s napětím, co si vytočí.
    3) Kdo chce točení urychlit, může opakovaně spouštět Kolo štěstí bez animace a bude mít výsledky téměř okamžitě.
    4) Pro ekonomiku hry výhoda spočívá v tom, že hráčům budou rychleji ubývat kupony na Kolo štěstí, a existuje tak důvod se domnívat, že budou častěji nakupovat...
    5) Co se týče naprogramování lze použít část programu z minihry Vrhání sekerou, takže to nemůže být složité naprogramovat.
    Nevýhody:
    1) V podstatě o žádných nevím, snad jedině že by se systému před začátkem akcí sešlo naráz více požadavků na výsledky točení.
    2) Možná je záměr, aby hráči neměli příliš v čase sjednocené vytočené bonusy (ale myslím si, že by byli sami proti sobě, kdyby tuto možnost nezavedli).
    3) Nevýhoda pro hráče spočívající v tom, že může rychleji rozfofrovat své kupony na Kolo štěstí (vždy však může použít kolo s animací).

    EDIT (na základě příspěvku od hráče jménem Podrazec):
    Ideální by bylo, kdyby hráč měl možnost si zvolit, kolik točení naráz chce absolvovat (to by nevadila ani ta animace točení kolem, kdyby to člověk sledoval jen jednou...)
     
    haník301 tohle ocenil(a).
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Název: Přesun dekorací z beden

    Ano: 42 hlasů 87.5%
    Ne: 2 hlasy 4.2%
    Je mi to jedno: 4 hlasy 8.3%


    Chtěl bych navrhnout možnost přesunu dekorací po odtajnění z bedny Piccolo a jí podobné.
    Tj. po odtajnění by měl hráč možnost uklidit dekorace do lišty a rozhodnout se kam si dekorace umístí.Podmínkou by bylo,že by to muselo být do první sklizně po odtajnění!Pak již by to nebylo možné.
    Současný stav je opravdu nevyhovující.
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Název: Zkrácení času u dekorací

    Ano 12 hlasů 42.9%
    Ne 16 hlasů 57.1%


    Máme skoro na vše podpůrné prostředky na zkrácení času, ať je tu superhnojivo, ultrahnojivo a j. jen na dekorace takové zkrácení nemáme a někdy by se to fakt hodilo.

    Mohlo by to být něco i vzácnějšího, co získáme jen občas, třeba na Kole štěstí za Párty lístky, nebo občas dárek od Ovečky nebo třeba jako odměna v akcích, nazvěme to třeba Dekoner.

    Dekoner by nám zkrátil dobu růstu třeba o 10% a tím bychom dosáhli to, co potřebujeme, tedy zkrácení dekorace.

    Pokud máte k tomu něco navíc, dejte vědět, můžu dobré nápady i přidat do tématu
     
  13. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Název: Kolo štěstí

    ano celý: 17 hlasů 58.6%
    jen část 1: 7 hlasů 24.1%
    jen část 2: 0 hlasů 0.0%
    jen část 3: 0 hlasů 0.0%
    jen část 4: 0 hlasů 0.0%
    kombinace části 1 a 2: 0 hlasů 0.0%
    kombinace části 1 a 3: 1 hlas 3.4%
    kombinace části 1 a 4: 2 hlasy 6.9%
    ne: 2 hlasy 6.9%


    Předpokládám, že i pro ostatní je docela otravné otevírat bedny co dávají lístky na kolo štěstí po pár kusech, aby jsme nepřekročili limit.
    Navíc, když si bedýnky pár týdnů schováváte, pak je počet lístků opravdu velký a sedíte u toho hodně dlouho. Ale jasně, že každý nejvíce zkouší štěstí, když je akce a hodil by se mu bonus (např. +1 na 6 hod, 100% na 24 hodin, apod.).
    Takže pak otevíráte bedýnky po pár, točíte do nuly, znovu otevíráte...
    Jednou jsem takhle točila přes 3 hodiny..
    A párkrát se mi stalo, že jsem bedny otevřela omylem naráz a přišla o několik desítek lístků zbytečně.
    A určitě každý ví, že je hodně akcí např.: Velká honička, kde potřebujete opravdu velký počet akčních plodin, aby jste splnili nejenom počet odehraných her, ale získali i všechny možné odměny na pravé straně(za získané body v odehraných hrách). Osobně si na tyto akce šetřím hodně bedýnek :)

    Po Vašich komentářích jsem to trochu upravila, tak doufám, že je to přehlednější a srozumitelnější.

    Mám několik návrhů:

    1) Výrazně zvednou max. počet lístků na kolo štěstí.

    Mohla by to být nová runa na stromě moudrosti.
    Příklad (to je jen představa, věřím, že RT by počet hvězdiček nastavilo jinak):
    Runa zvýšení počtu lístků na kolo štěstí:
    na 150 ks 30 hvězdiček
    na 200 ks 40 hvězdiček
    na 250 ks 50 hvězdiček
    na 300 ks 60 hvězdiček
    na 350 ks 70 hvězdiček
    na 400 ks 80 hvězdiček
    na 450 ks 90 hvězdiček
    na 500 ks 100 hvězdiček
    na 1000 ks 300 hvězdiček
    neomezený počet 500 hvězdiček


    2) Možnost aktivovat automatické točení na kole štěstí (z komentářů jsem se dozvěděla, že nějaký takový podprogram existuje, ale já ho dosud neznala a ani nevím, zda není v rozporu s pravidly).

    Jak by měl hráč aktivovány všechny runy na neomezený počet lístků prostě by jen zmáčkl automatické točení a nemusel u toho sedět.


    3) Možnost aktivovat točení více obyčejných lístků (párty lístků zase takové množství není) naráz - jak by to fungovalo:
    Místo jednoho použitého lístku by se vzalo 5 lístků naráz a vytočená odměna by se znásobila 5 krát.
    Chápu, že vytočit si 5x tolik soli je na nic, ale i obyčejné lístky dávají superhnojivo, superkrmivo, mince čili na jedno otočení třeba 50 ks superhnojiva mi nepřijde špatný :)..., nebo bonusy (kolikrát jsem na párty lístky neměla štěstí na jediný bonus a obyčejný mi daly třeba 4x +1 sklizně plodin na 6 hodin - jak se to v akci hodilo...).
    Tohle myslím zvláště, když se nám nakupí hodně lístků - což není takový problém, stačí pár týdnů bedny neotevírat (třeba jeden týden je akce na šlechtění, pak na speciální akční ploše, kde bonusy nefungují), už máte nasázenou akční plodinu se superhnojivem, tak chcete točit rychle ať už při další sklizni můžete bonusů využít.

    Samozřejmě toto myslím jen jako možnost, hráč by toho mohl využít nebo dál točit po 1 ks lístků.


    4) Možnost výměny obyčejných lístků za párty lístky v určitém poměru (např.: 20:1). Hráč by mohl vyměnit obyčejné lístky za párty lístky kdykoliv. Zde bych ráda i navrhla, že by třeba jednou za měsíc mohla být akce typu den slev, kdy by se lístky mohly vyměnit v mnohem lepším poměru např.:10:1.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.