Archiv předaných návrhů

Diskuze na fóru 'Zlepšovací návrhy' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ivanitko

    Ivanitko Zelenáč fóra

    Název: Funkce rychlého hnojení/superhnojení

    PRO: 128 hlasů (99,2 %)
    PROTI: 1 hlas (0,8 %)

    Všichni využíváme funkci rychlé satby a rychlého zalití polí. Mě osobně by se líbila i možnost rychlého hnojení ať klasickým hnojivem nebo superhnojivem. Je to ulehčení péče o naše rostliny, a zároveň to není konkurence vůči kombajnu, takže by vývojáři nestrádali. Pořád hráč musí kliknout na všechna pole, ať chce nebo ne.
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  2. Darkry

    Darkry Pisálek fóra

    Název: Lhůta pro odevzdání zbylých materiálů pro akci

    ANO: 58 hlasů (79,5%)
    NE: 15 hlasů (20,5%)


    Zdravím vás.
    Nejsem určitě jediný, kdo někdy nestihne odevzdat všechny materiály pro některou z akcí. Je to způsobeno buď tím, že nemáme čas se dostat na účet v pravou chvíli, abychom mohli věci odevzdat, než akce skončí, nebo tím, že až do poslední chvíle někteří nechávají odevzdávání všech produktů a neodevzdávají postupně.

    Proto mne napadlo:
    1. Po ukončení doby pro akci (například řekněme 5 dní = 120 hodin) se akce ještě prodlouží o dalších 24 hodin.
    2. Po tuto dobu 24 hodin již NEBUDE MOŽNÉ zasadit eventové plodiny, ani vytvořit ve mlýně příkaz pro výrobu eventového předmětu, ani získat eventové předměty při sklizni.

    Výhody:
    Hráči, kteří ne vždy stíhají odevzdání, budou mít ještě čas navíc, čímž to napomůže zábavě z hraní, protože mne například mnohdy vytočí, když event nestihnu a je mi líto, že nezískám nějaký předmět.

    Nevýhody:
    Když jsem nad tímto návrhem přemýšlel, napadlo mne, že vypočítaví hráči budou moct těsně před koncem doby eventu ještě zasadit rostliny a dát příkaz do mlýna, tedy akce již skončí, ale oni budou mít ještě zasazeno a po dobu dalších 24 hodin odevzdávací doby budou moct ještě sklidit nebo vyrobit věci pro event a ještě budou moct odevzdávat.
    (Přemýšlel jsem nad řešením pro tuto nevýhodu, ale nenapadlo mne žádné, které by nijak neomezilo chod eventů, tento problém je tedy otevřený a záleží na tom, zda-li bude brán jako závažný.)

    Závěr:
    Chtěl bych ještě připsat, že tento návrh by neměl nijak ovlivnit chod hry a neměl by nijak zpomalovat eventy. Toto prodloužení by nemělo nijak zasahovat do dalších eventů, protože se jedná pouze o odevzdávací lhůtu, takže již bude moct probíhat nová akce.
    (Záleží na vývojářích, jestli to udělají tak, že doba pro akci je 120 hodin a poté se vytvoří "nová akce" po dobu 24 hodin, nebo bude akce trvat 144 hodin a v posledních hodinách bude pouze možnost odevzdání.)
     
  3. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Název: Domácí mazlíček - Strom orla divokého

    ANO : 88 hlasů 90.7%
    NE : 9 hlasů 9.3%

    Strom orla divokého

    Nový domácí mazlíček
    [​IMG]
    Vejce orla divokého

    Velikost: 1x2
    Dostupnost: level 20
    Zakoupit lze pouze jednou
    Lze umístit pouze na Hlavní louku, Divokou louku, Lesní mýtinu nebo do Parku
    V inventáři jej najdeme mezi dekoracemi
    Doba vylíhnutí: 168 hodin, lze okamžitě dokončit za Floreny

    Po vylíhnutí vajíčka se nám vyklube Strom orla divokého, velikost 1x2

    Efekt: při vylíhnutí vejce (tedy při první sklizni) jednorázově 500 BZ. Znovu lze aktivovat za 11:30 hodin, při dalších sklizních jednorázový bonus 300 BZ a bonus + 10 % rychlejší doba růstu stromů na farmě po dobu 2 hodin.
    Cena: 60 Fl.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Název : Chtěli by jste šlechtěnce darovat či měnit?

    ANO : 47 hlasů 90.4%
    NE : 5 hlasů 9.6%


    Jelikož se na trhu o vysoké šlechtěnce téměř nezavadí, ale může jich být u farmářů relativně dost, navrhuji, aby se šlechtěnci mohli měnit a darovat při akci Obchoduj a daruj, nebo by byla speciální mini akce Obchoduj a daruj jen na šlechtěnce.
    Je to hlavně z toho důvodu, že cena za prodej nejvyšších šlechtěnců je zkraje velice nízká a nikdo je nechce prodávat, ale třeba by rád ty své šlechtěnce vyměnil.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Název: Zázrak magického stonku II

    ANO: 95 hlasů 100.0%
    NE: 0 hlasů 0.0%

    Úkol v družstvu s názvem "Zázrak magického stonku" zná drtivá většina hráčů a ví k čemu slouží Nebe - k umisťování dekorek do řádků, které následně vydají po určité době odměny.
    Stejně jako spousta hráčů ví, že další a další dekorky (které jsme si tak či onak vysloužili) už není kam dávat a zůstávají ležet bez užitku v bedně.

    Navrhuji přidání nového trvalého úkolu do družstva s názvem "Zázrak magického stonku II.", který by nám umožnil dekorky z beden vyndat a využívat jejich bonusů.
    Odměnou za splněné úkoly by byly prázdné řádky v nebi, které by po dozrání "nejdéle zrající" vložené dekorky dávaly stejný bonus, jako kdyby všechny dekorky v tomto řádku stály na ploše. Volné řádky by také mohly být odměnou v akcích.

    Pro lepší představu uvedu příklad: V bedně mám dekorku "Běh po kládě" (1850 BZ/10 hod.), "Král kořistí" (1500 kr./12 hod.) a "Odpočinek" (1920 TBZ/8 hod.). Po vložení těchto dekorek do řádku, který uzraje za nejdelší čas tzn. 12 hod., ho sklidím a výsledkem bude odměna v podobě: 1850 BZ + 1500 kr. + 1920 TBZ.

    Sedm třístupňových (stříbrný, zlatý, diamantový) úkolů v družstvu by nám tak otevřelo spoustu prostoru.

    1. úkol:
    stříbrný: dodej 100x kráva, 100x prase, 100x netopýr
    odměna: volný řádek v nebi na 2x velikosti 2x2, 3x velikosti 1x1 a 1s velikosti 1x2
    zlatý: dodej 100x žába, 100x pes, 100x myš
    odměna: volný řádek v nebi na 2x velikosti 2x2, 3x velikosti 1x1 a 1x velikosti 1x2
    diamantový: dodej 100x světluška, 100x svišť, 100x včela
    odměna: volný řádek v nebi na 2x velikosti 2x2, 3x velikosti 1x1 a 1x velikosti 1x2

    2. úkol
    stříbrný: dodej 200x dřín, 200x lapacho, 200x hloh
    odměna: volný řádek v nebi na 6 dekorek 1x1
    zlatý: dodej 200x buk, 200x albízie, 200x mišpule
    odměna: volný řádek v nebi na 6 dekorek 1x1
    diamantový: dodej 200x tamaryšek, 200x citron, 200x vlašský ořech
    odměna: volný řádek v nebi na 6 dekorek 1x1

    3. úkol:
    stříbrný: dodej 150x kravské mléko, 150x med, 150x kozí mléko
    odměna: volný řádek v nebi na 3x velikost 1x1, 3x velikost 2x2
    zlatý: dodej 150x sůl, 150x cukr, 150x drát
    odměna: volný řádek v nebi na 3x velikost 1x1, 3x velikost 2x2
    diamantový: dodej 150x parfém, 150x vejce, 150x papouščí pírka

    4.úkol:
    stříbrný: dodej 45x létající koberec, 45x falešný knír, 45x zavazadla
    odměna: volný řádek v nebi na 3x velikost 1x2, 1x velikost 2x2, 1x velikost 1x1
    zlatý: dodej 45x párty plachta, 45x pikniková deka, 45x maska mývala
    odměna: volný řádek v nebi na 3x velikost 1x2, 1x velikost 2x2, 1x velikost 1x1
    diamantový: dodej 45x dřevo, 45x šperky, 45x ovčí vlna
    odměna: volný řádek v nebi na 3x velikost 1x2, 1x velikost 2x2, 1x velikost 1x1

    5. úkol:
    stříbrný: dodej 1000x pivoňka, 1000x dýně, 1000x máta peprná
    odměna: volný řádek v nebi na 6x velikost 1x2
    zlatý: dodej 1000x sladové zrno, 1000x šalvěj, 1000x vlčí mák
    odměna: volný řádek v nebi na 6x velikost 1x2
    diamantový: dodej 1000x meduňka, 1000x narcis, 1000x lilie
    odměna: volný řádek v nebi na 6x velikost 1x2

    6. úkol:
    stříbrný: dodej 100 tis. protihodnoty zvířat
    odměna: volný řádek v nebi na 2x velikos 1x1, 2x velikost, 1x2 a 1x velikost 2x2
    zlatý: dodej 100 tis. protihonoty plodů stromů
    odměna: volný řádek v nebi na 2x velikos 1x1, 2x velikost, 1x2 a 1x velikost 2x2
    diamantový: dodej 100 tis. protihodnoty rostlin
    odměna: volný řádek v nebi na 2x velikos 1x1, 2x velikost, 1x2 a 1x velikost 2x2

    7. úkol:
    stříbrný: dodej 20x sněhový velbloud, 20x hnědá slípka, 20x haflingský kůň
    odměna: volný řádek v nebi na 3x velikost 1x1, 2x velikost 2x2 a 1x velikost 1x2
    zlatý: dodej 20x husa běločelá, 20x klaun očkatý
    odměna: volný řádek v nebi na 3x velikost 1x1, 2x velikost 2x2 a 1x velikost 1x2
    diamantový: dodej 20x včela chůva, 20x Emu, 20x divoký osel
    odměna: volný řádek v nebi na 3x velikost 1x1, 2x velikost 2x2 a 1x velikost 1x2

    Samozřejmě bych nejraději do návrhu vpašovala na farmě minimálně využívané, na které se zapomíná, ale přiznám se, že nemám momentálně tolik prostoru kontrolovat všechny úkoly, řemesla atd.

    Archiv návrhů jsem prohlédla 4 roky zpět, obdobný nenašla (snad jsem se nepřehlédla).
     
  6. lase2

    lase2 Magnát fóra

    Název: Změna u Zuzina ultrahnojiva v2.0 :)

    ANO : 67 hlasů 87.0%
    NE : 10 hlasů 13.0%


    Navrhuji aby u stromů šlo toto hnojivo využívat opakovaně, podobně jako fungují parfémy u šlechtění, tedy zkrácení doby růstu s každým použitým kusem, max lze použít 4 na strom.

    Výhoda pro RT je jasná - lidé ho spotřebují víc, a budou ho tedy víc kupovat
    Výhoda pro hráče - ať už u novinek, které se dají dobře prodat na trhu, tak například na děsivé stromy, každý si jistě najde jaké stromy potřebuje "popohnat"
    Nevýhody - popravdě mě nic nenapadá, kdo nebude chtít, nemusí ho využívat :)
     
    Janka79 tohle ocenil(a).
  7. kajdaslavka

    kajdaslavka Pisálek fóra

    Název: Možnost volby u kombajnu - secí stroj zasít přesný počet sazenic

    ANO: 52 hlasů 80.0%
    NE: 13 hlasů 20.0%


    Již dlouho mi chybí u kombajnu - u secího stroje možnost dát jen určitý počet sazenic na plochu. Někdy se hodí zasadit na ploše několik druhů rostlin a to jde pouze ručně. Myslím, že by to mohlo být docela zajímavá možnost, pokud máme na ploše minipole, je ruční sázení neskutečně zdlouhavé.
     
  8. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

    Název : Označení dekorací

    ANO : 96 hlasů 96.0%
    NE : 4 hlasů 4.0%


    momentalne by mne pomohlo, kdyby dekorace v liste i na plose nesly oznaceni, kam je lze umistit (farma / baha / hrbitov)
    piktogram, pismeno, na provedeni nezalezi :)
    u tech na plose .. by to mohlo byt na opacne strane BZ/TBZ ... v liste kdekoli
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Název : Možnost sklizně mazlíčků a stonku kombajnem

    ANO : 84 hlasů 97.7%
    NE : 2 hlasy 2.3%


    Jelikož už máme 22 základních mazlíčků + 11 speciálních,navrhuji možnost je sklizet kombajnem na jedno kliknutí!
    Pro : odstranění zbytečného přecházení z plochy na plochu
    aktivace všech mazlíků současně
    ocení hlavně farmáři s pomalejším připojením
    perfektně zapadá do sklizně v cyklech

    Proti: aktivace některých mazlíků v nevhodnou dobu

    Současně s tímto návrhem , navrhuji možnost sklízet oblíbené položky na stonku přímo z farmy bez nutnosti vstoupení do "nebe"
    Pro: odstranění neustálé kontroly zda je na stonku něco zralé
    Proti: nic mně nenapadá
    Celkově by to vypadalo nějak takhle:[​IMG]

    Prosím hlasující,aby hlasování zvážili! Neznamená že když mám v současnosti jednu vránu či pár řádků,dám automaticky návrhu stopku.V budoucnu těch mazlíků mohu mít třeba 50 a řádků 200 s různými časy!
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  10. youda69

    youda69 Rádoby autor

    Název: Rychlý sběr

    ANO: 115 hlasů 99.1%
    NE: 1 hlas 0.9%


    existuje rychlá setba, rychlá voda (zavlažování), tak proč ne rychlý sběr??? doporučil bych zavést tlačítko u sběru podobně jako u vody....míň únavného klikání a zbytečných prokliků....
     
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Název: Zobrazování nulových komodit na trhu

    ANO: 82 hlasů 96.5%
    NE: 3 hlasy 3.5%

    K podání tohoto návrhu mě inspiroval včerejší dotaz hráče Eliter v Dotazech nováčků. Snad tedy nejsem sama komu chybí dohledatelnost komodit, které mám v nulové hodnotě.

    Hru hraju něco přes rok, a od samého začátku postrádám možnost:

    1. jednoduše zjistit které produkty mi chybí - která zvířata, plody, řemeslné produkty,... pouze došly a potřebují doplnit.

    2. jednoduše zjistit které komodity mi úplně chybí - nemám ani ty chlévy či stromy jako takové (například když je nezískala z tajemných)

    3. najít položky na trhu na stránce na stejném místě - někteří možná více využívají okénko pro vyhledávání, ale mně osobně (a snad nebudu sama) vyhovuje spíše listování trhem. Mám fotografickou paměť, takže se mi lépe pamatuje, když tu kterou komoditu vidím v souvislosti s těmi ostatními, zvlášť když nehledám přímo některou konkrétní, ale spíše procházím nabídky hledaje co bych koupila za výhodnou cenu, a porovnávám to se svými zásobami, takže překlikávám od sebe do veřejných.
    Hlavně u šlechtěnců mi vadí, že ty co nemám mi tam úplně chybí - v jakém jdou pořadí si z hlavy nepamatuju, a překlikávat pořád na FAQ nebo do tulidomku je otravné (a zbytečné).
    ---------------------------------------------
    ---------------​

    Navrhuji aby se na trhu v sekci "Nabídnout zboží" ukazovaly i ty komodity, které náleží k mému levelu, ale mám je na nule. Nyní se tyto komodity na trhu (ani ve stodole) nezobrazují, a objeví se až když mám alespoň 1 kus. V sekci "Přehled produktů" toto již funguje, takže předpokládám, že by nemuselo být technicky náročné to zprovoznit i v "Nabídnout zboží". A já bych hned viděla co mi kde chybí (ať už že nemám tu komoditu vůbec, nebo mi jen chybí samotné produkty).

    Takto to teď vypadá v sekci "Přehled produktů" a já bych brala kdyby to tak vypadalo i v sekci "Nabídnout zboží" (růžové čtverce).
    [​IMG]
     
  12. irsko

    irsko Aktivní autor

    Název: Oblíbené položky v Semenářství

    ANO: 65 hlasů 100.0%
    NE: 0 hlasů 0.0%


    Navrhuji, aby bylo možné si v Semenářství označit oblíbené položky a kliknutím na tlačítku Koupit oblíbené by se koupily všechny najednou.
    Mohla (ale nemusela by) vyskočit cedule, zda skutečně chcete koupit položky za xxx krejcarů.

    [​IMG]
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Měnírna kupónů

    ANO 70 hlasů 95.9%
    NE 3 hlasy 4.1%


    Navrhuji zavést možnost výměny vícehodinových kupónů za několik menších a naopak.
    1.Pokud sklízím 1-2x denně,je škoda pokaždé využít 3hod.(12h)kupon.
    2.V akci,kde sklízíme velmi často,musíme naopak stále aktivovat další a další.

    Aby to bylo výhodné i pro RT,navrhuji zaplatit "poplatek" -buď v Kr.,nebo částkou doby kupónu.
    Např.za jeden 3 hod.dostanem jen 2 x1hod.
    Např. za jeden 12hod. dostanem jen 3x 3hod. a pod.
    I s touto ztrátou stále nám mnoho hodin nebude "propadat."

    Naopak dáme 13x 1hod za jeden 12hod a podobně. (vím,že se toto bude využívat daleko méně,ale aby byla ta možnost.)

    Tato "vexláren" může být součásti Obchodu-Farmářské potřeby,nebo jako měsíční Akce.(stejně jako nákup Fl.,O/D,SK a pod.)
     
  14. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Zrychlený přístup na tržiště

    ANO 61 hlasů 96.8%
    NE 2 hlasy 3.2%



    Zdravím všechny farmáře,

    napadlo mě jedno možné vylepšení, v jiných návrzích jsem to nenašla a ani na farmě jsem tu možnost neobjevila, pokud se pletu, tak se omlouvám a prosím modíky o smazání.

    Návrh: přidat možnost zrychleného přístupu na tržiště přes levou postranní lištu
    Důvod: zdá se mi poměrně zdlouhavé chodit na tržiště přes mapu a město, např. když potřebuju dokoupit hnůj, a vrátit se zpět na konkrétní plochu...
    Možné řešení: přidat ikonku pod "nákupní košík" viz obrázek
    [​IMG]
     
  15. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Název: Zvýšení prodeje šlechtěnců na trhu

    ANO: 78 hlasů 100.0%
    NE: 0 hlasů 0.0%


    Trh se šlechtěnci je skoro prázdný. Nejvyšší šlechtěnci na trhu se skoro neobjevují.
    Napadlo mě zvýšit jejich výskyt a to tím , že při šlechtění se bude krmit pouze jedným superkrmivem místo dvou. Očekávám , že se vyšlechtí větší počet šlechtěnců a tím se zvýší jejich nabídka na trhu, která je momentálně hodně špatná a jak každý může vidět na svém trhu je hodně prázdno.

    Je to jednoduché , ale z hlediska RT asi nesplnitelné, že ?

    Díky za názory a přeji, aby někdo už ten prázdný trh se šlechtěnci řešil .
     
  16. NeoGenea

    NeoGenea Pisálek fóra

    Název: Zobrazení počtu zvířat při výběru stáje

    ANO : 54 hlasů 100.0%
    NE : 0 hlasů 0.0%


    Kedze spoluhraci by moj navrh co je pri stromov aplikovali aj u zvierat. Tak pridavam dalsie vlakenko.:p Navrh je, aby sa v polozke, kde si vyberame stajnu, sa zobrazovalo, aj kolko zvierat uz mame na sklade. Ziskame tak prehlad coho mame malo

    Mohlo by sa to zobrazovat tak ako som navrhla na obrazku a pri pocte, by mohol byt obrazok zvierata. Aby sme vedeli rozlisit, co je pocet zvierat a co je pocet stajni;)

    Takto moja skromna predstava:[​IMG]

    https://ibb.co/fOukVU
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Název: Prodloužení účinnosti Sovího stromu

    ANO: 82 hlasů 94.3%
    NE: 5 hlasů 5.7%


    Máme Soví a Vraní strom. Vraní strom má účinnost tuším 15 minut, ale Soví pouhých 10 minut. Od té doby, co byly zavedeny do hry, bylo přidáno spoustu ploch a tudíž se ručně farma za 10 minut nedá sklidit. Proto navrhuji, aby i Soví strom měl účinnost 15 minut jako Vraní, aby bylo plně využito jeho účinku
     
  18. máťochov

    máťochov Stará škola

    Název: Rozebrání vylepšených chlévů a výroben

    ANO: 72 hlasů 93.5%
    NE: 5 hlasů 6.5%


    Můj návrh spočívá v možnosti rozložit vylepšené chlévy a výrobny zpět na součástky.

    Například:

    K postavení - obydlí pro medvěda IV růžové je třeba: 25x rýč, 20x ventilátor, 525x prkno, 2031x hřebík a 2x tančící medvěd.

    Navrhuji v tomto případě dostat zpět polovinu nářadí a jednoho šlechtěnce.

    U chlévů, kde jsou k postavení 4 šlechtěnci, by se vraceli 2. Tam kde jsou zapotřebí 3 šlechtěnci by se vracel jen jeden. Neonových vylepšení by se tento návrh netýkal.

    Možnost rozebrání by se týkala všech našich vylepšení bez ohledu na to jak jsme je získali a mohla by být znázorněna například, když je chlév na ploše ( viz obrázek ). Vedle možnosti dát mu vodu nebo superkrmivo by byla také tato nová možnost - rozložení na součástky.

    [​IMG]

    Proč tento návrh?

    1. naplnění trhu se šlechtěnci
    2. zvýšení možnosti pro nové hráče ke splnění šlechtitelských úkolů v družstvu
    3. vyčištění lišty od nepotřebných vylepšení
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Název: Zjednodušení volby vhodného BONUSU z řemeslného produktu

    ANO: 107 hlasů 100.0%
    NE: 0 hlasů 0.0%


    Ahoj v současné době máme cca 110 různých řemeslných produktů. Vybrat ten správný, který by jsme využili naplno, je náročné. Pamatovat si na co jsou, s čím nám pomohou je, alespoň pro mne, nemožné. Nemluvím zde o řemeslných produktech, které využíváme často a pravidelně, např. při akcích MJS (mrkvovo-jablečná směs) s vánočkou a bílou nevinností. Tam účinnost a využití mám zažité, ale o řemeslných produktech méně často využívaných.

    volba bonusu: současné nevýhody
    • ze stodoly přes možnost zásobárny = min 19x kliknutí než se dostanu ke kýženému bonusu v případě že je až poslední v řadě
    • z inventáře - pokud neznám přesný název též zdlouhavé hledání
    • z lišty aktivních bonusů - pokud neběží žádný z bonusů, lišta se nezobrazí

    Ráda bych navrhla možnost členění nejen ve stodole, ale také v tabulce "Aktivovat bonus" dle zvolení kritérií

    základní členění:
    • rostliny:
      • obilí
      • květiny
      • zelenina
      • ostatní plodiny
    • zvířata:
      • chlévy
      • dílny
    • stromy
    • BZ, TBZ
    • bonusy bez přidělené kategorie, pracovní název "bez slotové" (např. Pinki Pie koláč, Tiky maska)

    barevné členění:
    • bonus urychlení výroby komodity - zelený rámeček
    • bonus zvýšení zisku BZ či TBZ - modrý rámeček
    • bonus zvýšení výnosu komodity - červený rámeček
    Čili pokud chci v neděli sázet a sklízet tulipány, ráda bych měla možnost zadat kritéria, která mě umožní se lépe orientovat v bonusech
    po zakliknutí rostliny, květiny by mi v okně zůstaly jen vhodné bonusy na ztrácení růstu květin, navýšení sklizně atd.

    obr.
    prosím řemeslné produkty jsou pouze názorné, děkuji za pochopení

    [​IMG]
     
    Janka79 tohle ocenil(a).
  20. vavovi

    vavovi Stará škola

    Název: Snadnější "protočení" zelených lístků

    ANO: 70 hlasů 94.6%
    NE: 4 hlasy 5.4%


    Zdravím všechny
    v současné době se nám zelené lístky válí ze všeho z úkolů v družstvu, z akcí a ze všech možných beden. Mě osobně nebaví několik desítek minut sedět a klikat u kola štěstí.
    Proto navrhuji:

    Systém by byl stejný jako u beden
    Dojdeme do inventáře tam klikneme na Volné zatočení

    [​IMG]

    objeví se infookno o tom kolik chceme použít lísků

    [​IMG]

    následně se objeví infookno o odměnách z kola štěstí (obrázek je ilustrační)

    [​IMG]

    Pokud někdo nechce přijít o kouzlo točícího se Kola štěstí tak může dojít přímo ke kolu. Tam bych možnost točení zachovala

    Domnívám se, že by to pro programátory nemusel být problém. V podstatě to už vymyšlené mají;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.