Archiv předaných návrhů

Diskuze na fóru 'Zlepšovací návrhy' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. haník30

    haník30 Guest

    Návrh na řemeslo - Výrobna SUSHI + Rýže

    autor: honzi1

    Nové řemeslo: Výrobna SUSHI
    Na BAHA by byla nová rostlina:
    Rýže

    [​IMG]

    Doba trvání: 1:50 hod.
    Aktivace v 1. Chrámové místnosti za 6 Zlatých Banánů

    Podoba a umístění v řemeslnické čtvrti:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Na tom ostrůvku by bylo i SPA, které by se tam přestěhovalo
    Základní přísada by byla řasa NORI
    Několik druhů suši, základní produkty opravdové Suši, další vylepšené ;)

    [​IMG]

    1. stupeň: Maki Sushi
    10x Řasa Nori, 10x Voda, 50x Okurka 50x Sojové Boby, 10x Avokádo, 50x Rýže

    Maki s rybou
    1x Maki Sushi, 1x Japonský Kapr, 50x Rýže, 50x Sojové boby
    Efekt: +50% BZ ze sklizně Rýže na 8 hodin

    [​IMG]

    2. stupeň: Nigiri Sushi
    20x Řasa Nori, 20x Voda, 2x Japonský Kapr, 2x Vejce, 50x Pepř, 20x Avokádo, 100x Rýže

    Nigiri ala Czech
    1x Nigiri Sushi, 100x Salát, 1x Japonský kapr, 2x Vejce, 50x Sojové boby
    Efekt: +100% úrody ze Stájí a Výroben ryb

    [​IMG]

    3. stupeň: Temaki Sushi
    30x Řasa Nori, 50x Okurka, 100x Mrkev, 20x Avokádo, 3x Japonský Kapr, 3x Vejce, 100x Rýže

    Temaki vegetariana
    1x Temaki Sushi, 3x Vejce, 150x Salát, 100x Mrkev, 20x Avokádo, 50x Sojové boby
    Efekt: +100% BBZ ze stromů na BAHA na 8 hodin

    [​IMG]

    4. stupeň: Sashimi Sushi
    40x Řasa Nori, 200x Rýže, 5x Japonský Kapr, 200x Ředkvička, 750x Salát

    Zeleninové Sashimi
    1x Sashimi Sushi, 400x Okurka, 300x Rýže, 250x Sojové Boby, 150x Ředkvička
    Efekt: Jednorázově 15 000 BBZ

    [​IMG]

    5. stupeň: California Sushi
    50x Řasa Nori, 500x Rýže, 500x Okurka, 200x Avokádo, 15x Japonský Kapr

    Ovocné California Sushi
    1x California Sushi, 300x Avokádo, 300x Mango, 300x Banán, 300x Papája
    Efekt: Náhodný šlectěnec od 4. stupně výš



    SUSHI Učeň
    1. stupeň - Naučíme se přípravu SUSHi a začneme tzv. MAKI.
    50x Rýže, 10x Avokádo

    2. stupeň - Potřebujeme ještě něco přidat, dochutit.
    50x Pepř, 50x Sojové boby

    3. stupeň - A co třeba přidat ještě rybu???
    5x Japonský kapr

    4. stupeň - Vidíš, jsi šikovný, dodej ještě nějaké přísady a můžeš třeba experimentovat.
    Dodej věci v protihodnotě 50 000

    5. stupeň - No, myslím, že si můžeš postavit svou vlastní dílnu, tak si připrav nástroje!
    500x Prkna, 500x Cihla, 500x Střešní tašky, 50x Kladivo, 10x Část stroje

    Nálepka SUSHI -
    [​IMG]


    SUSHI Tovaryš
    1. stupeň - Koukám, že jsi se zlepšil... Naučím tě nové Sushi - Nigiri.
    5x Řasa Nori, 100x Rýže, 5x Vejce

    2. stupeň - Dáš mi ochutnat své Maki, prosím?
    1x Maki Sushi

    3. stupeň - No, co takhle Nigiri po česku???
    10x Řasa Nori, 3x Japonský kapr, 100x Salát

    4. stupeň - A jak vypadá to tvoje rybí Maki?
    1x Maki s rybou

    5. stupeň - Budiž, můžeš být tovaryšem, ale zase zkusíme něco vymyslet, jsi rychlý, tak abys měl co dělat, až budeš Řemeslník
    Dodej věci v protihodnotě 50 000


    SUSHI Řemeslník
    1. stupeň - Tak jsi tu zase, to by chtělo, abych tě něco naučil - třeba Temaki Sushi
    5x Řasa Nori, 2x Vejce, 50x Okurka, 3x Japonský Kapr, 100x Rýže

    2. stupeň - No to by mě zajímalo, jak chutná tvé Nigiri!
    1x Nigiri Sushi

    3. stupeň - Tak jo, zkusíme udělat Temaki pro vegetariány.
    5x Řasa Nori, 100x Rýže, 3x Vejce, 50x Okurka

    4. stupeň - A co Nigiri po česku, jak všem chutná?
    1x Nigiri ala Czech

    5. stupeň - Myslím, že můžeš na oslavu svého úspěchu pozvat celou svou rodinu!
    Věci v hodnotě 50 000


    SUSHI Mistr
    1. stupeň - Chceš být mistrem, takže se vrátíš ke svému mistru a povíš mu to. "Nu dobrá." řekne.
    100x Ryže, 2x Japonský kapr, 250x Salát

    2. stupeň - Musíš prý ještě zlešit Temaki - zkus to!
    1x Temaki Sushi

    3. stupeň - Tak to ještě nestačí, zkusíme Temaki Vegetariana.
    100x Okurka, 100x Rýže, 100x Sojové boby

    4. stupeň - Mistr se chce pochlubit tvým úspěchem - připrav mu Temaki Vegetariana jak nejlépe umíš!
    1x Temaki Vegetariana

    5. stupeň - Mistr je tebou nadšen: "Určitě můžeš být Mistrem, jen do toho, předči mě, překonej mě".
    Dodej zboží v protihodnotě 50 000.


    SUSHI Velmistr
    1. stupeň - Vzal jsi svého mistra za slovo - předčíš ho a naučíš se nové Sushi - California!
    100x Rýže, 30x Avokádo, 3x Japonský Kapr

    2. stupeň - Nejdříve se ale musíš zdokonalit v dělání Sashimi.
    1x Sashimi Sushi

    3. stupeň - A co Zeleninové Sashimi? Nesmíme na něj zapomenout!
    1x Zeleninové Sashimi

    4. stupeň - Jdeš se předvést svému mistrovi. "Jsi výborný!" říká. "Předčil jsi mě!"
    Dodej zboží v hodnotě 40 000

    5. Tento úspěch musíš oslavit ve velkém - co takhle Sushi párty??? Pozveme úplně všechny!
    DOdej zboží v hodnotě 250 000

    Komentář: https://board-cs.farmerama.com/showpost.php?p=2444586&postcount=546

    Hodnocení: **
     
    hrosice tohle ocenil(a).
  2. haník30

    haník30 Guest

    BAHA Skleník

    autor: Akae21

    Skleník na Baharamě. Možnost šlechtit baha rostliny.

    Aktivace pomocí úkolu v družstvu.

    Úkol:
    1. Dodej - 4.000 ks ananasu, 3.600 ks manioku a 3.400 ks bromélie
    2. Dodej - 3.000 ks cukety, 2.900 ks pepře a 2.700 ks chilli
    3. Dodej - 2.800 ks sladkých brambor, 2.600 ks arašídů, 2.400 yamu a 2.000 ks papriky
    4. Dodej baharama rostliny v hodnotě 30.000
    5. Dodej nářadí na stavbu skleníku v hodnotě 50.000
    Odměna BBZ a aktivace Baha skleníku.



    [​IMG]

    [​IMG]

    Komentář: http://cs.board.bigpoint.com/farmera...&postcount=450

    Hodnocení: **
     
    mico5252 tohle ocenil(a).
  3. haník30

    haník30 Guest

    Rychlé stavění upgradů na ploše

    autor: losiksobik

    Navrhuji, aby při stavění stromů a chlívků a dávání upgradů (XL, XXL) a barevných vylepšení byla možnost dát je na strom/chlívek, co už je na ploše - aby se nemuselo lézt znovu do lišty, kde občas ten upgrade mám problém najít.

    Po kliknutí na chlívek/strom by se na kolečku ukázala další možnost "přidat upgrade".
    A nyní jsou dvě možnosti:
    1. Postavil by se ten nejvyšší možný upgrade, který je v liště (tj. např rovnou na základ XXL či růžové vylepšení).
    2. Stavěl by se vždy jen nejbližší vyšší, který mám k dispozici - tj. pokud mám v inventáři strom XL a XXL, postavil by se na základ XL, pokud bych měla jen XXL, postavil by se rovnou ten. Pokud bych klikla na ploše na XL strom a měla v inventáři XXL, postavil by se ten a XL vrátil do lišty. Stejně tak by se stupňovaly chlívky.

    Pokud by nebyl žádný upgrade v inventáři nebo byl již na ploše ten nejvyšší, políčko by bylo šedé.

    [​IMG]


    Komentář: https://board-cs.farmerama.com/showpost.php?p=2452120&postcount=575

    Hodnocení: **
     
  4. haník30

    haník30 Guest

    Receptová runa + recepty

    autor: ston007

    Komentář od haník30: :ZDE:

    Hodnocení: **


    *** OBRÁZKY K NÁVRHU VYTVOŘILA VNOVIS, VELICE DĚKUJI ***

    Haníku, změny jsou vyznačeny oranžově :)

    AHOJ! Mám návrh na pár nových receptu, které se pokusím udělat ve stylu maďarských (langoš - malinový langoš) a pokusím se tam zařadit i takové suroviny, které nemají moc využití (viz Bylinková marmeláda):



    Všichni víte, že je málo využití pro hvězdičky. Proto mě napadlo, že ty recepty půjdou získat pouze když si je aktivujete na stromu moudrosti. Runa na všechny recepty bude jedna. Bude za runou Rychlopekař, Marmeládovou mániií apod.

    TADY -[​IMG]


    Recepty se budou dát aktivovat po dvojicích. Recepty MARMELÁDNÍKA - 50*, PEKAŘE - 50*, KVĚTINÁŘE - 50*, SPA - 55*. Pořadí, podle kterého si je budete moci aktivovat nebude dáno. Přepínat mezi jednotlivými dvojicemi se bude šipkama.


    Pekař:


    Minipizza

    [​IMG]

    Stupeň: 3
    Recept: 1x Listové těsto, 30x sul, 1x rajčatový základ, 100x česnek, 100x houby, 50x bazalka, (100x cibule)
    Bonus: větší zisk ze stromu +1
    Slot: diamant
    Délka trvání: 12 hodin

    Slaný croissant

    [​IMG]

    Stupeň: 3
    Recept: 1x Listové těsto, 30x sul, 10x vejce, 100x pšenice, 100x oves
    Bonus: větší šance na nalezení akčního vypadávátka - 15%
    Slot: zlato
    Délka trvání: 4 hodiny


    Marmeládník

    Bylinková marmeláda

    [​IMG]

    Stupeň: 4
    Recept: 1x cukrové želé, 40x cukr, 100x šlavěj, 100x levandule, 100x včelník moldavský, 100x máta
    Bonus: Zkrátí čas růstu AKČNÍ plodiny, bonus 15%

    Lesní marmeláda

    [​IMG]

    Stupeň: 2
    Recept: 1x jemné želé, 20x cukr, 1x ružové želé, 100x jahoda, 100x ostružina, 100x brusinky, 100x boruvky, 100x malina, 50x mirabelka
    Bonus: rychlejší produkce v mlýně, bonus 15%
    Slot: zlato
    Trvání: 4 hodiny

    Květinář

    Voňavá kytice

    [​IMG]

    Stupeň: 3
    Recept: 1x kytice, 30x květ. drát, 100x lilie, 100x gerbera, 100x kosatec, 100x ruže
    Bonus: větší účinnost pro vodu, bonus 10%
    Slot: zlato
    Trvání: 4 hodiny

    Fialový květináč

    [​IMG]

    Stupeň: 2
    Recept: 1x květináč, 20x květ. drát, 100x orgován, 100x gerbera, 100x pivoňka, 100x orchidej, 50x magnólie
    Bonus: větší šance na nalezení nářadí, bonus 20%
    Slot: zlato
    Trvání: 4 hodiny


    SPA manažer

    Granátovo - pitahayové smoothie

    [​IMG]

    Stupeň: 3
    Recept: 1x smoothie, 30x byl. elixír, 1x vaječný likér (na oslazení), 50x granátové jablko, 100x pitahaya, 50x maracuja, 50x vanilka
    Bonus: Zkrátí čas růstu všech PLODIN na BAHA, bonus 10%
    Slot: zlato
    Trvání: 4 hodiny

    Tropický krém

    [​IMG]

    Stupeň: 2
    Recept: 1x krém, 20x byl. elixír, 100x skořice, 100x ananas, 100x chili, 100x aloe vera
    Bonus: Větší výnos z opičího chlévu, bonus +1
    Slot: zlato
    Trvání: 4 hodiny
     
  5. haník30

    haník30 Guest

    Nová runa na strome: Vyššia odmena za zákazky

    autor: cmoudo33

    Vyššia odmena za zákazky
    [​IMG]

    Úroveň 1: Budeš dostávať o 65% BS a o 20% grajciarov viac za splnenie zákazky.
    Podmienky: Treba mať všetkých zákazníkov na úrovni 2.
    Cena: 45 hviezdičiek

    Úroveň 2: Budeš dostávať o 80% BS a o 35% grajciarov viac za splnenie zákazky.
    Podmienky: Treba mať všetkých zákazníkov na úrovni 3.
    Cena: 55 hviezdičiek

    Úroveň 3: Budeš dostávať o 100% BS a o 50% grajciarov viac za splnenie zákazky.
    Podmienky: Treba mať všetkých zákazníkov na úrovni 4.
    Cena: 70 hviezdičiek

    Úroveň 4: Budeš dostávať o 120% BS a o 70% grajciarov viac za splnenie zákazky.
    Podmienky: Treba mať všetkých zákazníkov na úrovni 5.
    Cena: 85 hviezdičiek

    Úroveň 5: Budeš dostávať o 130% BS a o 100% BBS, a o 80% grajciarov viac za splnenie každej zákazky (aj Bahamarama), čiže za splnenie každej zákazky budeš dostávať aj grajciare.
    Podmienky: Treba mať všetkých Bahamarama zákazníkov na úrovni 4.
    Cena: 100 hviezdičiek


    Komentář: http://sk.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=626833&postcount=125

    Hodnocení: **
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  6. haník30

    haník30 Guest

    OaD - vzducholoď

    autor: Julinka11

    Komentář od FM haník30...>>ZDE<<

    Hodnocení: **

    Můj návrh je takový, zda by RT mohl při dalším OaD při výměnném obchodu v lítající vzducholodi nad městem, přidat ikonku hledání, kde by se zadal název věci, kterou daný člověk shání a tím by se mu zobrazil přehled všech směnných obchodů s danou věcí ze všech kategorií, které má vzducholoď v seznamu.
    To samé i opačně..nabízím to a to, zadám si název a vyjedou mi všechny nabídky na výměnu.

    P.S. pokud někdo vlastníte obrázek ze vzducholodi, kde je výměnný obchod, budu vám za něj vděčná, abych mohla svůj návrh předat se vším všudy..[​IMG]
    Klidně zde pište i své poznatky, které by se tímto návrhem mohly ještě více vylepšit a předat..děkuji
     
    hrosice, Hagerr a dunlop4 tohle ocenili.
  7. haník30

    haník30 Guest

    vylepšenie Expres intersadenice

    autor: cmoudo33

    Chcel by som aby pri výmene stromov počas akcie Expres Intersadenica nepadol 1 XL strom, ako sa občas stáva, ale aby padli aspoň dva (z jedného vyslania vlaku), lebo si myslím že je to trochu nefér keď do vlaku vložím stromy v protihodnote napr. 500 a vypadne mi s nich strom o hodnote menej ako 60 :mad:

    Komentář: http://sk.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=629625&postcount=136

    Hodnocení: **
     
    Janka79, hrosice a veviinka tohle ocenili.
  8. haník30

    haník30 Guest

    nová Bahamarama Expres Intersadenica

    autor: cmoudo33

    Pôvodný návrh
    Komentář: http://sk.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=629625&postcount=136
    Hodnocení: **

    Nový vylepšený výzor návrhu:
    .: Bahamarama Expres Intersadenica :.

    Táto akcia by sa mohla konať raz za 2 až 3 mesiace (podobne ako akcia Expres Intersadenica), pri tejto akcii budete môcť uplatniť nepoužívané Bahamarama stromy a ich upgrady.​
    Realizácia akcie:
    Na mape ostrova Bahamarama pribudne nová loď, vyzerať by mohla nejak takto:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Vloženie stromov pre šľachtenie - po kliknutí na loď na mape by sa ukázalo čosi takéto:
    [​IMG]
    - prevádzalo by sa to podobne ako pri akcii Expres Intersadenica, iba s tým rozdielom, že namiesto vlaku by bola nákladná loď, a že namiesto obyčajných stromov by sa vkladali Bahamarama stromy.

    Potrebná protihodnota stromov by zostala rovnaká, čiže:
    [​IMG]

    Sadeničky - Malé sadeničky - S
    Sadeničky - Stredné sadeničky - M
    Sadeničky - Veľké sadeničky - L

    - zatiaľ nedokončené, lebo ma nenapadá ako by mohli nové sadeničky vyzerať :(

    PS: budem veľmi rád, ak mi pomôžete s vytvorením lepšej grafiky pre môj návrh a s vytvorením nových sadeníc.
     
  9. haník30

    haník30 Guest

    maja.rada a malinkami tohle ocenili.
  10. haník30

    haník30 Guest

    Výzdoba města

    autor: farmář1970

    Ahoj všichni, rád bych podal tento návrh ohledně výzdoby města Farmerama. V roce 2011 se město Farmerama krásně zdobilo různými výzdobami, ať už -

    podzimní:
    [​IMG]

    Vánoční:
    [​IMG]

    Narozeninový:
    [​IMG]

    Oscarový:
    [​IMG]

    Velikonoční:
    [​IMG][​IMG]

    Halloweenské:
    [​IMG]

    Ve městě se koná jediná výzdoba a to halloweenská. Myslím si, že kdyby byla výzdoba města zavedena zpět do hry, konala se na různé svátky a byla častější, tak to v hráčích vzbudí: chuť do hry, pocit plnění krásně provedených akcí. Také by výzdoby mohli v lidech vzbudit krásný pocit ze hry a tak by mohlo přibýt několik hráčů FARMERAMY. Celkově je to věc názoru, ale myslím si, že když byly tyto výzdoby ještě zavedeny ve hře, hráči měli velice krásný pocit z provedené práce a také jim celkově hra připadala hezčí a myslím si, že nemluvím jenom za sebe, ale i za několik z vás.

    Ovšem, všechny výzdoby nemusí být navráceny do hry, ale moc by se mi líbila jarní výzdoba:[​IMG]
    například rozkvétající stromy, keře, více kytiček na zatravněných plochách, mnohem více postaviček ve městě např. ( ovečka hrající si se psem, zajíček fotograf, prasátka hrající míčové hry ), poletující motýli sem a tam, poletující ptáčci atd., prostě vše, co se hodí do jara

    Další by mohla být letní výzdoba: tak to by mohlo město zůstat takový, jaký je, akorát by třeba postavičky měli nějaké oblečení např. tričko, kecky, sluneční brýle

    Poté podzimní výzdoba: viz obrázek nahoře úplně první, a opět více postaviček, které by měli kolem krku šálu atd.

    Další by byla zimní: Ta už se u nás konečně konala ale další výzdoby, ohledně akcí např. by bylo hezké zdobit město na významné svátky či oslavy, podle kterých by se město zdobilo např. Valentýn, Vánoce, Narozeniny, Komix a další a nebylo by ke škodě, kdyby se do výzdoby připojila i řemeslnická čtvrť - ozdobená pekárna, marmeládovna, květinářství, SPA, Alchymie na určité téma.
    To vše by ve hře nabudilo mnoho radosti a krásného prožitku.

    Komentář: http://cs.board.bigpoint.com/farmera...&postcount=584

    Hodnocení: **
     
  11. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Název: mletí SK na Baha

    ano 169 hlasy(ů) 100.0%
    ne 0 hlasy(ů) 0.0%


    Milí farmáři, jsem si jista, že opět nebudu jediná, koho napadlo, že by bylo fajn mít možnost mlít Sk i na Baha. Mohlo by to vypadat nějak takto
    :music:
    [​IMG]
     
  12. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Název: Rozdělení plodin od plodů stromů na trhu.

    souhlasím 154 hlasy(ů) 98.1%
    nesouhlasím 3 hlasy(ů) 1.9%

    Bylo by fajn, kdyby na trhu byly rozděleny plody stromů od plodin. Stromků stále přibývá a začíná to být drobně nepřehledné... Takže by to mohlo vypadat takto....?

    [​IMG]
     
  13. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Název: Elixírovník a XXL cukr a drát.

    Ano. 127 hlasy(ů) 96.2%
    Ne. 5 hlasy(ů) 3.8%

    Ještě jednou podávám návrh, který získal 57 hlasů zkušebně.
    Tak tentokrát naostro a s anketou...
    Bylo by hezké, kdyby nám do hry přidali nový stromeček na elixíry (TS na Baha)
    a taky curk a drát velikosti XXL (TS na farmě). Mohly by vypadat takto:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Název: Ukazatel času další aktivace při sklízení stonku

    Ano 129 hlasy(ů) 97.7%
    Ne 3 hlasy(ů) 2.3%

    Při sklízení stonku mi hodně vadí, že nevím, kolik času řádek trvá, a tedy si nejsem jistá, zda mohu řádek s klidem odkliknout, aby mi vyšel případný bonus, jak potřebuji (a rozhodně si nepamatuji to obrovské množství řádků, kdy se aktivují znova).
    Řešením by byl jednoduchý řádek v informačním okně, věřím, že by ho ocenila celá řada hráčů:

    [​IMG]

    Vím, že Varun v newsletteru psal, že se změny stonku připravují, ale nebyl konkrétní, tak tohle by mohl být jeden z nápadů, které by se v těch změnách také mohl objevit...
     
  15. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Název: Třídění chlévů v inventáři

    Ano 177 hlasy(ů) 97.8%
    Ne 4 hlasy(ů) 2.2%

    Můj zlepšovací návrh je, aby v inventáři bylo možné zvířata třídit nejen na chlévy a upgrady, ale i na výrobny. V poslední době nám přibylo docela dost nových výroben, a abychom je nemuseli hledat mezi chlévy, bylo by dobré, abychom si je mohli zvlášť vytřídit.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/4/15
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Název: TCH vTCH

    Pouze tajemné chlévy 194 hlasy(ů) 91.9%
    Tajemné chlévy i upg.obyč.chlévů a dílen 17 hlasy(ů) 8.1%

    Navrhuji,aby se v Akci Tajemné chlévy,"losovalo" pouze o tajemné chlévy.
    Nemám zájem platit Floreny za dílny,které si mohu složit z nářadí,ani za chlévy a uprgr.které si mohu koupit v obchodě.
     
  17. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Název: Nákup vody přímo z mlýna

    ANO 171 hlasy(ů) 97.7%
    NE 4 hlasy(ů) 2.3%

    Zdravím všechny farmáře,
    ráda bych vám představila svůj zlepšovací návrh. (tento svůj nápad jsem propůjčila uživatelce kominík73 do jejího návrhu, který nebyl špatný, ale byl pravděpodobně překombinovaný, proto nezískal dostatečnou podporu, ale můj nápad byl přijímán kladně, proto ho dávám jako samostatný návrh a doufám, že to nebude bráno jako kopie...)

    Můj návrh je velice jednoduchý a jedná se o nákup chybějící vody přímo z mlýna.
    Nevím, jak ostatním, ale mně hodně vadí zbytečné klikání, když chci dát mlít SK, ale nemám dostatek vody. Jsem-li v mlýně na farmě, jsou to 4 kliknutí, abych se dostala k obrazovce nákupu vody. Jsem-li ale na bahamaramě, kliknu na mlýn a chci dát mlít SK odtud, tak už to je 8 kliknutí. To by vyřešilo tlačítko +, které by při nedostatku odkázalo přímo na nákup vody. Toto tlačítko není nic nového, funguje spolehlivě v řemeslnické čtvrti, takže myslím, že zakomponování do mlýna by nemuselo být nemožné.
    Graficky by to mělo vypadat asi takto:
    [​IMG]

    Doufám, že se vám můj návrh líbí a že jej podpoříte, usnadnilo by nám to práci :)
     
  18. youda69

    youda69 Rádoby autor

    Název: Zobrazení počtu

    ANO: 57 hlasů (81,4%)
    NE: 13 hlasů (18,6%)

    takový návrh: při vyskakovací "bublině" (např. nad chlévem, nebo stromem....) by se zobrazoval také aktuální stav ve stodole


    [​IMG]

    to už snad projde.....
     
  19. arra

    arra Pisálek fóra

    Název: Přehled vysazených stromů

    ANO: 51 hlas (94,4%)
    NE: 3 hlasy (5,6%)

    Zdravím všechny,
    se zvyšujícím lvlem je čím dál těžší mít přehled o aktuálně zasazených stromech. Proto mě napadlo, ze v budově na poli, kde je například umístěn skleník by přibyla další ikonka nazvěme to třeba správce sadu, po rozkliknutí by se ukazovali vysazené stromy na všech polích, (např. by to graficky mohlo vypadat jako stodola ale ukazovalo by to počet vysazených stromů ) nemuselo by být rozlišené jestli mají stromy uprady nebo ne. Podle mého názoru by to bylo užitečné určitě pro stromy možná i pro zvířata.
     
  20. kelly.macek

    kelly.macek Pisálek fóra

    Název: Volba vypnutí prádzných řádků v nebi

    ANO: 84 hlasů (84,8%)
    NE: 15 hlasy (15,2%)

    Pro usnadnění "sklizně" nebe navrhuji přidat tlačítko pro možnost vypnutí prázdných, neúplných a florenových řádků v nebi.

    PRO: - není nutné se proklikávat mnoha neúplnými řádky k těm aktivním
    - nemůžete si neúmyslně za floreny přikoupit nový řádek
    - zrychlení sklizně v nebi

    PROTI: - neobjeví se nově získaný řádek


    Děkuji všem za připomínky. Asi by skutečně víc pomohlo řazení podle vlastní potřeby, kde by se tudíž volné řádky dostaly až na konec sloupce.
    V tom případě by se mohly použít šipky posunu nahoru, dolů, na začátek a na konec a tlačítko uložit nastavení.
    Klára
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/10/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.