Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci :)
    Nie je za čo Alba , zimný Ti spravím tiež, len mi to potom prosím pripomeň :)


    House, mám tu pre Tebe podpis ...písala si mi, že máš rada Škótsko a všetko čo s ním súvisí, ako ..krásna krajina, tartan, bodliaky a samozrejme Loch ness ku :D tak som sa pokúsila to nejak všetko spojiť


    [​IMG] .....[​IMG] .....[​IMG]
    [​IMG]



     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  2. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    To je nádhera :inlove:
     
  3. babioli

    babioli Osvícený autor

    Astridko moc krásný podpísek, jsi kouzelnice. Vždy se sem chodím na ně dívat. Všechny jsou nádherný. Ola
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Ta Lochnesska , ta nemá chybu. Zase bude jeden človíček šťastný, že má takový nádherný podpis a jen si vybrat ten správný avatár. Všechny jsou kouzelné!!!Bude to mít těžké, ale house si s tím poradí. Jsem zvědavá, který avatár zvítězí! Krásný den a pa Zdena;););)
     
  5. house

    house Rádoby autor

    Astrid, díky.
    Díky i fujtablinka za upozornění na čmeláka. (omlouvám se čmelákovi i whisky, ale ten motýlek, to je vzpomínka, kterou nemůžu odmítnout - ale ani panáčka whisky neodmítnu). Lochneska, to je pro mne přirozený tvor - a ta mlha, když jsem v polospánku bloudila na pole a pak nad košíkem dumala, co to sbírám- jestli ostružiny nebo jahody....).xD
     
  6. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    House - Tedy ty jsi to ale šalamounsky vymyslela !!! Takto máš vše co pro tebe Skotsko znamená a krásně to spolu ladí.
    Není nad : "Žít svůj sen"
    Ke Skotsku mě hned napadli pouze 2 věci (kromě příšerky z jezera) a sukně by se do podpísku vážně nehodila :DxD Díky patří pouze Astridce, ona je stvořitelkou této nádhery
     
  7. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Astridko, já i Kašpárek jsme v pohodě a podpis se zamlouvá - on není vidět?
    Aha, tak není. Jdu na to.
    A je to: Pode mlejnem nade mlejnem Kašpárek se pase....
     
    Naposledy upraveno: 14/9/15
  8. house

    house Rádoby autor

    fujtajblinka: Já svůj kilt mám a hrdě ho nosím. V skotském registru je zaregistrován jako český tartan a dá se koupit v obchdodě přátel Skotska. Ale ušít ho, to teda byla makačka... jenže jako skotská lady (vlastním 1 metr čtvereční půdy u Dunbaru) jsem prostě mít musela.xD (A to si nedělám srandu).
     
  9. naja2

    naja2 Zelenáč fóra

    Ahoj Astridko, moc se mi líbí Tvé podpisy. Mohla bych Tě také požádat o vytvoření jednoho? je to opravdu krása pro oko :)
     
  10. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci :)
    Naja určite Ti podpis spravím, písala som Ti na farmu, tak sa dohodnime na tom, ako by mal vyzerať :)

    Fujtajblinka, Olinka, Zdenka, house, ďakujem vám :-*
    Kašpárek, som moc rada, že ste v pohodičke ;) ... možno by mohol byť ten podpis svetlejší ...hm .. neskôr sa na to ešte pozriem ..určite :)


    Podpis pre majojo53.
    Písala si, že máš rada Paríž vzducholode, balóny ..a tak ...takže nakoniec som dala dohromady toto :
    môže byť?


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Úžasné, všechny dominanty Paříže jsou pohromadě a nad nimi se vznáší balón! Nemám slov a barvy... krásná nostalgie a vzpomínky na město na Seine. Máš úžasné nápady! Krásný víkend!;););)
     
  12. babioli

    babioli Osvícený autor

    mamča50 vystihla jsi to naprosto přesně. Je to úžasný podpis. Ola:)
     
  13. majojo

    majojo Rádoby autor

    Díky, Astrid - až jsem se rozbrečela. Mimochodem, moc mi to připomíná stanici metra u Sorbonny- teď mi zrovna vypadlo, jak se konkrétně jmenuje, ale můj pubertální syn vždycky zahulákal: Sorbonna, vystupovat!
     
  14. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    ten pařížský pozdrav je opravdu pohlazení na duši - nááádhera :inlove:
     
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Dievčatá moje, ďakujem vám :inlove:
    Majojo, nie je za čo :) avatar dnes dorobím
    Inak ...dohouslí, house ,majojo a QuentinzMontargis ste mi dali pekne zabrať :D
    Zas na druhej strane ste mi v tvorbe moc pomohli tým, že ste mi napísali čo máte radi a vždy trochu obšírnejšie...vďaka :)
    Tak ja idem dokončiť obedík a potom avatar :)
    Prajem vám všetkým krásny deň .
     
  16. majojo

    majojo Rádoby autor

    Snacd už jsem vycentrovaná....:)
     
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Šikulka :)
    mám tu pre Teba ešte avatar

    [​IMG] .......................[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  18. majojo

    majojo Rádoby autor

    No, astridko, to bylo vážně těžké vybírání. Ale jednička mi připadala taková něžnější. Takže jsem oželela i můj milovaný balón....
     
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Majojo, avatar jsi si vybrala úžasný ... symbol Paříže, není co řešit. Teď je ta krása dokonalá!!!;););)
     
  20. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Mojojo, to je opravdu krása. Také bych dlouho vybírala ;) Astrid má opravdu nádherné podpisy a vynikající nápady. Smekám :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.