Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Úžasné, podpísek danda-vnovis, působí tajemně až skoro démonicky, poletující ptáci...asi to budou v dálce netopýři!Jsi šikulka Astridko, krásný den nejen Tobě , ale všem kterým děláš radost !!! ;););)
     
  2. astrid888

    astrid888 Titán fóra

    Pekný deň všetkým.
    Danielka, ďakujem ♥ a tiež Zdenke za milý komentár a všetky ocenenia, ..vážim si to ♥

    Podpis s chrobákmi pre AnMaDi


    [​IMG] .....[​IMG] .....[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. AnMaDi

    AnMaDi Pisálek fóra

    ahoj astrid,moc se mi to líbí, děkuji
     
  4. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Dando, ty tvoje oči :pxD ..................jsou úplně, ale úplně jako živé! Až se strachem tají dech a běhá zombií mráz po zádech :( :D
    A živý jsou i broučci se svojí kuličkou :)
    Astrid,ako probíhala příprava podpisu - lehárko v trávě a oči na šťopkách ? :D :D :D
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Musela sem trochu podpis přiblížit reálu, abych varovala předem, že mám krutopřísnej pohled :D
    zombie jsou jen pro dolazení atmosféry
    Ale musím teda uznat, že jak alaska, takpodpis brouci se velmi zdařily. I když co se divím, když je dělala astridka :inlove:, na tom přeci není nic divného
     
  6. úúúúú xD tedy podpis pro Dandu je bombastický... bojím, bojím, bojím. Klobouk dolů, Astridko.
     
  7. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

    Ahoj Astrid
    takový draky co má
    alaska.1 jsem chtěla.:inlove:Jsou dokonalí.
     
  8. verbatinik

    verbatinik Zelenáč fóra

    Ahoj astrid888 udělala by si mi prosím podpis, mám mnoho věcí ráda, takže si něco vyber: psi, dinosauři,the sims 3 a fialová barva je má nejoblíbenější :)
    Byla bych moc ráda za vytvoření podpisu :) :3
     
  9. astrid888

    astrid888 Titán fóra

    Pekný deň všetkým.
    Modro.očko, je tak, ako má byť.
    verbatinik, skúsim.. dám Ti vedieť

    podpis pre krakonos.1
    Môže byť takto?
    ak si si podpis predstavoval inak, napíš mi do hry.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    EDIT: krakonos.1, som rada, že sa Ti podpis páči ;o)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  10. krakonos.1

    krakonos.1 Zelenáč fóra

    to je taková nádhera v to jsem ani nedoufal, mockrát Ti děkuju
     
  11. verbatinik

    verbatinik Zelenáč fóra

    Děkuju, Farmeramu, hraji už dlouho, ale na fóru sem nebývala tak často a proto se chci zeptat, jak si nastavím ten podpis, obrázek vím, ale nevím podpis :(
     
  12. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Hezký den všem,

    jste všichni moc hodní, že jste tu nezlobili po dobu mé dovolené;)... přibylo tu několik moc krásných podpisů a kupodivu i ten dandy mne už tolik nestraší v noci při úplňku:D.

    verbatinik,

    zde máš návod jak si vložit svůj podpis - Jak vložit podpis - přeji hodně zdaru při vkládání;).

    A všem ostatním přeji další krásný letní den;) Natali.
     
  13. verbatinik

    verbatinik Zelenáč fóra

  14. astrid888

    astrid888 Titán fóra

    Pekný deň všetkým.
    Natali ďakujem za odpoveď pre verbatinik ;o)
    podpis a avatar pre verbatinik:
    môže byť takto ?


    [​IMG] .....[​IMG] .....[​IMG]
    [​IMG]
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Opět krásné pokoukáníčko a podpis pro krakonos.1 mně připomněl pohádky o Krakonošovi, Kubovi a Anče a nezapomenutelného představitele Krakonoše pana Františka Peterku. Krásné ohlédnutí o několik let zpátky! Děkujeme naší milé Astridce a všem přeji krásný a pohodový víkend! ;););)
     
  16. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Milá astrid,

    to byla pouhá maličkost, obzvláště když jsi pro verbatinik vytvořila tak krásný podpis;). Natali
     
  17. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Astridko, ty nás máš na svědomí, my se doma snad uvzdychámexD, zase takový nádherný podpísek - s dinosaury, nádhera,nádhera:inlove:
     
  18. verbatinik

    verbatinik Zelenáč fóra

    • Prosím, nevkládej více příspěvků pod sebe, považuje se to za multipost, děkuji Natali
    Děkuji moc, je to nádherné :D :) :3

    Moc se mi to líbí, umíš dělat nádherné podpisi
    :3 <3
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/7/16
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Podpísek pro verbatinik...úsvit s dinosaury...návrat tisíce let nazpátek a verbatinik má hned nový kabátek! Okouzlující. Jeden z mých vnuků miluje dinosaury, sbírá je a taky je zná podle jmen, až bude mít v září narozeniny jeho dort bude ve tvaru zeleného dina a bude mít 9 ostnů...tolik mu bude roků! Krásný víkend! ;););)
     
  20. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    verbatinik - šikulka, takto to je to super :) Ať se Ti vysněný podpísek dobře nosí... Při pohledu na něj si hned člověk vzpomene na "nedávnou " :D :D minulost.

    Ještěže toho naše milá autorka tolik pamatuje :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.