Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hnedoočka11

    Hnedoočka11 Rádoby autor

    Ahoj astridka, ďakujem veľmi krásne, nestihla som si všimnúť, že mi zmizol podpis, ešte raz ďakujem. :)
     
  2. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Astrídku, Soptíček je nádherný, přesně takový jaký byl.
    Jen jen vzít,přeběhnout silnici a nalepit hasičům na auta xDxDxD a konečně by Soptík byl vysněným požárníkem :inlove:
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým :)
    Dievčatá moje, som moc rada, že sa vám dráčik páči a že vám pripomenul detstvo :) mne pri jeho tvorbe samozrejme tiež :)
    Monči, Hnedoočka, nemáte za čo :)
    Ďakujem vám za milé príspevky, som rada, že ste :inlove:

    Mamči moja zlatá, ...sľúbený jesenný podpis s veveričkami ...snáď sa bude páčiť :)


    ....​
     
    Naposledy upraveno: 5/1/16
  4. babioli

    babioli Osvícený autor

    Astridko ty podpisy jsou nádherný, stále se na ně chodím dívat. Jsi úžasně šikovná a díky za to že jsi. Ola
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Astridko,, moc děkuji, veverky mají veselá očička, jako korálky a barvy podzimu jsou teploučké. Mám tyto barvy moc ráda, ale je to předzvěst nadcházející paní zimy. Jsi prostě kouzelnice, jako ta příroda. Krásný den !!!;););)
     
  6. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj Astri, nějakou dobu jsem tady koukala jenom za keříčkama, bez přihlašování, takže jsem ani neviděla, že mi zmizel podpis. Díky moc za link. Ale - léto už skončilo, je chladno, předevčírem mě už chytala záda, včera ráno vystřeloval houser, s velikými obtížemi jsem si navlíkala ponožky a zavazovala boty.. dala jsem si ledviňák.. dopoledne krizový, odpoledne líp, večer zase vystřeloval.. A navíc.. no raději tady o tom pomlčet.. Takže jsem si dala vzpomínkový.. jak jsme lítali míle na farmě.. :)
    Moc se mi líbí taky Soptík a zlatý podzim pro mamču50 a podzimní pro Hani Fojtíkovou taky. Díky..
    A pro M. - dovedla bys vyrobit písmenka z ovoce? Třeba banánový?.. (něco takového).. Výška 160 px, šířka může být "naše".. Pozadí tak nějak, aby se hodilo pro všechna roční období a počasí v nich.. Můžeme na farmě probrat.. Zatím pá a přeji vše dobré..
     
    Naposledy upraveno: 8/9/15
  7. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    Milá Astridko,když jsem našla svůj podpis od tebe,zapoměla jsem mluvit,nádhera a ještě jednou nádhera,moc a moc děkuji,je to nádherné a i když vím,že se stále opakuji,tak jsi veliká šikulka.....
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým.
    Olinka, Zdenička, Hanka, Lmaminka, ďakujem vám :)
    Hani, tie ovocné, neviem, neviem ... až porobím všetko čo ešte mám, tak sa na to môžem mrknúť ;)

    podpis a avatar pre dohousli

    [​IMG]
    [​IMG]

    Keby si to ale chcela predsa len inak, určite napíš :)
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  9. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Děvče,děvče :p ty se nezdáš :p !!! (asi vážně nejsi noční můrou xDxDxD )
    Podzim tvým podpískům velmi, ale opravdu velmi sluší ;)
     
  10. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    astrid888 hezký večer. Tedy já jen zírám,co ty dokážeš vymyslet a hlavně vytvořit, ten obrázek do houslí vyzařuje obrovsky uklidňující pocit.Prostě nádhera pro oči i dušičku.:) Tak ať se ti daří dál tvořit pro naše potěšení :inlove:
     
  11. dohousli

    dohousli Rádoby autor

    Astrid je prostě neuvěřitelná. Poslala jsem jí písničku a ona z toho stvořila takovouhle romantiku....
    (A kdybyste přitom věděli, co bylo původní inspirací mého nicku....:p)
    Hani, lze se dočíst v Jak jste pišli k svému nicku.... ale radši bych si nechala tu romantiku.xD
     
    Naposledy upraveno: 10/9/15
  12. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj Astri, díky.. Moc krásný podpis pro Dohouslí..

    Dohouslí - a co to bylo?? :)
     
  13. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Podpísek Dohouslí, no to je nádhera. Úplně si umím představit a z dálky slyším šumění moře, vlahý večer a z dálky je slyšet tichou hudbu houslí....Jsi kouzelnice Astridko!!!;););)
     
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci :)
    Dievčatá moje zlaté, ďakujem za všetko :-*


    No a teraz jesenný podpis pre míjinku73, ... potom spravím aj taký neutrálny :)


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  15. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Jéééé, ten se krásný a konečně nám začali růst i houbičky :D:D
     
  16. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Astridko, ten je kouzelný, takový milý, rošťácký, tak jako naše malá vnučka Miška. Moc děkuji a přeji krásný a pohodový večer!!!;);););)
     
  17. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Moc děkuji Astridko, ten podpis je krásnej !!! :) Přeji hezký víkend ;)
     
  18. alba

    alba Pisálek fóra

    Hi Astrid:D:inlove:
    mohl bys mi firma s stejné velikosti jako na podzim tohoto roku , ale z důvodů ??
    a obraz obličeje dívky by mohlo být jasnější ??
    krásná díky:)

    Moje farma je
    moranal_63


    [​IMG]
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci :)
    Ahoj Alba :) na šťastie som mala uložený základ, tak som Tvoj podpis len prerobila, čo bolo pomerne rýchlo hotové :) môže to byť takto?

    [​IMG]
    Zdenička, Míjinka, nie je za čo :)
    Zatiaľ idem pokračovať v tom, čo mám ešte rozrobené :D
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  20. alba

    alba Pisálek fóra

    ahoj !!!:inlove:
    pokud jste chtěli něco takového , bych rád poděkoval
    krásné polibky
    Vánoce a řeknu vám, k tomu mi jeden s vánoční motuvos
    Dobře ?? "
    Ještě jednou díky .
    besitosssss:D:)
     
    pajaable a astrid888 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.