Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hnedoočka11

    Hnedoočka11 Rádoby autor

    Ďakujem veľmi krásne, je prenádherný, tie vranky sú roztomilé. Prišla som sa ukázať. :)
     
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Zase jeden krásňoučký a miloučký podpísek. Vranky jsou úžasnééé....Jsi Astridko, šikulka a krásný večer nejen Tobě, ale všem milým lidičkám!!!;););)
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    mamča, ďakujem :) ..tiež prajem všetkým príjemný neskorý večer a potom dobrú noc :)
    pre
    ღSisinkuღ
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    .............​
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  4. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Astridka, Ty jsi takové zlatíčko, strašně moc Ti děkuji!! :inlove:
    Tohle je prostě senzace, líp bych si to ani nedokázala přát, jsi strašně moc šikovná, hodná a zlatá, a já jsem ode dneška Tvým velikánským dlužníkem. Čičiny s myškami jsou fantastické, udělalas mi neskutečnou radost, opravdu moc moc moc děkuji!! :inlove::D
     
  5. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Tak jsem přemýšlela koho mi ty vrány připomínají:sleepy: a už to mám!!! Výraz mají jako havran z našeho večerníčku o Malé čarodejnici a dvojice je to jak naši Kosí bratři xDxDxD
    Skvělá trefa Astridko ;)
     
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    :inlove:hluboká poklona umění, které nám tady astridka ukazuje!:inlove:
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Dievčatá, ste strašne zlaté, ďakujem :inlove: ..viete, že kedykoľvek keď môžem, rada vám podpisy poopravujem, vynovím alebo spravím celkom iný ... stačí napísať :)
    Jajinka pre Teba :

    .......​
     
    Naposledy upraveno: 5/1/16
  8. jaji

    jaji Vévoda fóra

    fantastické - jdu na změnu!!!! velikáááánskéééé díky :inlove:
     
  9. Margziam

    Margziam Stará škola

    Taky Ti moc děkuju za změnu velikosti, Astri, je to krásný. A pro jaji ta voda kolem a trochu sněhu či ledu na hlavu - perfektní.. V tom horku je to příjemné ochlazení.. Dovedla bys něco takového i s tou mojí holčičkou - andílkem? Aby to pasovalo k tomu něžnému malému obličejíku? Výška podpisu 160-180 (pokud s těmi řádky pod ním to už mám v pořádku) A jméno menší výška písma
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Margziam, výška celého podpisu s textem je v pořádku a vlastně celý podpis je v pořádku a moc pěkný, ne? Proč by ti ho Astridka měla zase měnit? Ta voda by se k těm oblakům ani nehodila. Anděl a oblaka patří k sobě. Podpis tak jak je, je skvělý, tak proč tak něco krásného měnit? Změny většinou nepřináší to, co si přejeme. Astridka tu brzo nebude z důvodu dovolené, tak jí dej taky trochu oddech, i jiní by se rádi dočkali svého podpisu.

    Díky za pochopení
    danda-vnovis

    PS: ty kočičky pro sisinku, to je pastva pro očička :inlove:
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Astrid, mohla bych poprosit o něco vhodného pro pechfógla? Vránu nebo netopýra - a nemusí být milí... Děkuji předem. (jo a taky odkaz na návod, jak je nainstalvoat, a to pro blbce, jako v tom vtipu o policajtech: Akce začíná v 8.41, takže sněhulák, židlička, pendrek).
     
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň vám všetkým.
    Ďakujem Dandi, napísala si to veľmi výstižne :)

    Hani, tá žena v jajinom podpise je originál ..ona tú ozdobu už na hlave mala a podobný podpis má aj Monča***, ...vlastne mám sériu takýchto "fantasy žien" a každá z nich to má okolo hlavy ...
    Popravde, tomu krásnemu anjelikovi by sa to ani nehodilo ..myslím, že takto to vyzerá dobre :)

    -pechfógl-, určite a veľmi rada Ti vytvorím podpis a avatar, myslím, že niečo také mám v pc čo by sa hodil.
    Nebude Ti vadiť, ak sa do toho pustím cca o dva týždne ? Odchádzam na dovolenku neviem či by som to počas príprav v priebehu dnešného dňa stihla. Hlavne to nechcem narýchlo odfláknuť :) kľudne mi napíš na farmu, ak budeš mať nejakú jasnejšiu predstavu o tom ako by mal podpis vyzerať :) To isté platí pre ostatných záujemcov o podpis :)
    -pechfógl- ešte niečo ....návod je na prvej strane tohto vlákna, ale keby to nešlo, tak Ti s tým potom pomôžem, napíšeme si cez hernú poštu :)

    Tak sa zatiaľ majte ...prajem všetkým krásne dni, páá
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Předem děkuju a termín si urči sama. Co se námětu týče, nechci ti mluvit do inspirace, já ti věřím.
     
  14. Margziam

    Margziam Stará škola

    Děkuju, Astri, dám na Tebe, tak ji nechám tak.. Stejně bych ten sníh a led na hlavu a vodu kolem potřebovala spíš já v reálu v tom vedru :) V nebi takový problémy nemají :)
    A přeju pěknou dovolenou a potřebný odpočinek a načerpání potřebných sil.. :) A v pořádku návrat domů :)

    Děkuju, dandi, i Tobě. Tj. fajn, že ten podpis s těmi řádky pod ním je v pořádku.. Jinak odpověď na to "proč" jsem už psala - tady i na tom kočičím forku.. Nešlo o změnu tohoto podpisku, ale o další podpisek s využitím té holčičky - andílka - na změnu. Tolik vysvětlení..
    :)

    pechfógl - ahoj, díky, dobrý vtip :) Akorát že mně by ten sněhulák osmičku nepřipomněl, protože my jsme vždycky dělali sněhuláka ze 3 koulí, - hlava 1, tělo 2 koule. Hlava nejmenší, druhá koule střední a dolní největší. a po stranách 2 koule menší jako ruce..
    Takže 8 je pro mě spíše jako brýle postavené na bok.. :)
    A to ostatní by asi dopadlo podobně.. Prostě takové rady by mě k zapamatování čísel nepřivedly.. Raději si to zapsat někam, kde nezapomenu, kde to mám napsaný..
     
    pajaable, astrid888 a mamča50 tohle ocenili.
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Astridko, přeji Ti krásnou dovolenou,užij si ji podle svého a hlavně si pěkně odpočiń, načerpej plno pozitivní energie. Zasloužíš si to, za Tvé krásné a něžné výtvory. Budeme se na Tebe těšit, až se vrátíš!!! pa pa...;););)
     
  16. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    I já budu opět otravovat,holka ty jsi taková šikulka a tiše závidím........ale chtěla bych se zeptat,Honzi má uplně super a nádherný podpis a avatara,mohla bych poprosit něco podobného,nyní běží seriál tři mušketýři a já jsem do něj cvok,vím,že to nějak s tím tady nesouvisí,ale myslíš,že by jsi mohla mi také udělat podobný Honzimu s mušketýry,ale jen s těmi ze seriálu? Ale jestli to nepůjde,tak to pochopím..
     
  17. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Chodím sem nakukovat,protože jsem byla moc zvědavá,kdy se objeví podpísek mému podobný.A už mám tedy sestru-že by Vodní královnu?
    Jaji-moc ti to sluší.
    Astridko-opravdu moc krásné podpisy tvoříš.Všechny jsou kouzelné a ten kočičí pro Sisinku mi vyloudil velký úsměv na tváři.To je koček milion.A i ty další jsou milé, krásně tajemné,prostě úžasné.Přeji krásnou dovolenku.
     
  18. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj Astrid ;) prostě mi to nedá a pořád se vracím:) děláš opravdu krásné podpísky.. moc je obdivuji.. je to opravdu krása:);) Přeji Ti ať se Ti daří a to nejen v dílku.. ale i v osobním životě.. prostě jsi šikulka;)
     
    Naposledy upraveno: 13/8/15
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Milá Astrid
    měla bych k Tobě velikánskou prosbu.
    Mohla bys vytvořit avatar a signaturu pro moji kamarádku?Jméno Kokrik7 s pejskem kokříkem?Vše nechám na Tobě.Mělo by to být překvapení.Děkuji moc M
     
    astrid888, fujtajblinka a babioli tohle ocenili.
  20. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Ahoj modro.ocko22,

    Astridka si momentálně dovoluje xD, přesněji .... je na dovolené a užívá si sluníčka,zábavy a slané mořské vody. Chviličku, prosím, vydrž, Astrid se Ti po návratu mezi nás určitě ozve ;)

    pro modíky: Vloženo na přání majitelky vlákna - pokud bude zapotřebí doložím
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.