Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Raaduuliinkaa

    Raaduuliinkaa Pisálek fóra

    Astridko mooooc moc děkuji za krásného avatara i podpis :p Jsi skvělá :p Ještě jednou děkujiiiiii :*
     
  2. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, Astridko, mohla bych poprosit o ten volný podpis - jenom ty kytičky kdyby byly v té původní fialové barvě, jako má Raaduuliinkaa, a místo toho koníka kdyby byl ten můj beránek..
    A nápis kdyby tak mizel a zase se objevoval, jak ten, co mám teď.. stejným fontem.. Díky moc.. A na ten zimní tedy počkám :)
     
    lacrima, astrid888 a zizala42 tohle ocenili.
  3. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Astridka, zase potešenie pre moje oči ( ako som na dôchodku,zrak sa mi zlepšil o 1 dioptriu - asi aj pre krásu Tvojich podpisov). Si neuverteľne šikovná a ešte aj s dobrým srdiečkom. Takých ľudí je málo a ja si ich veľmi vážim.:inlove:
     
  4. HeellMustafa

    HeellMustafa Rádoby autor

    Milá Astridko,prosil bych signaturu a avatar beze jména
    Děkuji předem.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/15
    lacrima a astrid888 tohle ocenili.
  5. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    [​IMG] ......[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Astridko, krásný den a jako vždy jsi skvělá. Moc se mi to líbí a děkuji Ti z celého srdce. Léto z obrázku jen čiší. Ještě jednou děkuji a pa pa ...;););)
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    [​IMG] .....................................................[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  8. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    To je strašně miloučké a něžňoučké, to se bude Hanině určitě líbit a je to protiklad modroočkovi, ale ten se bude líbit určitě jemu. Jak se říká : Proti gustu, žádný dišputát! Je to radost se na Tvoje stránky dívat! Krásný a úspěšný den!!!;););)
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  10. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj Astri, děkuju moc, jsou nádherný.. Už je mám.. A ten beránek taky, budu je občas střídat :)
    Veveřičky s ledňáčkem a vodou pro mamču je taky nádherná, taky se mi moc líbí :)
    Aspoň si myslím, že je to ledňáček. Nebo se pletu? Když mi ten ledňáček z žádného TCH nepadl.. :(
     
  11. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Nádherné , ten dětský andělíček nemá chybu - dokonalý výraz nevinnosti. Ale podpis pro Heell mě úplně pohladil po dušičce.
    Astrid, ty jsi buď kouzelnice nebo jsi úplně mimo naše chápání :D:D:D:D
     
  12. honzi

    honzi Komisař fóra

    astridko... ty jsi génius!!! :D ten podpis pro Margziam je nádherný, ten pro HellMustafa je ještě hezčí... ale ten pro -modroocko-... téda, to mi vyrazilo dech... (no, upřímně, docela jsem se toho lekl :D ) Hra o trůny se nedávno, po tom, co jsem ji přečetl, vyšvihla nahoru v mém žebříčku oblíbených knih. a ten Jiný vpravo, motto Starků vlevo... úžasný :inlove:


    V souvislosti s tím, že jsem totální úchyl na knižní sérii Hraničářův učeň (anglicky Ranger's apprentice, autor John Flangan :D:inlove::D:inlove::D:inlove:xD) tak bych tě rád požádal o podpis s nějakým obrázkem či více z této knížky, pravděpodobně to bude jen z přebalů, protože nejsou ilustrované... Předem moc děkuju
     
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Fujtajblinka, Ty mi dávaš :D :D
    Honzi , že génius :D ...jasné, písneme si cez farmu a dohodneme sa , čo presne, dobre? :)
     
  14. -modroočko-

    -modroočko- Pisálek fóra

    Tak už je to správně, moc děkuju astrid, radost na tu tvorbu koukat ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/7/15
  15. HeellMustafa

    HeellMustafa Rádoby autor

    Milá Astrid,je překrásná ta signaturka,ještě prosím beze jména a avatarek.Ješte jednou moc děkuji H.
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra


    Heell, podpis bez mena a avatar sú už v príspevku na predošlej strane :)

    Skús si ešte zmazať medzeru medzi podpisom a textom pod ním, aby sme neporušili pravidlá :)
    Honzi, pre Teba ......
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]


    pre dunlop4
    .......


    [​IMG] ......[​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  17. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    No páni astrid :-O To je úplně boží :) mockrát ti děkuji :) máš talent, to se musí nechat :)
     
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým :)
    dunlop4, nie je za čo :) ja ďakujem :)

    Podpis a avatar pre psiktom

    Takto môže byť ?

    [​IMG]
    [​IMG]

    .......​
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  19. psiktom

    psiktom Zelenáč fóra

    O děkuji Astrid daly jste to s manželkou pěkně dohromady nikdy jsem na tohle nebyl ale tuhle signaturu si dám s radosti.
    Ještě jednou děkuji je vidět že kdo umí tak umí

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/8/15
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci :)
    psiktom, nie je za čo :)... je to tak, Tvoja zlatá manželka mi napísala a spoločne sme podpis s vašimi zlatíčkami doladili tak, aby Ti vyhovoval ..tak som naozaj moc rada, že to vyšlo :)

    ------------------------------------------------------------------------------
    Avatar a podpis pre Hnedoočku11 s vrankami, ktoré mali byť milé :) Hnedoočka, môžu byť tieto?

    [​IMG] .....[​IMG]
    [​IMG]
    Som veľmi rada :) tak nech sa Ti vrankový podpis dobre nosí :) páá
    .......
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.