Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer.
    Lidka, Alba, mamba Jaruška, veľmi pekne ďakujem za priania, taktiež vám a všetkým ostatným prajem nádherné vianočné sviatky ♥♥♥

    Astrid
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ahoj Astridka, akurát sme sa stretli, čo robíš? :inlove::music:, čiapky neštrikuj, má byť teplo, aj netopierom:inlove:;), ale tá jaskyňa môže byť, na leto;):D
    pozdravujem Všetkých a prajem krásny predvianočný čas;)
    ja som si dnes celý deň "užila" nákupy, čo neznášam, ale mám to8)
     
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ajoj Dani, ja som dnes tiež bola na nákupoch, ale nie darčekov, to už mám za sebou nejaký ten týždeň. Ale tak všeobecne, ešte som si dokúpila nejaké ozdoby, mením farbu stromčeka, doteraz bol ľadovo biely, teraz idem do takých teplejších farieb. Ešte zajtra pozriem niečo na vianočných trhoch, tieto posledné dni sa tam budeme motkať aj s rodinnými priateľmi, tak na to sa moc teším každý rok :)
    A teraz trošku dobieham akciu, neviem či túto dám do konca, keďže máme taký pestrejší program na tieto tri dni... ale možno ráno a večer by som niečo mohla dať ..uvidíme, uvidíme ...;o)
    No veru čiapky vám nie je treba, aj tak by som už nestíhala :p:D
    Tú jaskyňu Gordonke nejak vymyslím, možno po sviatkoch ;o)
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    [​IMG]
    Veselé a pohodové Vánoce naše nejdražší astrid
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]

    Krásné vánoční svátky všem a především astrid888 za její nádherné obrázky a hlavně její čas přeje Monika
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG] ... [​IMG]
    Přeji krásné vánoce, hodně dárečků a veliké poděkování naší Astridce,​
    že nám ty nejkouzelnější dělá právě tady :inlove:

    [​IMG]



    [​IMG] xD


     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Vám všem přeji a zejména Astridce ty nejkrásnější vánoce plné štěstí, zdraví a pohody
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Krásny večer všetkým ♥
    Srdečne ďakujem Moničke, Evinke, Michalke, Honzulkovi za krásne obrázkové priania, ale taktiež mojim ostatným priateľom a susedom za poštu plnú krásnych vianočných želaní ;o)
    Taktiež ďakujem mojim zlatým babám (oni vedia kto;o)) za posielanie darčekov - padátok k akcii ligotavá sneehuliačia show. Vďaka vám sa mi ju podarilo ukončiť :) No a teraz zas tie chalúpkyo_O ....jooj to zas bude, ....ale ako vždy vravím...nejak len bude ;o))
    Tak na teraz sa zas lúčim, prajem vám krásnu, dobrú noc a zajtra si užite pokojný štedrý deň, nech je plný lásky a potom tie ...no darčeky ...prajem bohatého Ježiška ..všetkým, naozaj všetkým ;o)♥
    pááá
    vaša Astrid
     
  9. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Milá Astrid,

    přeji ti ty nejkrásnější Vánoce, užij si je v klidu a v pohodě, ať najdeš pod stromečkem dárečky které tě potěší a pohladí na duši protože za tu krásu a radost kterou nám tu celý rok děláš si je určitě zasloužíš;)

    [​IMG]
     
  10. muckel6666

    muckel6666 Zelenáč fóra

    [​IMG]

    Želim vam srečno novo leto​
    lg muckel
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.