Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Gordonček, šak som robila všetko aj mi z toho skoro preplo :D no hlavne som mala prepnúť na cz lokáciu ;o)) Tak ja sa tu už asi udomácnim, čo budem prebiehať na sk, keď tam to nejak často hapruje :p akurát to vyhľadávanie dekorácii ako JC ...zadala som noky a nič ...čo sa vyparili?, veď ja nejakých pár kúskov ešte mám. No a potom mi konečne opäť zaplo, že u vás je to inak ;o)

    Pigi super, že si opäť tu ;o) Vidím že máš rybky nakrmené "turbo krmivom" :D tá rýchlosť ;o)
    A s tými obrázkami .... snažím sa, aby ste boli všetci krásnučkí ;o)
    Ďakujem za pochvalu a to všetkým čo tu vždy zanechajú milé príspevky ...ste poklady ♥

    --------------------------------------------------------------------------------------
    pre danielku0000
    [​IMG]
    [​IMG]
    ---------------- ​
    pre davidson00

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/12/19
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    [​IMG] Júúúú, ten je krásný, nasadím ho ráno. Moc děkuji
    No, nedalo mi to, tak již nasazen vánoční.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/19
  3. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Sláva,konečně se mi podařil nainstalovat :music:.
    Astridko ještě jednou Ti moc děkuji.Moc se mi líbí :inlove:.
     
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte. davidson, danielka nemáte za čo ;o)
    Konečne sem môžem vložiť podpisy aj pre michalku a gigis :)

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG] .............[​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    To je neskutečná jemňoučká nádhera - zvířátka jsou nádherná (lištičky, koťátka i méďa). Astridko ty kouzlíš. Vždycky se těším na nové podpisy. Jsou krásné .... i ty děsivé v sobě mají kouzlo. Díky.:inlove:
     
  6. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Astridko moc ti děkuji podpis je jako vždy kouzelný , prostě nádhera
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Mám tu podpis pre raddre a anvan

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    -----------------------------
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    Na teraz s podpismi končím, ďalšie až niekedy po sviatkoch. No a všetky podpisy prenesiem aj do vašich zložiek, hneď ako budem mať chvíľu času. Tak sa zatiaľ majte krásne, ešte sa tu určite ukážem. Páá zatiaľ a všetkým krásny a pokojný adventný čas.​
     
    Naposledy upraveno: 11/12/19
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Astridko, moc děkuji - jsi super!!!
     
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    Astridko moc děkuji, opravdová nádhera
     
  10. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Astridko opět zase krásný podpis
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    WOW tohle je hustý astrid,dlouho jsem nenavštívil toto vlákno a myslím že jsem přišel o podívanou z podpísků,ale kdepak astrid to tu má fakt zajištěné jako ve Vánočním obchodě s obrazi a těmi zvířátky.Představte si ¨Mona lisa s kočičkou - michalka59,,
     
  12. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Chtěla bych moc moc moc poděkovat Astridce za nádherné podpisy a nejen za ty pro mě, ale za všechny, co tady pro nás vytváří a dělá nám tak obrovskou radost a to je v dnešní uspěchané a nevraživé době výjimečná věc. Z celého srdce ti Astridko děkuji za to, že si najdeš ve svém volnu čas a věnuješ ho v podstatě cizímu člověku, abys mu udělala radost a rozzářila oči, úsměv a vůbec celé fórum, jsi obdivuhodná, nádherná, úžasná a moc šikovná bytost :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 15/12/19
  13. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Moc krásně jsi to napsala Gigis99. Astridka je vyjímečná bytost, která tady rozdává radost a nádheru.:inlove:
     
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Milá Gigis ;o)♥
    Strašne pekne sa to číta ...no a práve pre takých ľudí ako si aj Ty, sa oplatí venovať trochu toho svojho času pre vaše potešenie :)
    Ja vám ozaj veľmi rada robím radosť a kým budem môcť a kým o to budete stáť, budem v tom pokračovať:)
    Ďakujem všetkým, ktorí sem radi chodíte a zanechávate mi tu milé, úsmevné komentáre a tiež ocenenia. Ste moje poklady ♥
    Prajem vám príjemný, pokojný večer a nádherný adventný čas :)
    Vaša Astrid
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    [​IMG] no tak teď to máš beze slov.... mým by jsi stejně asi nevěřila a tak jsem se snažila najít něco, co Tě vždy ukecalo... musím jen nacvičit ten pohled a čepice bude ;)

    Astrid, hezké svátky a ještě lepší příští rok :)
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Hmm, boxík :inlove: ale čo to biele pozadie? budem Ťa musieť naučiť vygumovať ho :D
    A zas tá čapica ...už nech je jaaar ;o)))) Tiež Ti prajem krásne vianočné sviatky Gordonček ;o)
    MTR ♥
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No beru to jako veřejný slib. Co já, o mě nejde, ale pokud se budeš celý příští rok snažit mě něčemu naučit, tak si v oddychovém čase najdeš čas i na ostatní .... i když, konzultovala jsi to s Dankou? Aby jsi zase neměla zaječí úmysly xD
     
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    [​IMG]Astridko,pro tebe a tvou rodinu:inlove:
     
  19. alba

    alba Pisálek fóra

    • Prosím piš do správného tématu určeného k diskuzi a žádostem o podpis, děkuji NAtali
    ahoj
    Ako sa máte priatelia?:D
    Ďakujem astridovi za špeciálne dievča, ktoré je, a za skvelú umelkyňu:inlove:
    Využívam túto príležitosť a želám vám všetko veľmi pekné
    Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2020 zo Španielska:D:D:inlove:

    (google překlad):music:xDxD


    [​IMG]:inlove::inlove:
     
    Naposledy upraveno: 17/12/19
  20. mamba54

    mamba54 Stará škola

    [​IMG]

    Klidné a pohodové vánoční svátky vám všem a hlavně naší Astridce
    mamba Jarka

    PS Astridko, děkuji Ti za krásné chvilky s tvými nádhernými výtvory, které vždy potěší oko i srdce :inlove::music:
     
    Naposledy upraveno: 19/12/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.