Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ynuš, nebrbli, bo Ťa obsypem snehom a trblietkami :pxD
    Nájdi si nejakého svojho anime hrdinu v zimnom prostredí a ideme na to ;)xD
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdepak, ovečko moje zlatá, já už mám od Tebe těch podpisů tolik, že nevím, jestli je stihnu vystřídat, než půjdu do futrálu xD
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jaké by to byly vánoce, kdyby jsme se před nimi pořádně nepohádali? A pak si oddychli, že je zas na rok pokoj... ale nezaměňovala bych nezájem za nenáladu, ale to opravdu patří jinam.
    Inuš, no tak si ten futrál nechej ještě vyzdobit, přece tam nepůjdeš ve starém modelu ? xD
     
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Nenálada, nezáujem ...to je fuk :D ja to vidím inak ;o)
    Ynuš, Gordonka má pravdu xD

    EDIT: Ynuš, budúci rok na Halloween ;o)))
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Že bych si nechala od Astridky vyrobit osvětlenou rakvičku se šlehačkou? Ups... končím, sem to už nepatří, to už mělo jít holubem... ;)

    EDIT: tak to bude úplně skvělé, jestli na to nezapomenu, ten západní soused je vlezlejší čím dál tím víc :)
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    astridko mockrát děkuji moc se mi libí, oni jsou všechny nádherné, to je vždycky pokoukáničko.
     
  7. nanynkacheerka

    nanynkacheerka Rádoby autor

    astrid888 ty vánoční podpisy jsou krásný, moc se mi líbí. Nany. :))
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    astridka nemam slov,je to nieco prekrasne
    nadherne,nadherne a este raz nadherne :inlove:,patri ti moja obrovska vdaka :inlove::):)
     
  9. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Astrid, od včerejšího večera jsem tu nebyla, teď jsem nakoukla a tady je za jeden den zase tolik nové krásy. Dýchá to tu vánoční atmosférou a tak mě to vtáhlo, že se dám do balení dárků.
     
  10. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Astridko opět překrásné podpisy jsi vykouzlila, není den, abych sem nezašla a nepokochala se tou krásou.
     
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Dievčatá veľmi pekne ďakujem za príjemné slová, ste moc milé :inlove:

    Tak ešte na dnes posledný pre žížalku a zatváram svoj podpisový program ;o)) Inak ešte ostalo niekoľko voľných vianočných podpisov a dajú sa ešte vylepšiť. Tak, ako sú tu vložené, to je v podstate len základ. Kto by ešte chcel vianočný podpis, dajte vedieť ;o) Presuniem ich do tohto vlákna, aby ste ich nemuseli hľadať.

    [​IMG]
    [​IMG]

    --------------------------------------------------------
    ešte voľné:
    1.
    [​IMG]

    2. pre danielku0000
    [​IMG]

    3. pre davidson00
    [​IMG]

    4.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/12/19
  12. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Milá Astridko moooooc ti děkuji za krásný vánoční podpis. Doma sice nestíhám, ale tady už mám krásné vánoce. Děkuji :inlove::inlove:
     
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Milá Astridko,chtěla bych tě poprosit,mooc se mi líbí ten obrázek č.2.Myslíš,že by se mi tam někam vešel i ten můj brtník?
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Astridko, delší čas jsem neměla přístup na internet a nyní se dívám v němém úžasu na tu krásnou předvánoční atmosféru ve Tvých, tak milých podpisech. Děkuji a přeji všem krásný adventní čas. Už se těším domů, abych si ji také užila. Kouzelný den všem.;););)
     
  15. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj všem. astridko je to nádherná podívaná. Všechny podpisy jsou vánočně kouzelný. Díky za hezkou podívanou. Ola
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný dník u krásných podpisků :) a děkuji Astridce, že mě pochopila správně, asi jsem se zeptala moc přímo, či neomaleně ... no nic zlého v tom opravdu nebylo, Pechfóglinku čtu moc ráda, už proto, že se zasměji a pobavím jejími příběhy, přesto jsem část příspěvku smazala, ať to nekazí zdejší vánoční atmosféru :p A hodně jsem byla zvědavá na vánoční žížalku ... se fakt povedla :D a teď ještě
    ta blikající rakev u Y_n_O ... se nechám ráda překvapit ;)



    .
     
  17. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ahoj Astridko, prosím mohla bych prosit o ten obrázek s číslem 3. Moc děkuji Vytváříš užasné podpisy. Moc se mi líbí. Děkuji za zpříjemnění předvánočního času - běhu.
     
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte všetci. Som na seba naštavaná , lebo len čakám, čakám a čakám kedy mi nabehne fórum, pretože mi to stále hlási plánovanú údržbu. Tak som napísala Gordonke aby som zistila, či nevie kedy skončí tá údržba :D ...napísala mi, že jej fórum ide.
    Tak som terazky cez cz tu, aby som mohla vybaviť vaše žiadosti. Samozrejme, podpisy vám rada porobím ...len prečítam nejaké info k akcii, spravím čo treba a idem na podpisy ;o)
    Baby, ešte mi napíšte, či chcete pridať do podpisov vaše zvieratká nejak symbolicky, či nie a aj text dajte nejaký, aby ste nemali všetky rovnaké, dajte nejaké tipy ;o))
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no Astrid nejlepší rada co bývá je zapnout, vypnout, vyčistit a v tomto případě přepnout. Však se s tím ajťáci poperou xD
     
    medved222, DANKA722 a astrid888 tohle ocenili.
  20. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Zdravým tě Astridko samozřejmě že jsem ti to vše zkontroloval ještě teď mne bolí ruka:)Pořád děláš tak krásný obrázky prostě je na co koukat a každý se odreaguje od toho blázince okolo nás xD.Už tady budu častěji ;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.