Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pechfóglinko ta pětka bude na tvého ptáčka moc hezká, taky se k tomu přikláním ... no když Astridka sem naháže plno hezkých věcí, si pak vyber xD
     
    Naposledy upraveno: 7/12/19
    pigi1313, medved222 a astrid888 tohle ocenili.
  2. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Tak som tu a mám tu podpis pre -pechfógl- aj pre evičkuinfo :

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    --------------------------------------------------------------

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  3. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    To je zase nádhera :)
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Milá astridko jestli můžu poprosit o podpis č 6 už dlouho přemýšlím který si vybrat, když jsou všechny krásné a jestli tam půjde dát ta kočička když né nevadí a ten nápis, tak jak si to udělala evainfo a pechfogl.
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Astrid, moc a moc děkuju (jen k tomu doutníku a monoklu ještě chybí whiskey - irská, prosím).:D
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    astridka mozem ta poprosit o obrazok c. 7? text necham na tvojom zvazeni ;):) dakujem
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásnou neděli všem a hlavně Astridce za úžasné vánoční překvápko :inlove: ses s opičkami hezky na mě domluvila s vánočním přáníčkem pro všechny farmáře i farmářky a je to vážně zimní pecka :D .... jen, kde jsi tu opičku našla? ... ta podoba ... celá já xD


    P.S. Ještě je na přání brzy, ale ty dva týdny utečou rychle a někdo nestíhá sledovat při akcích věci kolem a dokola, stejně jako já :D a taky se vyhnu tomu, že na někoho zapomenu a to tímto určitě nehrozí :p



    .
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pani pechfóglová, už sa to neseeee ...na zdravie! :

    [​IMG]
    Evi nemáš za čo, tá opička je ozaj roztomilá ♥ No a veď vianočné pohľadnice sa posielali už aj v tomto čase, 2 týždne pred ...čo by sme si tie Vianoce nepredĺžili, veď sú to najkrajšie sviatky v roku ;o)
    Mne by nevadilo, keby trvali aj celé dva mesiace :D Milujem Vianoce :inlove:
    maccka, ezzri, jasnačka podpisy upravím pre vás ;o) Ezzri a Ty chceš s tým blikacím rámom, alebo s vlnkami, ako má evi a pechfógl... si môžte všetci zvoliť. Ja aj tak tie podpisy musím vždy "rozobrať" a opäť poskladať ;o))) ​
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Právě se hodlám odstřelit. Podpis jsem vložila raz-dva, ale jaksi jsem zapomněla, jak se vkládá avatar. Já, vím, návod na straně 1, ale nejde mi to. Mohl by to někdo vysvětlit pro úplně blbý?
     
    evainfo, Y_n_O a astrid888 tohle ocenili.
  10. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pechfóglinka, vymeň si podpis :D a avatar si najprv stiahni do pc. Potom v profile nájdi avatar, klikni a len vyber z počítača....a uložiť.
    No keby to nešlo, tak skús tento, možno bol veľký, ak ti to nešlo
    [​IMG]
     
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Ahoj Astridka,,zjavne si si ma pomylila s niekym..Ja neziadam o novy podpis...Ja som velmi spokojna s tym ktory si mi nedavno vytvorila s rotwikmi a menit honechcem,,, zmenim az na Jar...tak moc diiik a nech si uziju tvoje podpisy aj ini hraci...Prajem krasny druhy advent:inlove:;)
     
  12. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Jejda ezzri, prepáč :D to asi z tých výparov whiskey čo som dávala do podpisu pre pechfógl xD
    To patrilo Alexandre ;o))
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Děkuji, whiskey pomohla - zaplo.....
     
  14. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Ahoj Astridko, mě by se moc líbila 2. Pokud je ještě volná s malou žížaličkou. Děkuji
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pechfóglinko tak to je vážně moc hezké a já spíš ty bublinky, tedy šampáňo a dobré, suché víno :p než whisky a skotská, ale přítel ji taky má moc rád .... tak si při nějaké příležitosti s ním i ťuknu ......


    .
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  16. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    tak už jsem se i já převlékla do zimy, Astridko nádherné, kouzelné, úžasné, chtěla bych tobě i vám všem popřát krásné Vánoce.
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    evainfo: Nějak ti nerozumím....
     
    evainfo a medved222 tohle ocenili.
  18. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Jejda evainfo,

    mohu tě poprosit - a s tebou i ostatní hráče - nekažme si tento krásný předvánoční a vánoční čas negativními příspěvky, vždyť vánoce jsou jenom jednou do roka, jsou to svátky klidu, pohody a míru tak se prosím tak k sobě i chovejme... a v tomto krásném vláknu plném nádherných astridčiných obrázků by byl hřích cokoliv podobného byť jenom nastínit natož řešit...

    Děkuji všem a přeji vám krásné a pohodové přípravy na Vánoce, Natali :)

    Astridko naše milá - opět jsi mne překvapila krásnými vánočními motivy k podpisům, je to krásně až mne zrak přechází, dívám se na ně a je mi přitom fááááákt moc dobře ;)
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ale nie Natalka, neboj, eviinfo nechce nič kaziť, to bol len jej názor ;o) A taktiež chcem napísať, že pechfóglinka je svojská a ja ju beriem takú aká je. Ja napríklad nikdy od nej nečakám odpoveď, lebo viem, že ak nemá náladu, nenapíše :D zato ak napíše, tak príjemne prekvapí, mám ju rada takú aká je. Je to múdra pani, so svojským humorom, ktorý mám tiež moc rada. Takže keby pechfóglinka na každý príspevok reagovala a ešte k tomu pozitívne ;o)), tak by to nebola ona ...nech je taká, aká je ... ona je proste iná ... v dobrom samozrejme ;o)
    No a teraz už podpis pre maccku a alexandru :
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]


    Žížalka, samozrejme , spravím a Cinduške moc ďakujem za prianie :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kua, nemohl ten Yoda být na Hothu, abych měla taky zimní podpis? 8)

    Ještě že nemám náběh na epilepsii, jinak by to se mnou ze všech těch třpytek a blikátek na ulicích i tady švihlo xD

    Astridko, ty jsi tak šikovná, to já jen tak, já prostě musím pořád brblat :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.