Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ta psí miminka pro Agatu jsou slaďounká :pa u pezt jsou ti malí super a tuhnou u nich kosti v těle, tak honem pryč ... potvůrky nemrtví xD vážně moc hezkou zimu tu Astridka vytváří :inlove:
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    jak komu , mně přihodlila jen pár vloček ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/12/19
  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Nestačia Ti?..dala som Ti len tak málinko, jemne :D a vôbec...čo tu poletuješ? zimný spánok Ti nič nehovorí ? ;o) :p
    Evi, presne tí malí snehuliaci sú úžasní ...teda vystrašení na smrť, ale ...smiala som sa, keď som ich tam pridávala ;o))
    No a havkáči, sú vždy roztomilí, tam sa nedá nič skaziť ;o)
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no původně jsem to chtěla napsat sovou... ale vždy si věděla, že na původní netopýry se nešahá a i drobné úpravy podléhají schvalujícímu řízení :) No a doufám že po půl roce budu už konečně spát;)
     
  5. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Inak to máš tuším tak dvoj-troj ročný sneh ...ani si nevedela, že? :D Tak sa chystáš konečne na ten spánok? Nemám Ti tam pristavať nejakú jaskyňu? ;o))
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já když jsem uviděla peztův podpis, tak jsem si musela pustit svůj oblíbený film. Miyazaki Hayao - Mononoke Hime. Ty mrňata jsou jako Kodama, duchové lesa...

    [​IMG]

     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Astrid, Tvé fantaziii meze nekladu, ale beru to jako veřejný slib ... jeskyně? o_O
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Čo som to zas urobila o_O že som nedostala kŕč do ruky, keď som to písala :p:D

    Ynuška, veru, podobní prckovia sú to :)
     
  9. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Milá astridko, děkuji ti moc za úžasné podpisy. Musel sem chvíli jen nevěřícně koukat a kochat se nádhernou co jsi vytvořila. Moc krásné a moc Ti děkuji. Jsi úžasná.

    Přeji hezký zbytek dne ...​
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... tak to je přesně ta idylka, na kterou se můžu neustále dívat, relaxovat a užívat si zimních večerů :inlove: pohádkově krásné ...
     
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte ;o)
    Migos, ďakujem Ti za krásne slová, som veľmi rada, že sa Ti podpis páči ;o)
    eviinfo, kde máš sniežik? ;o)) keby si potrebovala na podpisoch niečo zmeniť, tak napíš, ešte budúci týždeň mám čas, potom už nie.
    No a teraz už zimný podpis pre medved222:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Astrid, děkuji moc za nádherný podpis. Je přesně takový, jak jsem si představovala, milý, něžný, poetický. A pro mne skrývá ještě jednu hodnotu navíc. (Na vysvětlenou pro ostatní, babička medvědice s vnoučkem.) Moc děkuji za podpis, udělal mi velkou radost, je to můj letošní první vánoční dárek.
     
  13. RosesFarm

    RosesFarm Pisálek fóra

    Ahoj Astrid ... Mohl bych požádat o vánoční podpis 500x200 - takové velké vánoční koule? Předem děkuji
     
  14. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Naposledy upraveno: 7/12/19
  15. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte. Minulý rok som vám do tohto vlákna pridala voľné zimné podpisy, teraz som vytvorila voľné vianočné. Tak kto bude chcieť, nech mi dá vedieť. Farbu rámu prispôsobím, pridám nick, ak chcete pridám aj vianočné prianie, len mi napíšte presné znenie a ja to pre vás na mieru upravím.
    1.
    [​IMG]
    2. pre zizalku42
    [​IMG]
    3.
    [​IMG]
    4. pre evainfo
    [​IMG]

    5. pre -pechfógl-
    [​IMG]

    6.pre .macca.
    [​IMG]

    7. pre alexandrakerulova
    [​IMG]

    8.
    [​IMG]

    9.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ahoj Astrid, líbily by se mi podpisy 6 nebo 7 - jen kdybys tam mohla přidat mé ptáče - pro tentokrát by nemuselo být tak černé.....
     
  17. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pechfóglinka tak teda ktorý? 6, alebo 7? ;o))
     
    jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Milá Astridko :) jsem teď víc v reálu, než na farmičce a že se všichni převlékají do zimních podpisů, jsem narychlo nasadila přípravný a zatím váhající, co za krásu od tebe :inlove: sem dám. A že dnes ráno padalo něco mokrého a namrzlého, posílám zatím opičky do zimních lázní, ať si to tam užijí a já si dám odpočinkovou xD :p

    Děláš nám krásnou zimu, ty nové vánoční nabídky jsou vážně moc hezké a neodolatelné :p a kdyby náhodou u čísla 4. vykukovala v rohu jedna malinkatá vyjevená opička, bych jí hned slíbila pod stromečkem ten nejchutnější banánek :inlove: když nebude čas, nic se nestane, protože mám od tebe nádherné podpisky ;)



     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ok Evi, popremýšľam ako to urobiť, aby to bolo stále tak pekné ...a ozaj ešte mi napíš aký text okrem nicku.
    Pechfóglinka, šupi- lupi ..vyberaj, ktorý podpis, času je málo ;o)) :D a tiež aký text. všetko mi píšte do "objednávok" :D
     
    GordonSargent, jindrasofr a evainfo tohle ocenili.
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jasně, že jsem se překlepla, když píši 6, myslím samozřejmě 5. A text je zbytečný, snad to každý z výzdoby pochopí....:)
     
    medved222 a astrid888 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.