Archiv : Astrid - tvorba podpisů

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem astrid888, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Astridko, moc děkuji za super podpísek, fakt myslím, že se moc povedl a já za něj moc děkuji

    danda

    pro tebe :inlove:

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

  3. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný večer všetkým.
    Terka, Dandi, ďakujem vám :inlove:

    Modro.očko, ..pokúsim sa ...


    Podpis a avatar pre janaj :

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Děkujuuuu moc :inlove: je nádhernej. Jen bojuju s usazením obrázku, nějak mě to neposlouchá... :D

    EDIT... Ha, povedlo se :music:
     
    Naposledy upraveno: 9/10/15
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobrý páteční den. Tak jsem se zase po nějaké době přišla podívat na
    krásné podpísky....jen němě zírám...nádhera. Kočičky zrzečky pro-Kutena-,
    prostě nádhera. Podpis pro stepankas - úžasný. A danda-vnovis má také
    překrásný podpísek.Prostě všechny podpisy zde jsou nádherné.
    Astridko, jsi šikulka . Ty a Bagíra77 , jste prostě géniové .
     
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    janaj, ježečkové , bodlínkové jsou úžasní, nádherný podzimní výjev. Podpísek i avatar se povedl na obrovskou 1. Souhlasím s pajaable Astridka a Bagíra, to jsou opravdu velcí šikulkové a obdivuji je, kam na tak krásné nápady chodí!!! Moc vám fandím a vždy ráda na tyto stránky zavítám !! Krásný víkend a ať se daří!!!;););)
     
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Děkuju, ale poděkování patří hlavně autorce podpisu.Astridka je prostě borec, co dodat... :)
     
  8. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Ahojky Astridko ,
    nějak se ten podzímek ozval v plné síle,a já bych Tě chtěla poprosit také o jeden
    podpísek.Samozřejmně v tom hraje velkou roli Tvé neuvěřitelné schopnosti v tvorbě,nad každým dílkem
    jen žasnu.Podrobnosti bych zaslala holoubkem.Předem děkuji .
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým:)
    Janka - janaj, nemáš za čo :) ..vidíš, si šikovná, super si to zvládla ;)
    Evi, Zdenka, ďakujem vám, ste veľmi milé :)
    Kerryllka, jasne, len napíš :)

    a teraz už avatar a podpis pre *Lady*1

    [​IMG] ......[​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  10. *Lady*1

    *Lady*1 Rádoby autor

    Ahoj astridko
    jezis to je neco prekrasneho:inlove: krasa moc pekne :) velice ti dekuji to je neco uzasneho:) az mi vylitla slzicka stesti:) jsi moc sikovna astridko jeste jednou velice dekuji
     
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Nie je za čo Ladynka :) nech sa Ti dobre "nosí" :)

    modro.očko ..môže byť takto?

    [​IMG]

    [​IMG]


     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  12. Modro.očko

    Modro.očko Rádoby autor

    Děkuji moc,jsou krásné a mám na výběr:music:
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To je vždycky nejhorší, mít na výběr. Já mám nejraději postup podle toho vtipu: Bůh stvořil pro Adama Evu a řekl: Vyber si.....
    Zkrátka: Oboje podpísky stojí za hřích.
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Ahoj Astrid,
    mám dotaz. V jakém programu vytváříš podpisy? Já jsem to v jednom zkoušel, ale ten není nic moc. (můžeš posoudit sama)
    Sice to je zatím jen část, ale asi to nepůjde dodělat podle mých představ. Jinak podpisy krásné :). Předem díky za odpověď. Jo a ten podpis co si chci vyzkoušet je na téma Halloween.
     
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    doben, jsi šikulka, jako helloweenský podpis... proč ne? Jde z něho strach a to o helloweenu má být!!! Tvoje želvičky jsou kouzelné!!!

    Podpísek pro Modro.ocko je to něžná vzdálená exotika, opět na jedničku s hvězdičkou a nejenom po 22 hodině!!! krásný večer všem, kdo si přišel pohladit očička!!!;););)
     
  16. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým :)
    Modro.očko, nie je za čo :)

    Doben, cez hernú poštu Ti poradím ako si podpis vytvoríš len mi napíš na farmu... to platí pre všetkých, ktorí si podpis chcú vytvoriť sami.
    -pechfógl-, Zdenička ..a ostatní, ďakujem za spestrenie tohto vlákna vašimi komentármi ... ste zlatí ...všetci ;)
    No a teraz tu mám podpis pre hráča s nickom Kamzyík
    ... má to byť podpis s čiernobielym abstraktným pozadím + kamzík ..
    Skúšala som rôzne čiernobiele abstr.ornamenty veľké, malé,.. naozaj viac druhov, no všade mi ten kamzík zanikal.
    Kamzík vyzerá trošku ako koza, ale je to ozaj kamzík :D A ako píšem stále, ak sa nebude podpis páčiť, treba napísať na farmu a popísať trochu presnejšie čo zmeniť, odstrániť, alebo pridať ...ja to potom doladím k Tvojej spokojnosti.


    [​IMG] ....[​IMG]

    [​IMG]

    Tak sa zatiaľ majte krásne, ja sa zas onedlho ukážem ...pá zatiaľ .
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
  17. ANALU79

    ANALU79 Pisálek fóra

    perfektní :inlove:
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Kamzík je úžasný v tomto provedení černobílém a působí velmi noblesně!!! Je to zase něco úplně jiného a opět klobouk dolů před výtvorem autorky Astridky!!! ;););)
     
  19. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Opravdu, poslední podpísky, které jsem neviděla , jsou zase nádherné , nemám slov.
    Prostě naše milá astridko : kdo umí , umí ...a kdo neumí, jen čumíkuje (můj případ).
    Krásné, opravdu moc krásné !!! Kamzýík je překrásný , v té černobílé působí mysticky.
    Klobouk dolů...
     
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pekný deň všetkým :)
    Zdeni, Evinka, ANALU79, ďakujem za pochvalu ste veľmi milé... tu som mala ozaj obavy či som sa trafila do Kamzyíkovho vkusu, no na šťastie to vyšlo :D

    A teraz tu mám niečo pre Kerryhillku :

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
    veľkonočný :
    [​IMG]

    No tak ja zas idem ...spravím si kávu a pokračujem v tvorbe :p ... pááá zatiaľ
     
    Naposledy upraveno: 9/2/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.