Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer u rybiček :) i když nejsou všechny bublinky (chyběl kompas), jsem si hezky zarybařila a dárečky z výlovu jsou fajn. Sloučit sklizeň 9-ti bublinek se nakonec nepodařilo i když jsem si psala čas a kdybych to poctivě po hodině posouvala .. no v práci mi to uteklo i o dvě hodiny :p ale akce končí i tak večer, tak sklidím všechno. Dárečky jsem si nepsala, ale na rybky jsem koukla.
    Marlín 73, chobotničky 56, čtverzubec 83, ploskozubec 77, humr 27 a makrela 17x a tu mám fakt ráda :D no příště jí bude víc.

    Z perel je hezký náhrdelník [​IMG] a pověsím ho na tulidomek s výzvou první ceny za nejlepší skok xD třeba to pomůže :p




     
  2. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak akce v poklidu dodělaná, navíc mi zbylo 35 perel... Bude na celou soupravu, nejen na náušnice :D
     
    modro.ocko22, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Posledních devět bedýnek otevřených a poslední rybičky uloveny. Oba stonky získány již dříve a navíc zůstalo devět perliček. Takže na náušnice, prstýnek i jednoduchý řetízek by bylo. Jsem spokojena a moc ráda, že i když se nezískaly všechny bedýnky, tak se akce dala dokončit i bez nich.
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Poslední rybaření mě moc nepotěšilo - 8x perla a 1x tajemnička.
    Celkem uloveno - 54x merlin, 66x chobotnice, 76x čtverzubec, 57x ploskozubec, 28x humr a 6x makrela. Zbylo mi 25 perel.
     
    evainfo, modro.ocko22 a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.