Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    007lala, darovanému koni na zuby nehleď ;) Už si můžu k babiččině náhrdelníku nechat vyrobit naušnice, pár prstenů, ale i přesto - padají tajemna, hnojiva, krmiva a podobné věci. Takže jako dědeček z Mrazíka si nasazuju palčáky a mlčím :)
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Šťastný ten, kdo hlásí perel přehršel. Na druhý stonek mi nevypadnou a nevypadnou. To prostě neovlivním...Tak nebude, nedá se svítit, stejně nedává nic moc.
     
  3. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Jenom perly a Zuzaniny stromové fusekle. To si snad někdo dělá z této hry srandu, nebo co. To už se nedá nazvat nudou. To je prostě dlouho trvající NIC. Jako v té zfilmované moderní německé pohádce.
     
    -Jara05- a Veselka tohle ocenili.
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Dnes som získal poslednú perlu na druhú stonku a už ich mám 5 kusov naviac! To je ako zlý vtip!o_O
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Perly se objeví, protože i na mojí "bídné" farmě mám už 4 perly navíc a z malých rybek. :)
     
  6. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Mohlo to být nějak nastavené, že max perel na farmu je 12 nebo kdo otevře dva stonky, už perly nedostane. A nebo nějaký lepší výměnný kurz, takhle jsou ty perly spíš k vzteku. Navíc mám dojem, že se nějak hýbalo s pravděpodobností. Je fakt, že na začátku padal mečoun z kdečeho, ale že z posledních dvou sklizní beden nemám ani jednoho a to jsou všechno trefy do té cílové oblast, to je fakt zase trochu moc.
     
  7. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No myslím, že hodilo by se doprogramovat podmínku, pokud na účtu je aktivní jeden a druhý stonek, dále perla 0ks z dárků.

    ze začátku, když ji člověk viděl skoro zázrak a nyní pořád.
     
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Mám použít speciální bublinu. Nevíte někdo,co to je? Děkuji
     
  9. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím ja-pe,
    speciální bubliny jsou bubliny, které obsahují bedny s návnadami.
    Více se dozvíš ve FAQ k akci Aqua mánie.
    Přeji příjemnou hru
     
    Skali tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak já dneska měla štěstí, napadalo tuším 60 SK :p
     
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jupíííí 8)
    včera jsem Vám nestačila napsat... Otevírala jsem bedny za 2 dny... nebo 3? A měla jsem dost návnad. A světe div se, dopadaly 3 poslední potřebné Perly na 2. Stonek! :music: No, a dnes už mi padla další Perla...
    Tak se mi podařilo získat i 2. Stonek a momentálně už je aktivován ;)




    EDIT:
    Vydrž! Taky jsem už dost dlouho hleděla, jak někomu Perly padají jak o život, a včera, když mi pomohl chytat 8letý synek, nějak z těch 17 návnad padly i 3 Perly. Vydrž! 8)


    Vidíš, mně těch Merlínů ze začátku moc nepadalo. Až poslední 3 dny se nějaký objeví. Ale Perly padaly i z jiných mořských živočichů...
     
    Naposledy upraveno: 17/8/20
  12. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Méďa je i nadále skrblík na perly,mám jen 3 navíc,asi si pamatuje,že jsme mu chtěli dát po papuli ...jenže on neví,že nechodím šperky ověšená jak vánoční stromek,jsem jedině ráda,když po mně perlu nehodí :D
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja naviac nemam,praveze mi chybaju este 4 na 2 stonek csssssssssss No uvidime snad este vypadnu ,insk mne ponozky nepadaju pada vsetko mozne len tie perly nie :D Pekny zvysok dna prajem :)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jsem otevřela 68 bedýnek a šla na ryby. Úlovky tahal míša mizerné, tak jsem s ním rozhoupala loďku a pohrozila mu, že ho vymáchám jak špinavý hadr - polepšil se. Na usmířenou mi věnoval ještě 16 perel :D:D
    U nás v práci se perly moc nenosí, tak jsem je chtěla dát do frcu. Vysmáli se mi, že prý je to bižu ....(čímž by se dal vysvětlit ten výměnný kurz po akci)
    16 perel.png :eek:
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Můžeme si s nimi cvrnkat. Nebo je házet vepříkům.
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pechfóglová, za bé je správně, cvrnkat se dá pouze s hliněnkami :)
     
  17. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Taky si schraňujete převzácné perly pro náhrdelník?
    Juch! Budu se mít! Na krku perlový náhrdelník.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  18. ZirafkaSK

    ZirafkaSK Zelenáč fóra

    Může mi, prosím, někdo poradit? Jsou potřeba 4 medúzky, já našla jen 3 - 1 na hrací desce a 2 za vědomostní body... Nevíte, kde je čtvrtá? Díky a hezký den!
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    ZirafkaSK - ta 4 je taky na hrací ploše ;), tam bys ji měla najít zapomenutou, mezi plochami se dá přepínat na postavičkách, tak ji snad najdeš
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  20. ZirafkaSK

    ZirafkaSK Zelenáč fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    evoku57
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Díky moc, úplně jsem zapomněla přepnout postavy....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/8/20
    evoku57 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.