Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ten blbej medvěd mi dal za jednu čudlu jednoho banána!:mad:
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aj já začnu rybařit ale až v neděli abych na to měl klídek a snad mě padnou všechny perly a bude pohodička :)

    [​IMG]
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    I druhý stonek otevřen, všechny čtyři medúzy jsou v kapse. Rybařit budu průběžně kvůli odměnám.
     
  4. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Perly, perly a zase perly. Je tu silně přeperlíno. K čemu dál mi budou, ty zatracené "vzácné" perly? Na perly prý platí víno. Zatím co tu chcípnu nudou.
     
  5. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    SelkaJarus70 - jo, jo taky si můžu s perlami dláždit.
    Nechci také provokovat, ale už by si je mohlo RT strčit za klobouk, alespoň tam kde jich je přehršel.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vyhrála a koupila jsem medúzy, otevřela bedny, vylovila perly a teď už můžu klidně zapomínat klikat bedny s návnadami, oba řádky řádí... :)
     
  7. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    no konečně padla poslední perla a mohu otevřít i druhý stonek - myslel jsem, že se nedočkám
     
  8. vladca

    vladca Stará škola

    hmm ja mám už 10 perál naviac ... vždy keď mi vypadne ďalšia tak ... :mad:
     
  9. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    Prosím o radu. Otevřela jsem si nejprve stonek č.2 a už mi nejde otevřít stonek č. 1, i když mám vše otevřené i dostatek perel. Děkuji moc za radu.
     
  10. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Prosím kde seženu medůzu
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jakoja - právě v probíhající akci Kouzla oceánu ;)

    MichaelaPolacka - a máš otevřeno opravdu vše za píšťalky, nechybí ti tam nějaké políčko doplnit
     
    davidson00 a michalka59 tohle ocenili.
  12. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    Jsem osel, již jsem stonek otevřela. Hra je tak dlouhá, že jsem na to úplně zapomněla. Dík za osvěžení paměti.
     
    Y_n_O, davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  13. jihoceska

    jihoceska Pisálek fóra

    Co mám dělat hra mi zmizela dva dny už není
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jakoja - ahoj, medúzy můžeš získat v akci Kouzlo oceánu - dvě přímo v minihrách a další dvě si můžeš zakoupit za vědomostní body v obchodě.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    jihoceska - ahoj, podívej se pořádně do akční lišty, akce Aqua mánie stále běží.

    aqua.png

    Také se do akce dostaneš přes Novinky

    novv.png
     
    Naposledy upraveno: 15/8/20
  15. 44netopejr

    44netopejr Zelenáč fóra

    No přes Novinky mi to taky nejde.. Prostě se to tam od včerejška neobjevuje.
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Teď mi jako zázrakem z 10 beden vypadla 1 de luxe, 8 premium a 1 obyč. Zato ulovené ryby za moc nestály. Získala jsem čtyři nechtěné perly, tak už mám 12 navíc. Aspoň ostatní odměny mi to vynahradily - SK, SH, vrtulky a ponožky.
     
    matlafous123 a Y_n_O tohle ocenili.
  17. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    mě perly navíc nevadí - beru to jako los -ten také každý nevyhrává - kdyby ty perly padaly z vypěstovaných rostlin tak bych to bral jako zbytečné pěstování, ale takhle o nic nejde
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Já už budu mít za chvíli na náhrdelník [​IMG] xDxDxDxD
     
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak odehráno 50 her a dalo to na stonek,odpoledne dám dalších 50 a snad to dá taky,odměny pro mě krásný,dost mě to dáva SH,vrtulky a staje, nějaku tu hvězdičku,zatím su spokojený a skromný,aj maličkost mě udělá radost,tak uvidíme odpoledne jak to bude chytat :)
     
  20. 007lala

    007lala Pilný autor

    No, já teda nejsem nějaký uplakánek ani stěžovatel, ale tahle hra mě vůbec nebavila. S radostí jsem nakoupila ve vedlejší hře medúzy, abych se dostala ke druhému stonku a adieu, spokojeně se vykašlu na vyzvedávání návnad. Perlí mám přebytek na dvoje korále a nic moc zajímavého mi jinak nepadá. Evidentně nezáleží, jak přesně do kruhu se trefím, protože mečouna jsem ulovila, i když jsem byla na hony daleko od dobré trefy, a naopak při dobrém záseku se ukázala jen nejmenší čudla. Tak mi celé přijde dost nemotivující.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.