Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolíne na paniku je ještě času dost. Jsem na tom úplně stejně. Neboj, ostatní nám ještě budou závidět, že na konci akce nebudeme mít zbytečně moc perel navíc. :music:
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli to bude padat,jako bonusy na sklizeň z kola štěstí,tak to su klidný!xD
    Protočeno hrubě přes 300 PL a zelenejch nepočítaně a 2x +1 na 6 hod.!:wuerg:
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Co furt máte, kdyby těch perel bylo už teď 12, tak by jsme se zbytek akce nudili :)

    [​IMG]
     
  4. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Kaolíne, Dobe, jsem stejně postižená ;) 3 perly a první stonek v nedohlednu... Gordonko, raději se budu nudit, tohle mě fakt nebaví >:( A přes všechny pravidelné výtky směrem k RT je tato akce stále horší!
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zrovna jsem to chtěl také napsat,že se budu raději nudit se stonkem v kapse!:cry: A těch krásných odměn co mi ze stonku uniká!:wuerg:xD
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kaolíne a ju.no já bych se teda radši nenudil, ale už se to blíží, teď padla další perla. :D
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    len sa tu nemachrite s tými perlami :D :D ja mám iba jednu :mad::mad::mad:
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Heč a já tři :p
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Stále mám po dnešku 1 Perlu -.-o_Oo_O
    v odměnách se mi ukázaly akorát nějaké TS (zase tajemno o náhodě)

    nějak se mi ta náhoda naložená náhodou začíná zajídat :wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 3/8/20
    Veselka a matlafous123 tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes první perla na druhý stonek ale také makrela, to mi systém přidělil xD
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Právě jsem vyzkoušel chytání ryb na mobilu.:wuerg:
    Počáteční pokusy katastrofální (zasekávalo se to kdekoliv) a pak mi napadlo zkusit to s myší a už se mi podařilo zaseknout tam kde je podle návodu "nejlepší" možnost získat slušnou rybu.:wuerg:
    Nicméně po šesti nahozeních zůstávám u tří perel.:cry: A "bavím" se u rybaření asi stejně jako hráči již se získaným stonkem.:wuerg:
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra


    ;) Ono to pude ;)

    [​IMG]

    Už mám perly navíc.(mladší farma)​
     
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak já se bohužel nedostala ke dvěma kompasům, takže uvidím jak a co dál....asi nic moc.
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] na druhu stonku uz staci
    a teraz by to este mohlo pribudnut na perlovy nahrdenik alebo aspon na nausnice ;),to zistim az ked toto nekonecne blaznovstvo skonci
    ale ten rybolov ma nebavi :(
     
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pokud kaolín a Gordon mají málo perel,perlorodka musí mít dovolenou nebo je neplodná :D
    Se svými 5 perlami bych měla skákat radostí dva metry vysoko ..to by byla podívaná 8)
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jsme (počtem souběžných akcí) "v půlce" a společně s Kristýnkou máme oba 6 perel (Kristýnka o den dříve)...
    Tak jak bude přibývat dostupných beden s návnadami, očekávám, že i vylovených perel bude přece jen přibývat. Nebo jsme měli oba pouhé "štěstí", ale jako rozený optimista si myslím, že by to mohlo "klapnout".
    A všem pochopitelně přeji výlov alespoň 12 perel na ty stonky (a raději žádnou navíc, protože kromě stonků pro ně asi žádné uplatnění nemáme - nebo se mýlím?)!
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Čekala jsem šestou perlu a ze tří návnad vypadly tři makrely. Paráda :wuerg:xD
    Záseky byly ukázkové;):p
    Jinak mám otevřené 4 bedny,nic jsem nekupovala a měla jsem jeden den nehrací ale bedny jsem otevřela.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/20
    babina51, evainfo a dinoalesi tohle ocenili.
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Ráno z Delux nástrahy-3x marlín=2x perla a dopoledne humr a další perla.Suma sumárum na druhý stonek chybí 3.
    FA225....BAHA540
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.A ja zase pôjdem spať bez perly!:sleepy: Zajtra ak mi medveď nedá poslednú perlu na prvú stonku,tak mu švihnem po papuli udicou!8) Neviem,akú má návnadu,ale je to babrák!:);) Nech sa Vám darí!
     
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Já stále bez perel, bez perel, bez perel.... :sleepy:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.