Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Druhá akce ukončená a tak jsem se po tom frmolu a lopotině šla uklidnit a zrelaxovat k vodě, což se tak úplně nepovedlo. 1 delux, 7 prémiových a 8 obyč návnad mi zajistily 3 perly a to je na stonek málo neb s předchozími dvěmi je celkový stav 5 (nervy moje) :cry: Jak se znám, tak mi to stejnak nedá a místo střádání nástrah, budu pokoušet štěstí hned z každou další bednou do doby, než tu jednu mršku perlu vydoluju :D
     
  2. cudla

    cudla Pisálek fóra

    prosim kde mam vzít speciální bublinu děkuji
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes padla poslední potřebná perla, tak první stonek jede a jede se dál :D
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    cudla - ahoj, bubliny v akci Aqua mánie otevíráme za získané akční předměty - momentálně zrovna za kompasy.
    Podívej se na popis k akci
    Hezký den

    PS: začni bublinou č. 10 (dodávka jednoho medvěda)
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Přesto, že i po dobrých zásecích padaly nanejvýš čtverzubci, podařilo se mi dnes z nastřádaných bedýnek získat 4 chybějící perly na první stonek. Také se mi díky prostojům pěkně srovnaly časy speciálních bublin, tak mám vždy čtyři bedýnky naráz.

    [​IMG]
     
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akce jedu všechny a poctivě otevírám bedny. Přesto mám jen dvě perly:wuerg: Teda jestli mě to ještě nedopadá, tak budu pěkně ... víte co >:(vrrr Akce na náhodu se mě vůbec nelíbí:p
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    tak první stonek
    doma,s BZ se fakt nepředalio_O
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Já to měla v nose, že se ta šestá perla dneska vyloupne :D A už můžu zase v klidu střádat nástrahy.
    Hodně štěstí všem ;)
    [​IMG]
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Precetla jsem si prispevek ašady01 a rikam si, ze snad taky zacnu ty navnady syslit, kdyz to z vice kusu tak hezky pada. Pak jsem dosla ke zprave dinoalesi, ktera mela v nose a to me zlomilo :D Vybrala jsem hotovou bednu, vyhopsla premium navnada, trefila jsem se uplne vedle jedle, ale vyskocili na me 3 marlini a prinesli radek :inlove:
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    matlafous123 Jj, dneska by to šlo.... :pxD
    Taky už jsem přišla na to, že trefit se do černého (zeleného, či jakého :music:) není záruka kvality 8)
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    dinoalesi 8)xD
    Tak jeste statistika na prvni radek: marlin 19x, chobotnice 10x, ctverzubec 12x, ploskuzubec 9x, humr 9x, makrela 0x.
    Btw souhlas - taky uz jsem se odnaucila mirit do "cerneho", protoze min. u me padaji marlini kousek pred.
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    ja ešte syslím, oželiem pár bézetiek, urobím si vianoce v auguste:p;)
     
  13. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, konečně na chvíli sladěno. Ještě přiskočí jedna bublina. 8)

    [​IMG]

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Šťastné to ženy,které 6 perel nasbíraly,gratuluji ;)

    Mám jich pět,šestá néé a néé vypadnout.Leda povolat mravence,zda by nepomohli, jako Jiříkovi nebo v noci okradu chobotnici v levém rohu u bublin v rybaření :p
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 -napísala: - taky uz jsem se odnaucila mirit do "cerneho", protoze min. u me padaji marlini kousek pred.
    Tak sa chcem opýtať,kousek pred znamená ku stredu,alebo von z kruhu?,pretože mne to padá ako chce a je jedno,kde to zaseknem.-.-
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    mám 2 slovy dvě perle začíná mě to štvát:oops:
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nahromadene bedny jsem otevrel naraz, no nejlepsi navnada zadna ale par dobrych ryb jsem chytil... ovsem perla zadna, takze na druhy stonek jsem na nule...
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Jednodussi bude obrazek, ale ono to klidne muze by zpusobeno pomalejsi odezvou grafiky a ve skutecnosti klikam presne v doporucenem miste... fakt tezko rict, proc to tak je, ale na presne doporucenem miste mi marlin padl snad jen 2x.
    [​IMG]

    EDIT: Neklikam na zelenem, ale na cervene vyznacenem miste tzn. na okraji te mene zelene, kdyz jde pohybujici se kruh ze stredu ven.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/20
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    5. !!! Slovom - piata perla v trezore!Asi ani nezaspím!!!8)

    matlafous123 - tak ja to skoro vždy zaseknem presne na zelenom (podľa Tvojho obrázku),ale padne aj tak to,čo mi systém nadelí!:D Z piatich perál,čo mám mi padli 4 z ryby štvorzubec!
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtěl bych se zeptat vrchnosti,kdy mám začít panikařit.Dalších 6 her odehráno a nic.Jestli to nemám za trest,že plním všechny akce!:wuerg:
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.