Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. marian.rom

marian.rom Rádoby autor

Akce v AKCI pro akci.....tak takhle přesně se mi jeví poslední dobou farma a abych pravdu řekla, tak se v tom nějak začínám ztrácet....:oops::oops:

2. -migos-

-migos- Vévoda fóra

Zdravím, 23 beden na kontě. Až se budou moci získat stonky, tak si s chutí zarybařím. Pak zase budu syslit a ke konci bude velký výlov. 8)

Pořád synchronizuju výběr beden a stále mi to ještě neladí ;).

Hezkou hru ...

3. Tassadar11

Tassadar11 Imperátor fóra

Tim casem je to tak, ze je kazda bedna o hodiny jinak, ale ono se to srovna na dva bloky - obedovou a nocni, to je jedno...
    Jak jsem se dostal ke stonku, skusil jsem ryby a ta posledni vypadla, takze ten stonek uz je... ono ted je tech stonku nejak moc najednou, tak si to odskrtavam :)
    Dalsi kompasy uz beru jen jako bonus kdyz se zadari v druhe akci postupovat...

4. MatysekKamilek

MatysekKamilek Ikona fóra

Stonek č. 1 jedna je doma .-)
    Na druhý už první perla. Bedny sklízím večer okolo 20hod.... všechny.;)

DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  5. alexandrakerulova00

alexandrakerulova00 Veterán fóra

6. babina51

babina51 Komisař fóra

6 perel - první stonek jede.Mně nejvíc padají z ryby č.3.

DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  7. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

U mne se to doladilo samospádem, protože když se na farmu dostanu jen občas, najednou je tu souběh ;) Už aby těch časovaných bedýnek bylo víc...

8. fany2020

fany2020 Vévoda fóra

Ahojky, tak já dostávám jen samé obyčejné návnady a mám z toho jen jednu rybu, samou čudlu, odměny stojí za nic a o perlách si můžu nechat jenom zdát.

davidson00 tohle ocenil(a).
  9. k.vitek

k.vitek Dozorce fóra

prosim vas, ktere ukoly z toho doprovodneho ukolu v druzstvu Ztracene vstupenky jste plnili? Mym cilem je ziskat Kompasy.

(a jestli jsem netrefila spravne vlakno, omlouvam se. uz se v tech min. trech soubeznych akcich, ktere jsou propojene, ztracim)

10. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

k.vitek - ahoj, semínka divokých vodních lyží a námořnické křídlatky jsou v odměnách už od třetího stupně doprovod. úkolu.

maribeja a k.vitek tohle ocenili.
  11. romanafa

romanafa Pilný autor

Ahoj,chci se zeptat,nezískala jsem dvě píšťalky,jiná možnost k otevření bublin není,třeba za floreny?Děkuji za info

12. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

romanafa - ahoj, bohužel taková možnost není. Ale nemělo by tě to nijak omezit v pokračování :)

maribeja tohle ocenil(a).
  13. romanafa

romanafa Pilný autor

Skali,díky,mi to neomezuje,ale jsem chtěla bednu s bonusy :cry:Jedu samosebou dál;)

Skali tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Imperátor fóra

3 perly, no vida Davida, možná i ty zbývající budou, ale je to nuda....
    romanafa: není o co stát, záleží na bonusu, můj si trůní v liště, další bednu máš za kompas. A taky je u vodních lyží.

15. burds

burds Hvězda fóra

Jé a já si říkala jakou mám smůlu,že mám jen 5 perel a jak čtu Pitrýska tak mám vlastně štěstí.Snad se alespoň k jednomu stonku dohrabu

16. matlafous123

matlafous123 Orákulum fóra

Farmu jsem dala po splneni Spektaklu do puvodniho stavu a napnuta, jak psi ksiry hypnutizuji 20 min. dnesni posledni bednu, protoze co kdyby z ni vypadla potrebna perla c. 6 a mohla jsem aktivovat radek? Po presnem zaseku se mi na nedockavy ksicht prilepi 2 chobotnice a hodi po me dalsi bednu (s naradim). Uprimne receno,... nejradsi bych jim udelala na chapadlech uzel a poslala je slapat vodu. Toz zase cekat 18:46, 2x 20:21, 22:42 a 15:42 hod. Vazne zabava, jak v rodinne hrobce :music:xD

17. kaolín11

kaolín11 Orákulum fóra

Náhodou,pěkná, dobrodružná adrenalínová akce! Vypadnou, či nevypadnou perly do 21.8!xD
    Zatím stále 3 kousky.:wuerg:

Naposledy upraveno: 2/8/20
  18. vladca

vladca Mistr fóra

mne už pravá stonka stonkuje ;)

19. Medvánek

Medvánek Ikona fóra

první stonek už maká a jedeme dál xD

20. k.vitek

k.vitek Dozorce fóra

Po dnešku mám stále 1 Perlu -.-