Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Akce v AKCI pro akci.....tak takhle přesně se mi jeví poslední dobou farma a abych pravdu řekla, tak se v tom nějak začínám ztrácet....:oops::oops:
     
  2. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, 23 beden na kontě. Až se budou moci získat stonky, tak si s chutí zarybařím. Pak zase budu syslit a ke konci bude velký výlov. 8)

    [​IMG]

    Pořád synchronizuju výběr beden a stále mi to ještě neladí ;).

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tim casem je to tak, ze je kazda bedna o hodiny jinak, ale ono se to srovna na dva bloky - obedovou a nocni, to je jedno...
    Jak jsem se dostal ke stonku, skusil jsem ryby a ta posledni vypadla, takze ten stonek uz je... ono ted je tech stonku nejak moc najednou, tak si to odskrtavam :)
    Dalsi kompasy uz beru jen jako bonus kdyz se zadari v druhe akci postupovat...
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stonek č. 1 jedna je doma .-)
    Na druhý už první perla. Bedny sklízím večer okolo 20hod.... všechny.;)
     
    DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    6 perel - první stonek jede.Mně nejvíc padají z ryby č.3.
     
    DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    U mne se to doladilo samospádem, protože když se na farmu dostanu jen občas, najednou je tu souběh ;) Už aby těch časovaných bedýnek bylo víc...

    [​IMG]
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já dostávám jen samé obyčejné návnady a mám z toho jen jednu rybu, samou čudlu, odměny stojí za nic a o perlách si můžu nechat jenom zdát.
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    prosim vas, ktere ukoly z toho doprovodneho ukolu v druzstvu Ztracene vstupenky jste plnili? Mym cilem je ziskat Kompasy.

    (a jestli jsem netrefila spravne vlakno, omlouvam se. uz se v tech min. trech soubeznych akcich, ktere jsou propojene, ztracim)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - ahoj, semínka divokých vodních lyží a námořnické křídlatky jsou v odměnách už od třetího stupně doprovod. úkolu.
     
    maribeja a k.vitek tohle ocenili.
  11. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,chci se zeptat,nezískala jsem dvě píšťalky,jiná možnost k otevření bublin není,třeba za floreny?Děkuji za info
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    romanafa - ahoj, bohužel taková možnost není. Ale nemělo by tě to nijak omezit v pokračování :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Skali,díky,mi to neomezuje,ale jsem chtěla bednu s bonusy :cry:Jedu samosebou dál;)
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    3 perly, no vida Davida, možná i ty zbývající budou, ale je to nuda....
    romanafa: není o co stát, záleží na bonusu, můj si trůní v liště, další bednu máš za kompas. A taky je u vodních lyží.
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Jé a já si říkala jakou mám smůlu,že mám jen 5 perel a jak čtu Pitrýska tak mám vlastně štěstí.Snad se alespoň k jednomu stonku dohrabu
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Farmu jsem dala po splneni Spektaklu do puvodniho stavu a napnuta, jak psi ksiry hypnutizuji 20 min. dnesni posledni bednu, protoze co kdyby z ni vypadla potrebna perla c. 6 a mohla jsem aktivovat radek? Po presnem zaseku se mi na nedockavy ksicht prilepi 2 chobotnice a hodi po me dalsi bednu (s naradim). Uprimne receno,... nejradsi bych jim udelala na chapadlech uzel a poslala je slapat vodu. Toz zase cekat 18:46, 2x 20:21, 22:42 a 15:42 hod. Vazne zabava, jak v rodinne hrobce :music:xD
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Náhodou,pěkná, dobrodružná adrenalínová akce! Vypadnou, či nevypadnou perly do 21.8!xD
    Zatím stále 3 kousky.:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 2/8/20
  18. vladca

    vladca Stará škola

    mne už pravá stonka stonkuje ;)
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    první stonek už maká a jedeme dál xD
     
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Po dnešku mám stále 1 Perlu -.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.