Aqua mánie (22.7. - 21.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ešte tak dva týždne, a obráti sa, nikto nebude chcieť perly, a to už pôjde o pravé, bachaxD
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    no, tak mě spustil puberťák na svém stařičkém PC Farmeramu... musel cosi doinstalovat. A já teď dívám na bublinách, že jsem na mobilu přehlédla, že mohu splnit 3 bubliny... takže jsem vlastně doteď odklikávala 1 bednu... a mohla jsem další 2 bedny o_O

    Pojedu akci dál, ale když to vezmu, že Perla stále žádná a padají mi obyčejné návnady a z nich už 4! Humři a 3!!! Ploskozubci, takže jsem ještě neměla žádnou odměnu... tak nevím, jestli mě to vůbec baví :(
     
    evainfo, alexandrakerulova00 a Peto121 tohle ocenili.
  3. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Rozumím tomu dobře, že zatím může sebrat 3 bedny denně, přišla jsem na to až dnes. Ale měla jsem 4 píšťalky. Vypadl mi 3 Marlíny, a z nich jedna perla. Ale asi se už sbírají dlouho, tak jsem to pěkně zmeškala.
     
    evainfo a k.vitek tohle ocenili.
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DandyV Chapes to spravne. Jednu bednu s nastrahami jsi otevrela za obycejneho medveda a za 4 pistalky jsi otevrela 2 dalsi bedny s nastrahami plus jednu bednu s SH a jednu bednu s bonusy, takze muzes momentalne kazdych 23 hod. otevrit 3 bedny s nastrahami. Dnes od 14 hod. bezi dalsi akce, ve ktere jsou opet 4 predmety (kompasy), za ktere zase otevres 2 bedny s nastrahami plus bednu s mincemi a bednu s bonusy. Sice jsi zacala perly sbirat o neco pozdeji, nez ostatni, ale bud v klidu, vsechno muzes dohnat (jsou tu hraci take jen s jednou perlou a dokonce i bez ni, ac oteviraji pravidelne od zacatku).
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Presne tak,odklikneš bedňu z ktorej dostaneš bedňu,z tej dostaneš návnadu,na tú chytíš .....(niečo) a za to dostaneš odmenu.o_O Keď máš veľa,píšem veľa šťastia,dostaneš možno! aj perlu.:( Vytiahol som dva marlíny a ...sadenička plus nejaká vec.Tak už asi ozaj treba toho medveďa vymeniť! Nech sa darí!;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jitulecermakova - ahoj, nástrahy získáš z beden s návnadami, ty získáváš odkrýváním bublin a jejich následným vybíráním. Když budeš plnit akci Spektákl na vodních lyžích, získáš kompasy, za ně si odemkneš bubliny. Začni č.10 (dodáš jednoho medvěda) a dále aktivuješ už za kompasy 13, 16, 18 a 19.
    PS: aby ses dostala ke dvěma řádkům - č. 9 a 11, stačí ti získat dva kompasy a za ty otevřít bubliny 4 a 16.
     
  7. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Skalli, moc děkuji a včera jsem na to došla a otevřela jsem medvěda a tak zatím jedna bublina pracuje a snad se mi podaří během akcí otevřít další bublinky.
     
    k.vitek a Skali tohle ocenili.
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak občas si zarybařím, ale žádná sláva, odměny na nic a perly?, ty abych hledala lupou, mám otevřené tři bedny a na další se hned tak nedostanu, asi do neděle toho moc nestihnu a pak týden pauza ode všeho.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak koukam ze fakt to chce vykreslit cesty co ke ktery bubline vede... dal jsem prvni kompas za mince no a asi jeste musim tu bednu, nez se mi otevre stonek, ze?
    Tedy stale jeste za hodne dlouho, na perly je casu dost :)
     
    matlafous123 a k.vitek tohle ocenili.
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    1. perla :D
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - ahoj, vykresleno by bylo :D

    cesty.png
     
  12. Plea

    Plea Pilný autor

    První stoneček je doma, jupí :)
     
    -migos-, evainfo a davidson00 tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Skali : ;)
    Tak tohle je mnohem lepsi nez popis cislama!
    No tak uvidime, kdy konecne zahnu ke stonku, zatim teda mam jen 5 perel, tak jeste chvili to potrva!
     
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Připadám si jak princeznička na bále ...humr,ploskozubec a chobotnice vyplivli perlu :D
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, no vidíš a stačily na to pouze 3 pastelky. Příště se neobtěžujete s očíslováním bublin... je to matoucí a protože jsme průkopníky turismu, tak cestu po hnědé jsme už částečně zvládli a tak teď půjdeme po červené. Nic složitého ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/7/20
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    čtverzubec 2x, ploskozubec 6x a humr 4x
    Z těch obyčejných nástrah a max. 2x premium nástrahy... jiné ryby jsem nechytla.
    Už konečně 1. odměnu získala, z těch Ploskozubců... 1x TS stromeček

    Já jsem chytání ryb měla moc ráda... ale teda toto, co zasekávám a získávám náhodně, to je odpad -.-
    Perla stále v počtu 0.
    A to už jsem teď večer dodala 2. kompas, a tak aktuálně můžu odklikávat 4 speciální bubliny s nástrahami. Zatím asi chytat ryby nebudu. Jestli se to nepřeklopí, tak... grrrrr
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitek, sousedko, já jsem po zisku první perly přešla na model hry podle DANKA722. Otevírám bubliny, syslím bedny a pak ke konci akce hor sa na rybačku xD Času dost a ony ty návnady v bednách třeba časem dozrají z obyčejných na lepší ;) Pokud tedy mezitím všichni červíci neutečou nebo nechcípnou... 8)
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] baby, zatiaľ držím, koľko času treba aby bola zo zrnka perla?
    [​IMG] :p;)
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jsem u bedýnky s farmářskými mincemi. Perliček pěk kousků. Snad večerní rybaření dá další.
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    z Humrů mi vypadla PRVNÍ perlaaaaa
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.