Aqua dobrodružství (14.7. - 10.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já už mám jeden stonek doma a piccola taky a hurá padl mi florenovník.Za mě naprostá spokojenost.:)
     
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    4 žetony jsou v liště, ale dám je až zítra ráno - to nezapomenu bedýnky otevírat.
    Lovení nechám opět na neděli až bude víc návnad, snad nějaká perla padne k těm co už mám.
    Tak ať se daří, farmáři!!
     
  3. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Oba řádky získány a teoreticky bych se na to mohl vykašlat, ale ještě chci rybařit a zkusit, jestli rybičky ještě něco přidají na bednu s neonkama - stonek 1,2 koupen + pikola
    Aktuální stav škeblí - 5
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Otevřeno 26 beden: 5x deluxe, 11x premium, 10 obyč nástrah. Vyloveno 10 perel.
    Stonek č. 2 zakoupen a pikolka taky. Zůstalo mi 9 perel. Pokud to půjde dobře, koupila bych párty lístky. Dnes jsem jich protočila přes 100, než jsem z KŠ dostala nějaký pořádný bonus
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Oba stonky doma, aspiruji na pikolku. Jen malý dotaz: opravdu se vylovená rybička odvíjí od kvality záseku? Já mám totiž pocit, že rozhodně ne. Trefa přímo do statického kruhu a vylovím mřenku. Pak to jednou netrefím úplně přesně a klidně mi vyskočí i marlín:eek:
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    coneznam - ahoj, záleží, na jakou chytáš nástrahu a jaký zásek máš. Podle tabulky se můžeš podívat, co lze za jakých okolností chytnout :) (makrely mám ve své sbírce už tři a jistě ještě přibudou)

    úlovky.png
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky, tak mám oba stonky a 10 perel, snad padne i těch 5 abych měla na pikolku. To rybaření mi teda moc nejde, budu muset chodit někam trénovat. Hezkou hru a krásný den.
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Bubliny zatím vybírám pravidelně, ale je to na náhodě, co z lovení vypadne.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chybí mi jedna perla na neonový výběh. Řádky i Piccolku mám.
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Na bedny celkem nezapomínám, mám co jsem chtěla a už snad jen bednu s neony. Na tu ještě 3 perly chybí
    [​IMG]
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Otevřela jsem 37 nasyslených beden s návnadou - 25 obyč, 10 premium, 2 de luxe
    Odměny tentokrát nestály za nic, samé nářadí, hvězdičky a banány, jen 6 perel a 4 podivuhodnosti.
    Nevím, zda mám chuť ještě lovit.
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už nebudem pokračovať v lovení.Tri dni som nezískal ani jednu perlu.Ale náradie,tajné sadenice,hviezdy a ZB.Už ma to prestalo baviť loviť.A s tých tajných všetky išli do lišty.Boli s nich Mandľovník xxl,2 tule xl,krivý strom xl,gledičia.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já lovit ještě budu, nic to nestojí. Řádky a bedny jsem koupila, kupony ani banány nepotřebuju, koupím lupeny na vehikl. Těch není nikdy dost. Tajemno jako vždycky nechávám na někdy, až toho bude víc, naštvat se hodlám jen jednou za čas. A radost se spokojeností si u mne najdou i jinou cestu, než přes farmu ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/8/22
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Pikolka doma a víc nepotřebuji. Nicméně rybařit ještě budu, co kdybych ještě dosáhla na neonku.
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam stonky aj pikolku a na neonku mi chybaju 3 perly ;) Bubliny som zatial odklikla vzdy,aj ked niekedy az o 11h. v noci xD Dnes uz to mam za sebou a mozem ist spinkat :) Tak nech sa Vam dari a dobru noc :)
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ráno mi na neony chyběla jedna perla, ale naštěstí jsem dvě dostala za chobotnici :). A té radosti po otevření - pátý kravín :D.
     
  17. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky. Včera jsem zapomněla vyzvednout bedny, tak dnes ráno. Řádky i pikolku mám, tak když se zadaří bude i neonka. Hezkou hru
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já mám 3 perly - rybařit mě baví
    rybičky konečně dali nějaký to tajemno - sice jen 2x Oroši, ale počítá se - doufám, že ještě něco padne
     
  19. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Snad vám nevadí, že tu tak čas od času spamuju s úlovky
    Otevřeno 30 beden - 2 deluxe, 10 premium, 21 obyč
    Vyloveno 14 perel
     
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ahoj všem rybářům,
    také musím konstatovat, že perly padají mnohem víc než minule - stonky a pikola už jsou dávno doma, vezmu ještě neonku, která bude jako vždy hodně stará (naposledy mi z neonky vypadl prasečí chlívek), a pak chci jen říct, že skutečně pokud vylovím tajemnici, tak z ní není absolutně nic. Staré vykopávky, kterých je plná lišta. Novým začínajícím hráčům musí asi jiskřit očka, ale pro nás skalní je to bída.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.