Aqua dobrodružství (14.7. - 10.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak já už zapomínám odklikávat bubliny:(. Včerejší jsem odklikla až teď ráno, ach jo, ta hlava. Si snad natočím budíka :). Hezký víkend a úspěšné farmaření ;)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je to opravdu o náhodě, jedu na dvou farmách, lovím úplně stejně a na jedné padlo 2x2 perly a na vedl. ani ťuk :p
     
  3. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já včera odpoledne začala zatím trochu chaos čtu si vše o hře tak uvidíme co a jak bude
    vrátila jsem se po 5-ti týdnech z dovolené tak ještě jsem se nevzpamatovala,že jsem domaxD
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Docela to lítá xD

    [​IMG]
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No nevím, u mě teda ne :eek:
    perly01.png
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Dneska 4 ks asi zázrak:p
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já podruhé klikám za tři hodiny a třináct minut, neotvírám, nelovím. Stejně by tam bylo nula nula nic xD
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ani velká cedule s časem 14.30 mě nekopla,vzpoměla jsem si na bubliny až teď>:(teda,že mi Merlin bude dáva minimálně jednu bednu s nářadím,to jsem nečekala a to ho chytám často....
     
    Naposledy upraveno: 16/7/22
  9. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    8 návnad a ani 1 merlin a ani 1 chobotnice
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Sice jsem měla žetony už ve čtvrtek, ale vydržela jsem a použila je až v pátek ráno = jistota, že nezapomenu sbírat bedny. Lovit budu.... až praděti odjedou a budu mít chuť a čas. Zatím je to bída.
    Na řádek perly snad dopadají a zbytek klidně oželím, hroutit se kvůli odměnám opravdu nebudu.
    Přeji všem ať se daří!!
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Rybičky jsou štědré - dnes nebo i za včera už mám z lovů 4 škeble :p
    To je fakt neuvěřitelný - jak rád bych vzal ten řádek - ale nemůžu - Aqua dobrodružství 2 je ještě nedostupné a ten první řádek je takový nijaký (pro mě)
    takže, spíš si počkám na žetony s kotvou a splním si ten druhý řádek (pokud se k němu dostanu)
    a hlavně uvidíme, kde bude probíhat další akce, kde ty žetony půjdou získat
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra



    satelit taky se mi daří a utratila za 15 perel Pikolku, takže jsem opět na nule :p a hádejte co jsem získala?

    [​IMG] no nic horšího snad už ani není :cry:



     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak u mě první 4 perly z bubliny
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evainfo
    No ,medvědí kámoš mu zdatně sekunduje!:cry:
    Jinak tedy ,poprvé půjdu rybařit až odpoledne,po sběru návnad.
    Dodatek:
    Z nastřádaných beden padly dvě perly. Tak nějak jsem stím počítal.Pro mně bude největší úspěch získat oba stonky a možná bednu picoolo.Bohužel na mé farmě mám dlouhodobě perlový kohoutky utažený.:cry:
     
    Naposledy upraveno: 17/7/22
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, nápodobně. Nevydržela jsem a lovila jsem. Čtyři perly z bubliny, čtyři perly z lovení. Asi fakt budu čekat, esi to teda vydržím :)
     
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem ,tak po pročítání diskuze musím konstatovat,že patřím k těm co to nepadá zatím po 12 lovení mám pouze 4 perly z bubliny a mohu jen doufat,že na stonky mi to dopadá ,času ještě dost,všem přeji hezký večer a štěstí u lovení perel.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    maribeja neboj, oni ti kulišáci v RT dycky před koncem akce povolili kohoutky. Ale kdo mi zaplatí prášky na tlak a prokouřené cigarety, i když vím, že mám čekat? xD
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak zatím 18 perel :music:. Deluxe návnadu jsem ještě neviděl, v bednách se nekoná :cry:. Perly použiju jenom na řádky, z posledních 4 piccolo beden mi vylezly tři nemrtvé poklady. To si můžou rovnou nechat...
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    perly03.png :eek:
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akci samozřejmě dělám, ale jako ostatní bych potřebovala bacit do hlavy, že mám zralé bubliny. Perel mám 12 a šetřím je na stonky. Chtěla bych oba, neřeším co dávají. Tak přeji vše nezapomínat sklízet.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.