Aqua dobrodružství (14.7. - 10.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. saamik

    saamik Zelenáč fóra

    stejný problém - nejde odemknout bublina
     
  2. alka

    alka Rádoby autor

    Mohl by mě prosím někdo vysvětlit proč je spuštěná tak dlouhá akce, když farma neběží tak jak má??? To si z náš dělají legraci?:(
     
  3. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Která bublina vám nejde otevřít? A hrajete v klientovi nebo v prohlížeči?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nejaké to mám rozbité.Už som 3 x reštartoval hru aby som mohol dať parfém a keď otváram šľachtencov tak mi naskočí bocian a nevidím čo mi vyliezlo.Prestalo ma to baviť a tie kvetiny sa točia ako besné.To mi už robí od včera.Vyčistil som aj PC ale zbytočne nepomohlo to.
     
  5. sslunce

    sslunce Pisálek fóra

    Každé 2.min restartuju, už mi z toho asi hrábneo_O
     
  6. saamik

    saamik Zelenáč fóra

    nejde otevřít bublina č. 1 a to ani na klientovi ani na prohlížeči - vyzkoušeno
     
    tony13257 tohle ocenil(a).
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    saamik k ní se musíš nejprve dostat odemčením bublin 7, 4 a 2. Číslování ve FAQ neodpovídá pořadí, v jakém lze bubliny odemknout.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  8. saamik

    saamik Zelenáč fóra

    Dob
    děkuji
     
    Dob tohle ocenil(a).
  9. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Po restartu farmy to jde.U každé nové hry je vždycka zádrhel,upozornění od hráčů na chyby např.v počtech .... a tato hra není vyjímkou
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Před chvíli proběhla oprava, která by měla vyřešit problémy s pomalu se načítající hrou. Pokud jste tedy u sebe zaznamenali v posledních dnech problémy, zkuste se odhlásit / úplně vypnout klienta a znova se přihlásit do hry. Pokud budou problémy přetrvávat, dejte nám prosím vědět.
     
  11. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Na klikání mám otevřeny 3 bubliny. Celkem jich mám 5, teď hlavně nezapomínat je vyzvednout. Přeji krásnou hru.
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hurá,mě se zadařilo najednou projít celou farmou po dvou dnech bez úhony,doufam,že to funguje již i ostatním, super ale trvalo to,snad jsem to nezakřikla;)
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Možné bubliny otevřeny, perel zatím 6. Teď hlavně nezapomínat sbírat - otevírat bedny á 23 hod. Asi si hodím upomínku do telefonu. To je jistota. ;)
    Ať se daří :)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z beden 4 obyčejné nástrahy na ně chycen 2x marlin a 2x ploskozubec. Co se to tam mrská ve vodě? Pěkně to plete, ale myslím, že jsem zasekával od boku a tady je výsledek. 4 perly z bubliny, to bude zase boj a nekonečný příběh.
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    I. Hotovo :D
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/7/22
  16. Bilinas

    Bilinas Zelenáč fóra

    kde vezmu ty další 2 žetony minihra dává dle popisu jen 2 a potřebuji 4? díky za odpověd. :)
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  17. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Ahojte, kde zoberiem žetony plavby.Dakujem
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bilinas, 2 žetony jsou za splnění šlechtění želv a mloků, další dva jsou za počet splněných úkolů. Splníš 10 úkolů pro želvy i mloky, máš 4 žetony.
    mamanka21211, koukni do FAQ nebo o dva řádky výš, psala jsem to pro jiného hráče.
     
    Naposledy upraveno: 15/7/22
  19. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ryby mi daju perly nahodne, ci je potrebne pre to nieco specialne urobit? lovila som 5x a ziadnu perlu mi nevyplulo...
     
    sovicka64, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    PampusikLenusik: Nic, je to tak nastavené, náhoda. Jisté jsou perly v bublině.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.