Aqua dobrodružství (14.7. - 10.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Posledních 36 bedýnek mi dalo 4 prémiové a zbytek obyč návnady. Mezi odměnami byly jen 4 perly.
    Nakonec jsem potřebovala jednu makrelu, abych doplnila do šesti, dala jsem zásek úplně vedle a chytila jsem marlina :p.
     
  2. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Já na to rybaření dneska zapomněla! V 13:54 mě to trklo a v zásobě 30 beden. Posledních 5 ryb jsem vylovila už po odbití 14. hodiny. A nakoupit za mušle už mě to taky nenechalo. Ach jo. Ale ještě jsem získala nějaké podivuhodné chlévky a stromky, než odbila čtrnáctá.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jako obvykle, konec jsem nestihl, ani nevim kolik navnad bylo, ale asi tak dva dny jsem nelovil... ale moje chyba, nicmene bud at VSECHNY akce jsou do 14:00 nebo VSECHNY do 22:00...
    i když teda s desivkou jsem to taky nestihal, ale tam slo o minuty co jsem nemohl k pocitaci...
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem si včera odlovila druhý párty lístek, víc to nedalo. Ale nebudu si stěžovat, na řádky jsem perly vylovila, na bedny taky a ty dva lístky jsou bonus navíc na jednodenní akce, které nás čekají 8)
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Čo som chcel,to som aj vybral,3 perly ostali,ale na desivku som prišiel 2 min pred koncom a jednu plochu mám teraz bez plodín,no čo, svet sa nezrúti.:)
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Posledný zber ráno som nestihol, pretože som bol v práci a na mobile som loviť neskúšal. Ale aj tak spokojnosť, pikolka, neónka a kupóny sú doma plus jeden PL. Posledné, čiže tretie otváranie bední(46ks) neprinieslo ani zďaleka toľko perlí ako predošlé dve. Periel bolo iba 10.
    Z neónovej bedne žabky.
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na některých vedl. farmách jsem jela jen jednu bublinu na dvě nástrahy a přesto mám pár pikolek ;) a když ne pikolka, tak kupony na pomocníky se také hodí a další odměny
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.