Zpětná vazba Apríl na farmě

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám aprílový žert za strany RT?

Anketa uzavřena 4/4/15.
  1. Ano

    78.3%
  2. Ne

    21.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    tak třeba já nemam čas na to, aby mi tam polovina polí ty xindlové vyhrabali.. Třeba ráno než jdu do práce pospícham?... Ach jo takový novoty bolí :D... A jo mě se člověk zavděčí, jen tohle je šílený..
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  2. bave68

    bave68 Zelenáč fóra

    Letošní Apríl se povedl, má vtip na rozdíl od toho, jak po polích tekla láva. Krtci už odpálili několik stromů, stájí a polí a sazím se, co poletí příště. Děkuji, tohle se RT povedlo.
     
  3. kalinov

    kalinov Zelenáč fóra

    Nevěděla jsem co se děje, nevidím žádný efekt, zaskočilo mě to a nevadí.
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Proč by se RT nemohlo zabývat takovýmito kravinkami, když jinak má vše hotovo a vše šlape na jedničku.

    Ale ano, každým rokem na apríla něco bývá a tohle je náhodou docela dobrá animace, takže hlasovala jsem ano. Jen nevím, k čemu je takového hlasování dobré a k čemu pomůže.

    pajda361
    odpověď překvapila, dík za ní. Já jsem tak nějak předpokládala, že RT vymyslelo apríla a hned si dalo anketku, aby bylo potěšeno, že ve většinech případech se aprílová animace líbí.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
    hrobinh, Jonsdorf a silviec tohle ocenili.
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Lyzarka,

    pro anketu jsem se tentokrát rozhodl protože bylo potřeba někde nechat hráče aspoň trochu diskutovat a my máme aspoň nějaký feedback do reportu. Takže odpovědí je, že to pomůže nám.
     
    Witchy.D tohle ocenil(a).
  6. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Žertík je povedený, ale bohužel vzhledem ke spoustě věcí co nefungují by se měl RT soustředit na jejich opravy. Až bude aspoň fungovat pořádně to co je slibováno pak bude prostor na podobné žertíky.

    Takže opakuji, žertík je super, povedlo se... ale to co je kolem už tak vtipné není ;)
     
  7. Bibinka

    Bibinka Rádoby autor

    Moc se mi to líbilo, první moment zděšení, co se děje, to byl jen jeden výbuch a potom to začalo, tak jsem hned začala hledat, kolikátého vůbec je dnes, jako důchodce čas nesleduji, skoro, tak mi to došlo. Velká pochvala, komu se to nelíbí , je větší morous, jeho škoda.
     
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Myslím si, že tento vtip je celkom milý.Ráno som si myslela, že všetci krtkovia, na ktorých sa sťažovali záhradkári na fóre, sa presťahovali na moju farmu. Jedno šťastie, že som si zadržala ruku, chcela som ich "prizabiť " priamo na monitore, ale viete si predstaviť, ako by to skončilo... Monitor zabitý a krtkovia by sa rehotali ďalej a rýpali by moju farmičku. :D:D:cry:
    Palec hore. Díky za vtip.xD
     
    kerryhill tohle ocenil(a).
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bezva apríl, krtek se jednou za rok podívá i na Baha a na ostrov, hezké překvapení :)
     
    hrobinh, kerryhill a karolinka120484 tohle ocenili.
  10. Nefertiti...

    Nefertiti... Pisálek fóra

    Zjistila jsem,že čím déle jsem na nějaké louce,tím je ten krtek zuřivější.Chvilku jsem měla obavy,že mi farma vybouchne celá,je to super.
     
  11. zimní

    zimní Pisálek fóra

    Myslím, že tento aprílový žert se příliš nepovedl. Krtek je příliš hlučný a při jeho "vystřelení" na farmu se vždy leknu. Než posklízím a nasadím na všech loukách, jsem z jeho "vystřelování" docela naštvaná. Když už si to musím přetrpět, tak by aspoň mohl dávat 100% BZ navíc za každé místo, kde "vystřelí".
     
  12. PavlínkaDv

    PavlínkaDv Pisálek fóra

    Krtci jsou fakt super! Skvělé zpestření, zvlášť na Apríla :)
    A vůbec nechápu, co na tom komu vadí...:( než jsem obdělala všechny chlévy a stromy na normální louce, divoké louce a v parku, tak jsem měla celkem asi jen 5 výbuchů dohromady ze všeho...tak jaképak zdržování >:(
    RT: fakt super, jen tak dál! ;)
     
    kerryhill tohle ocenil(a).
  13. gaskin

    gaskin Zelenáč fóra

    Jednou, dvakrát dobré a pak už to spíš překáží.
    Ale nemůžu se dostat na ostrov a to už snad ktomu nepatří?
     
  14. 00sponzor00

    00sponzor00 Zelenáč fóra

    Mne sa krtkovia velmi páčia a nechala som si ich .Super sa pozerat ako vybuchujú.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/15
  15. zimní

    zimní Pisálek fóra

    zimní: no, já jsem měla tak 20 výbuchů na jedné ploše farmy. Tak jsem si toho užil až dost.
     
  16. terísek03

    terísek03 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Krtek je hrúza,nic horšího za 4 roky nepamatuji,

    Souhlas,se vším,hlavně co se víc a víc vylepšuje tak je to horší a horší
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jako sklízim a nejdnou mi vybuchla farma :D Tak jsem si říkal co to sakra je :D A až pak mi došlo že je apríl hodnotim žert od RT jako povedený aspoň se umí taky odvázat :)
     
    hrobinh a Diakon76 tohle ocenili.
  18. Tisha_22392

    Tisha_22392 Zelenáč fóra

    Krtci mně hned po ránu dostali. Než jsem si uvědomil, že je apríla. Ale dpbrý. Ještě lepší než před rokem.
     
    kerryhill a charlie.b46 tohle ocenili.
  19. miroslav77

    miroslav77 Zelenáč fóra

    Krtkovia celkom znesitelny, ale na cely den to nám radšej mohli dat nejaku maličkost ako kompenzaciu za množstvo chyb .A ten nazov.Apríl na farmé .Nemal bi to byt Duben na farmé Ale to je jedno hlavná vec že možeme hrat.
     
  20. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    No, je pravda, že mně se taky farma na prvního apríla zasekávala a jak krtci spustili kanonádu, tak jsem nevěděla, co kde jak dělat.. Ale vzhledem k tomu, že od předchozího dne mám na plochách dlouhodobky na pohopolích a kolem stromy, tak to nebylo tak strašné..
    A to sekání a zasekávání mi dělalo i na jiných stránkách. Takže to asi nebude jenom těmi krtky... Spíš přehřátý ntb...

    Díky, Pajdo, za odpověď. Tak Tě prosím, zjisti, kdo tu má tu animaci v gifu, aby se to dalo uložit a nebyla to jenom flash animace.. a jestli by mi ji dal taky.. zadarmo.. díky... Víš, když Ty máš více možností, když běháš po všech diskusích - já to nezvládám.. A nevím, kam ten dotaz napsat, aby to nebylo off top a aby si to přečetli ti, kteří mají ten program na zachycení animace na farmě a převedení do GIF animace.. Díky..

    A je to fajn, že jsi dal sem tu diskusi. Aspoň jsme tady mohli napsat každý, jak to na nás působilo, co s tím, jak se nám to líbilo.. a Ty máš aspoň ohlasy do reportu.. :)

    A jak tu někdo psal, že by měli napřed odstranit chyby ve hře - hm, odstraňovat chyby mají, to ano, ale asi je jich tolik a tak složitýfch, že kdyby se věnovali jen jim, tak žádný aprílový animace nebudou... A možná, že ty aprílový animace nejsou až tak moc složitý a těžký na vyrobení, jako ty opravy těch chyb... Nevím.. To je moje úvaha..

    A zvláštní je to, že když jsem zkusila na farmě vypnout v nastavení ty zvláštní animace, bylo to tam dole 2x - v obou sloupcích dole to bylo napsáno, tak když jsem to v obou sloupcích odklikla, že ne, uložila a vrátila se na plochu, tak se to teprve rozbouchalo jako o závod..
    :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.