Zpětná vazba Apríl na farmě

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 1/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se vám aprílový žert za strany RT?

Anketa uzavřena 4/4/15.
  1. Ano

    78.3%
  2. Ne

    21.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    za mě dobrý, krtci jsou boží..))
     
    7ketty7 tohle ocenil(a).
  2. mastr68

    mastr68 Zelenáč fóra

    Došlo mi to, až když se mi pole vrátilo v pořádku zpět. Ale ten krtek, jak vykoukne a rozhlédne se, ten je boží. Jsou mnohem horší aprílové vtípky. Přeji všem hezký apríl. ( PS i počasí se snaží.) M
     
    helca16113, 7ketty7 a Magduška56 tohle ocenili.
  3. castanea21

    castanea21 Pisálek fóra

    Mě se to také líbí, ovšem ještě před půl rokem jsme měli dědouška noťase a ten by tohle určitě dost špatně chroupal...
     
    7ketty7 tohle ocenil(a).
  4. Batory

    Batory Pilný autor

    Za mně hloupost.
     
  5. ]atlas[

    ]atlas[ Pisálek fóra

    Trocha nevkusné, primitívne
     
  6. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, je to krásný.. :) Ještě před půlnocí jsem na to myslela, co bude letos za žertík, jestli bude.. :)
    Jestli zase láva na polích, nebo farma pod vodou, nebo co jiného.. :)
    Je to perfektní. Jenom bych moc ráda měla ty animace jako obrázek na památku. Zkoušela jsem to vyfotit faremním foťáčkem (vpravo nahoře v liště), ale vůbec to neukazuje ani ty vyskočivší hroudy hlíny, jen díru v zemi. Tak jsem musela zkoušet screeny, ale ty jsou jen statické a animaci jimi nezachytím.. Nemáte někdo tu animaci celou?
    Koukala jsem, že to je na všech plochách, i v parku, i na ostrově pokladů, Baha.. jenom na stonku jsem se ještě nedívala.. :)
    A taky bych ráda ty aprílové animace z minulých let..
    Pajdo, prosím Tě, nemůžeš nám je semka dát? Určitě by o to mělo zájem víc lidí, kterým se to líbí.. :)
    Myslím, že určitě to někde sehnat jde. Jenom nevím, kde.. Ale BP to určitě někde má...
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj JMJH,

    bohužel s animacemi nepomůžu pokud je nemá někdo z hráčů tak v BP mi je určitě nikdo vyhledávat nebude. Já je tenkrát ani nedělal. Tedy si to myslím, protože u mně v NTB jsem nic nenašel.
     
    7ketty7 tohle ocenil(a).
  8. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Moc pěkné překvapení,at´žije apríl:p
     
    7ketty7 tohle ocenil(a).
  9. Nefertiti...

    Nefertiti... Pisálek fóra

    Ráno jsem koukala co se děje,ale vzápětí mi to došlo (první mě napadlo,že ty krtky budem lovit :-D).Mě se to líbí,hlavně ty chlívy jak letí vzduchem a ten krtek jak se rozhlíží.Příjemný apríl všem
     
    helca16113, 7ketty7 a jaji tohle ocenili.
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Po prvním šoku super!!!!
     
    silviec a 7ketty7 tohle ocenili.
  11. -anaj-

    -anaj- Zelenáč fóra

    Je to bezva!!!!!!
     
    helca16113 a 7ketty7 tohle ocenili.
  12. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    Když mi krtek vyhodil první stáj s oslem, myslela jsem, že místo ní dá jinou, třeba kivi, nebo ptakouše :)
     
    -wiolan-, 7ketty7 a jaji tohle ocenili.
  13. burds

    burds Titán fóra

    Mě se krtci líbí.Ovšem nelíbí se mé 3leté vnučce kterou dnes hlídám.Chtěla na klín tak jsem jí vzala a sklízela.Krtek vyhodil akorát stáj s pandami .Panda je Anušky nejoblíbenější hračka tak je obrečela a nedala si říct,že je to legrace.Moje vina neměla jsem se nechat ukecat že chce vidět farmu
     
    7ketty7 tohle ocenil(a).
  14. 7ketty7

    7ketty7 Pisálek fóra

    krtek-----:D já myslela,že mě ruší postupně farmu:Dtady se člověk alespon pobaví,,no mohl by nám přinést bedýnku s florenama:D,krásný den při hře!!
     
    helca16113 a Shania. tohle ocenili.
  15. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Mě se krtčí řádění moc líbí.... je to vtipné zpestření.... za mě 1*
     
    Jonsdorf, 7ketty7 a -wiolan- tohle ocenili.
  16. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Lepsi krtek na farme nezli v realne zahrade,moc se mi libi,pryma napad k aprilu,davam 1*
     
    findy22, helca16113 a babioli tohle ocenili.
  17. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    myslela som, že moja 2 ročná vnučka Hanka krtkov nejako aktivovala, kedže mi sedela na koliekach....a ejha bol to krásny 1. apríl....aj Hanka komentovala....ej aľe som sa zľakla....:D
     
  18. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    :)zpestření farmičky,já nejdřív nevěděla co se děje,jsem si myslela,že bude vrtat a vrtat a nic nezasadím:Dale jo,je pěknej ,,,sranda musí bejt i u hry
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  19. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    mne sa to moc páči, veľmi pekné
     
    helca16113 tohle ocenil(a).
  20. hela1956

    hela1956 Zelenáč fóra

    Krtkovia su super!Mile ozivenie fafmy,me sa to velmi paci.DIKY.
     
    helca16113 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.