Alice v Říši pádů (30.1. - 5.2.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mně chybí ještě jedna sklizeň na dokončení 2.zóny. To stihnu určitě, takže stonek bude. Spešl zóna je ale hooodně nejistá, skipasy mám, ale ta akční mě dost brzdí. Mám zkrátka pracovní prostoje - to zaměstnání člověku tak komplikuje život -.-:p
     
  2. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak z havýše vypadl bažant a ze 2 skoro mravenců žlutý čáp a ještě cosi žlutého co šlo samozřejmě ihned do lišty - ještě že tady čtu (zjistila jsem, že jsem si vůbec neaktivovala řádek), ze žabí bedny neonový výběh a fl. bylo 5
     
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hm. Původně jsem plánoval, že si v poklidu projedu dolní patro a budu se kochat krajinou. Stonek už mám od včerejška, ve spešl zóně jsem vyzobal všechno zajímavé (Fl bednu, stromky, body odměn a bedýnky s živočichy) a teď dumám, jestli mám ještě nasadit poslední akční na "zbytečnosti" typu bedna s nářadím a BZ. Všechno nedokončím kvůli chybějícím skipasům, ale získal jsem abnormálně víc, než jsem na začátku čekal 8):D.

    V bednách: 5 létajících ryb; červený žabinec; 3 Fl :sleepy: Ani nějak nespěchám na všecko to tajemno...-.-
     
  4. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Jsem splnil úkol 27 v druhé zoně a nejde mě splnit úkol 28 takže co s tím??
     
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Snad mám hotovo.Všude kam kliknu vidím véčka.Teď jsem zasázela všechny tajemné a budu čekat na ten zázrak :p.

    No je to bludiště strašně nepřehledné.Není vidět kde je hotovo a kde ne.Docela to otravovalo hledat kde pokračovat.

    Jo véčkama jsem myslela fajfky.

    A havýš padnul.xD
     
    Naposledy upraveno: 5/2/20
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    immortal vyjeď k 9, 15 a 16, když to máš podle čísel a pak dolů nebo kam tě to pustí. Mezi 27 a 28 máš pevnou stěnu. Čísla jsou jen orientační.
    Začni zase tam, kde ti skončila modrá stopa (dvě modré čáry od lyží) a začíná růžová (po najetí myší) jinak máš před sebou bílo kudy jsi nejel.
    Edit: jana563, bludiště možná, ale vidět je to dobře, jen nemít zamlžené brýle, píšu postup už několikrát za sebou ,-)). No véčka (lyže) nejsou na každém políčku, důležité je mít spojenou stopu modrou a ne přerušenou (pokud chceš splnit vše). U pevných stěn samozřejmě končí.
    Jestli tedy véčkem nemyslíš zelené zatržítko (fajfku).
     
    Naposledy upraveno: 4/2/20
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    immortal67- 27 je automat, pak se pokračuje číslem 16 - 250 lyžařských hůlek a pak 22 a 28 číslem, když nebudeš chtít aktivovat další automat na čísle 23
     
    Y_n_O, berkaKolchoznice a DANKA722 tohle ocenili.
  8. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Ted když to vidím omlouvám se mě nejde z 26 na 27 tak
     
    evainfo, DANKA722 a Y_n_O tohle ocenili.
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Celou dobu,kdy jsem si otloukala tělo na lyžích,jsem zápasila s hůlkama.Teď lítají jak zběsilé,mám jich z padátek nejvíc.
    Musím ale přiznat,že po setmění vyřážím na sjezdovku a sbírám ztracené hůlky ostatních farmbojovníků :D
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    immortal: No k tomu potřebuješ získat rýč stejné barvy jako má šálu sněhulák a vyndat ten automat ze sněhu.
     
    DANKA722, Y_n_O a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana563 - ahoj, pokud máš komplet hotovo- všechny políčka vyzobané, měla by ti zešednout * na chvilku možnost koupit akční košík * bezprostředně po vybrání automatů - pak to vypadá takto

    jana.png

    A taky zešednou pluska
    pluska.png


    Pokud nemáš vybrané skipasy, jsou tlačítka u košíku a pluska zelené modré.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    immortal67 - pokud se jedná o pole s automatem, tak na jeho zprovoznění potřebuješ rýč příslušné barvy.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/20
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Skali: ahoj, teď jsem 3x projížděla všechny dráhy - jsou splněné již déle, ale pluska mi nezešedla:
    [​IMG] ??? Jak to?

    Edit:
    Skali:
    Zaměřím se na to za 3 hodiny, bohužel jsem je před přečtením odpinkla ;), pak dám vědět. Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/20
    DANKA722 a Skali tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Apachie1 - ahoj, zrovna s tím taky laboruju - zešednou jen na chvíli a jak se ty automaty chvilku třepou, tak je zase to tlačítko i pluska aktivní. Nezešedla ti ta tlačítka ani na chvilku ? - jako bezprostředně po vybrání automatů ?

    Edit: se třepou skoro čtvrt hodiny a tlačítka zase zešedla o_O To jsem z toho máňa :eek:....a už jsou zase aktivní
    ha.png xD haa.png :cry: haha.png :p
     
    Naposledy upraveno: 4/2/20
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Apachie1 tohle ocenil(a).
  15. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    tak mám 1000 ks lyžového rákosu a jak to tady čtu tak končím nezájem pokračovat ,stejně nestihám .
     
    Veselka, k.vitek a -migos- tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo už v 6 ráno.... ale celý den v trapu...
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, moje Alice teprve teď sebrala stonek, ale stejně ještě jí chybí dalších 70 hůlek na jednu dekoraci v první zóně, tak nevím jestli to do zítra stihne, jinak pro speciální zóněu taky nemám žádnou hůlku,to mi zas až tak nevadí, ale teď zas nemůžu sklidit nebe, nejde mi to ani kombajnem a ani růčo, tak nevím, ať se vám ještě podaří akci úspěšně dokončit,
     
    berkaKolchoznice a -migos- tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - zkus se odhlásit a přihlásit znovu.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/20
  19. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,já už mám hotovo od včera,ale jen díky štěstí na kole-2x 100% na 24h.Jinak by to bylo asi s odřenýma ušima.H.
     
    naruto2002 tohle ocenil(a).
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jupiiiiii :) jsem na specialni plose! ehm, a moc elegantni obloucky to mezi hulkami nejsou. ale co, snazim se vyzobavat to zajimave pro mne :p


    EDIT: No fiha, ja to zvladla! jeste 1x otocku akcniho kviti a vyzobnu i posledni 4 odmeny!!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.