Alice, královna svahů (14.12. - 20.12.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Taky hlásím poslední oblouček a Alice dojezdila... všechny stopy růžové :music:
    Měla jsem štěstí, že jsem první den stihla 90 minut šlechtící akce.

    Všem, kdo ještě brázdí svahy: to dáte!
     
  2. dencice

    dencice Stálice fóra

    Také mám hotovo, akce super, za mě spokojenost.
     
  3. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Tak to byl fičák.... Už jsem taky v cíli :D
     
  4. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Takových akcí by mohlo být více. Mám hotovo.
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak jsem také dosvištěla, dodány všechny skipasy a 20 kousků ještě zbylo :). Akce se mi moc líbila, byla to fajn jízda ;). Všem hotovým gratulace a těm, co finišují přeji hodně štěstí :). Hezké odpoledne všem :)
     
  6. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Alice i u mě už dojela do konce. Super pohodová akce. Velká gratulace všem co dojezdili. Krásný víkend a fajn hru.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak a je to :D
    I nějaké přebytky by se našly
    ajeto.png

    A to tu někteří panikařili, že se akce nedá kvůli rozbitým automatům na skipasy zvládnout.
    Já budu panikařit, až se rozbije automat na kafe ;)
    Tak ať vám to sviští
    Hezký večer
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Přesto, že jsem stále zapomínala sklízet automaty, jsem to nakonec zvládla. Trochu jsem přešlechtila, protože jsem začínala na mobilu a dala jsem zbytečně ještě jednou šlechtit. SK mám dost, tak mi to tak nevadí.
     
  9. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Skali - Tak to já dnes už panikařila. Přihlásila jsem se v práci dobrovolně na inventuru. Jinak už jsou všichni doma a dovolenkují se. Ráno vstanu, zapnu konvici, že si uvařím sebou teplý čaj, ve skladu je přece zima. Zalezu na záchod, voda začíná vařit... Najednou se ozve rána jako z děla a tma.... Konvice nám vyhodila jističe v celém domě. Bylo po čaji :cry: Musela jsem vzbudit manžela, aby to šel opravit, abych se nemusela oblékat po tmě.... ještě bych tam nakráčela s něčím naruby xDxD Čaj už jsem sebou nestihla. Venku jsem zjistila, že musím vyhrabat auto z tuny sněhu. A když už se mi povedlo dostat na místo konání, povedlo se mi tam zabloudit v šatně xDxD čaj nám tam teda nakonec vařili také, ale než jsem k němu dobloudila já, tak jednou na mě nevyšel vůbec, podruhé jen oslintal dno kelímku xDxD až do třetice jsem se mohla ohřát s plným kelímkem.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tjuklova86 - do roboty jsem si na čaj pořídila taky nedávno termosku a je to super. Vydrží teplý celou šichtu ;)


    A abych nebyla OT - klidně bych si ten svah sjela ještě jednou. Do konce akce je ještě času habakuk. Nezbývá tedy, než si zajet alespoň do Alp na meruňky :)
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Dnes odpo hotovo :) ať se daří všem :)
    [​IMG]
     
  12. Terezka266

    Terezka266 Pisálek fóra

    Mně to také nesvítí, nemůžu tedy nikam pokračovat, ach jo
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    2 dny hotovo,sklízím skipasy,ale škoda že se za ně nedá v obchodě nic koupit,protože obchod prostě není.Velká škoda!
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Terezka266 začíná se na poli č. 13 ;)
     
    sovicka64, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. ICE-T

    ICE-T Pisálek fóra

    • V podpisu nesmí být obrázek větší než 1000 pixelů (šířka) x 200 pixelů (výška). Skali
    Bolo niekedy zvykom písať koľko je potrebné do akcie prodktov napríkl. 120 ks okuliare, 150ks lyžiarske palice a 80ks rukavice. No dobrým a pomocným mravom už odzvonili čo je škoda, SK je ho dosť málo a tak ked nie sú peniaze nachovať niečoho naviac je škoda.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Dannyma

    Dannyma Pisálek fóra

    Počítala jsem s tím, že budu hrát během víkendu s Baby boomem. No tak nic no. Asi se na to vykašlu.
     
    INČUČUNA1959, dasa1143 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    škoda,že jsem neviděla článek od skali dříve, ušetřila bych hodně SK, ale návod super
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Akci mám sice hotovou, ale skipasy sbírám dále. BZ i KR se vždy hodí :p
     
  19. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    taky u mě dávno hotovo, ale skipasy sbírám dál, přeji všem pevné nervy ( kde ještě bude šlěchtit) ještě je čas a určitě se to podaří...
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vím, že jsem psal, že se do akce nezapojím, ale po dlouhé době jsem otevíral bedny a vypadlo docela velké množství SK, takže jsem si řekl, proč toho nevyužít a dokonce se mi povedlo splnit akci až na stonek :inlove::inlove:
    Akci už nechám být a na 3 svah nepolezu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.