Alice, královna svahů (14.12. - 20.12.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Tak úspěšně pokračuji. Skipasy mi také připsali, takže zatím vše v pořádku. Přeji zábavné lyžování a krásný den.
     
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no já ješte nejsem u stonku včera došlo SK tak snad bude o vikendu BB vyrábím co mužu
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Našlechtíno mám dost, určitě jsem to přepískla a fůra lyžařských cajků mi zbyde, ale nevadí. SK zase nasbírám. Nešel mi otevřít jeden automat, ale dnes se povedlo, tak dobrý. Myslím, že do zítra budu mít hotovo. Tak pomalíci, makáme co to dá.
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Taky bych měla dostat 3x14, ale domnívám se, že to zvládnu i bez těch 14ti :p
    P.S. za včerejšek 2x14 a dnes ráno 1x14:music:

    Edit: -Jara05- no jasně. Jen jsem reagovala na příspěvek ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/12/22
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kutilka70 - nesmíme být tak akurátní, BT asi nepředpokládal , že se stihne "tolikrát" automat obrat o skipasy. A jak psala Skali, určitě se akce splní i s chybějícími skipasy. Já jsem ráda, že nám dali těch 28, lepší než drátem do oka.
    Krásný den přeji, doufám, že všude byl plný slunce jako tady u nás a ještě hezčí víkend!
    :):):)
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Automaty jsem posbírala včera večer, dnes ráno a pak odpoledne. Počítala jsem, kolik skipasů mi chybí. Je to na tři otočky všech automatů. Ponocovat nechci, tak bude hotovo až v sobotu. Přiznám se, že vůbec nevím, zda jsem byla či nebyla ošizena. :p Nicméně akce bude komplet hotová.
     
  7. janesy

    janesy Pisálek fóra

    Tak já tuhle akci vůbec dělat nemohu-tlačítko "prozkoumat" nikde nemám a i když už mám hodně vypadávátek, tak se mi ani 1. pole neodemkne :( nevím, co s tím....
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janesy - ahoj, abys mohla aktivovat automat na skipasy, musíš nejdříve odstranit sněhuláka, který před ním stojí (musíš mít sebraný rýč stejné barvy, jako je sněhulákova šála)

    PS: začínáme na políčku, kde vidíš kamzici Alici

    1.svah.png
     
    Naposledy upraveno: 15/12/22
  9. janesy

    janesy Pisálek fóra

    Skali
    Vím bohužel ani ten rýč mi nejde sebrat :(
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janesy - musíš postupovat políčko po políčku - nelze přeskakovat - posouváš se vždy na sousední pole
     
  11. janesy

    janesy Pisálek fóra

    Skali
    Já vím, ale ani 1. políčko mi nejde udělat, ač potřebuji jen 5 rukavic a mám jich více, stále je toto 1. políčko zamknuté :(, už nevím si rady
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janesy - máš tam od startovního políčka projetou stopu (nepřerušenou) ? - máš splněné pole před tím - č. 13 a 7 ?

    cestička01.png , cestička02.png
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, vůbec zatím nelyžuješ, Alice stojí na startu? Jedeš po modré stopě, po dodání se změní na růžovou. Postupně, objeví se rámeček a v něm Alice (nebo taky ne) klik a vpravo Prozkoumat (zelené) čili dodat co je potřeba.
    Nějaké pasy na mě vyskočily, ještě, že nebyly na posílení srdce ani jsem je nepočítal, stejně sbírám až nyní (od včera) ;). Tak jsem sjel další kousek třetího svahu. Ještě, že tak, Y_n_O to trefila, mě už by trefil šlak, na čtení čas nemají (pár řádků na fóru), ale na psaní ano :D.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/22
  14. janesy

    janesy Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" - odpověď s citací. Začni psát normálně do nového příspěvku a dotyčnou osobu, které je příspěvek určen, jenom oslov. Děkuji Skali
    Pitrýsek47
    ***odstraněna citace předchozího příspěvku
    Bože, Pitrýsku díky moc, asi jsem si seděla na rozumu... :) :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/12/22
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D janesy, není zač, nebo spíš rádo se stalo, ale Skali to měla taky dobře vymyšlené, jenže teď ti namaluje do příspěvku červený vykřičník, protože cituješ můj pod mým (bože to je kombinace);) tak správnou a rychlou jízdu přeji ať jsi brzy v cíli.
    Edit: Tak a je tam, vykřičník.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/22
  16. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    dnes som zacala chovat zvery. a zatial nechapem... to mam vyzbierat komplet vsetky policka aby som mala riadok?
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    PampusikLenusik: 3 svah nemusíš
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ach jo ....
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Čistě teoreticky by to mohlo jít takhle (pokud jsem něco nepřehlídla)

    lyžovačka01.png

    Svah1 - dekorky na 5 a 12, na 20 jsou nůžky potřebné pro pole 6 - t.j. přístup na 2. svah. Tam je dekorka na 26 a stonek na 28 :)
    (pokud nechceš na 3. svah, můžeš automaty na skipasy ignorovat)

    Já to prošmejdila všechno. A teď už jen sbírat skipasy a dokončit 3. svah ;)
     
  20. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    jeeeej, dakujem :) tak to sa nejdem plasit a spravim len zaklad :) :)
     
    INČUČUNA1959, Skali a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.