Alchymistova zahrada (24.4. - 30.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Mě stačí pro vybrané odměny / taj.stáje a stromy/ napěstovat 5500ks akčních a počkat až se mě vyrobí 8 třp.prášků a akce pro mě končí.

    LV 128
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak vzhledem k tomu že mi z celé farmy i bahamky vypadlo "jen" 338 padátek, je myslím jasné že akce je pro mě už teď ukončená. Nebudu vyplácávat SH na prkotiny.
    Padátek je potřeba pomalu půl milionu. Na to moje farma nemá možnosti.
     
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Začátek 600 hmoždířů ;)
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu zmotany dve akce do sebe tak to zobrazuju tak nejak dohromady...
    Stromy jsem vytrhal az pote co jsem zjistil jak bude druha akce zabirat plochu bezny farmy a to se projevuje i na poctu, no tak uvidime co udelaji padatka...

    Vypadavat ma 434 hmozdiru/den, v tuto chvili ma byt 75 (nebo chybet 2525 ), mam 474 (chybi 2126 ), mam 18% hotovo.
    Stav kristalu : idealne 518 kusu (3000/den ), mam 484 z 18000 (2% ).
    Dodano 0 tanecku ze 30.
    Stav tvrdeho dreva (do druhe akce) : idealne 590 kusu (3417/den ), mam 0 z 20500 (0% ).
    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 139 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyny 4* lektvary+20 koleji celkem cca za 8 hodin.
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci


    Video opět obsahuje kód, který mi pošlete herní poštou.
    Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem.
    Za kód získá každý 1 JC bod.​
     
  6. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak mám díky kolu štěstí napěstováno, jen ještě čekám na padátka. Dávám delší a budu doufat. Jinak pocit nic moc, normální pěstovačka. Jára
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Můj názor je, že kdo nemá časové možnosti na točení krátké rostliny bez prostojů, tak to bez prémiových prvků (kolo štěstí k nim počítám; téměř nikdy mi nepadne bonus za zelené a PL se nakonec při té spotřebě na akci za akcí koupit musí, v mém případě je navíc točení taková zbytečná zábava bez výsledku) asi nevyjde. V této chvíli mám 517 (z přípravy bylo 317, tj. dosud napadalo přesně 200) padátek, při celkové potřebě mi vychází, že bude potřeba dohnat to dlouhodobkami, které ale zase nebude kdy sázet, když na polovině farmy pojede další plodinově náročná pěstovačka. Pokud nenastane rozdíl ve vypadávání po startu druhé akce, tak to bez kaštanřádku, SH, kola štěstí (další možnost mě teď nenapadá) nestihnu. A jo vlastně, stále zapomínám na možnost koupě koše, to bych se cítila jak poražený a ponížený člověk, který rezignuje na své možnosti a pod tlakem režimu musí jít stádní cestou. (Opravdu nechci podsouvat jiným hráčům, že koupě košů je v něčem špatná nebo nesprávná cesta, píšu jen o tom, jaké to navozuje pocity mně osobně, když já u téhle hry zakotvila pro zábavu, uvolnění a relaxaci.)

    Minulá akce byla podobně plodinově náročná a bez štěstí na Kole šla zvládnout pracujícím člověkem jen díky tomu, že padání bylo nastavené natolik příznivě, že akční mohla jít i na noc. Tentokrát se zdá, že toto vůbec nebude cesta, navíc pravděpodobně ani pouhé nasazení delší na noc to nevyřeší, chtělo by to odpěstovat akční a pak točit dlouhodobky, což ale díky využití jen poloviny možných ploch pro souběh akcí bude narušené. Jako hráče mě i štve, že opět budu muset vybírat, které padátko pošlu sousedům darem, ptát se jednotlivě, kdo kterou akci jede a co potřebuje, vzniká v tom zmatek, pak udělám občas nechtěnou chybu, která mě mrzí, podle mě jsou tohle zbytečné problémy ve hře. Být tvůrcem já, pro takovouto situaci, kdy chci hráčům nasadit vysokou laťku, povolím poslání dvou dárků denně.
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jo Kolo štěstí je pro mnohé neštěstí, absolutní náhoda, bonusy +1 apod. by mohly být i v jiných odměnách...
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak podle odhadu budu mít Křišťálovou květinu v dostatečném množství (18000 ks) napěstovánu někdy zítra při pěstování jen na Baha, takže se budu moci soustředit na Farmě na plnění druhé akce (tam mám ostatně od večera osetu hortenzii s časem růstu 22:45).
    S padátky jsem zatím na počtu 1048 ks (40,3%) a ve 14:00 z hortenzie by mohlo vypadnout okolo 350 ks* (dalších cca 13,5%). Když k tomu připočtu i něco ze sklizní na Baha a pak i z rozpěstování 6tihodinovky (druhé akční plodiny), odhaduji, že večer bych mohl mít okolo 60-65% potřebných keramických hmoždířů...
    Tak snad to půjde. Hlavně aby to šlo nejlépe nám všem - sklizně i vyskakovátka v dostatečném množství.
    A semtam nějaký ten bonus z Kola štěstí...;)


    *Tak z hortenzie vypadlo nakonec méně, než jsem čekal, ale ať: +281 ks ze tří ploch hortenzie a několika obrstromů... aktuálně celkem 1329 ks (51,1%)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/18
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já dala přednost tomu, co nejrychleji napěstovat křišťály, takže jsem pro druhou akci odpískala přípravu. Uvidím, jak to dopadne. V bonus z KŠ v podobě vyšších výnosů nedoufám, za dobu hraní se mi to povedlo, tuším, jednou. Takže spoléhat na KŠ je v mém případě totéž jako řešit finanční potíže sázkou ve Sportce ;)
     
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj, mám napěstováno teprve cca 4000 akční, ale teď už to půjde pomaleji, padátek mám 596 - sice jsem v zelených číslech, ale od půlnoci jsem připravila farmu na Vlaky, takže se uvidí, jak dlouho se tam udržím. Možná to bude na farmě Vláček a na baha rychlodráha šupem dolu. Naivně jsem si myslela, že koupím třpytivý prášek, až cena klesne a ona naopak vylétla o 100% na 244000! A to se mi zdálo 120000 moc. Ale zatím ještě neházím flintu do žita - uvidíme.
    Kdyby to náhodou četli mí hodní sousedé, poprosila bych spíš o posílání kolejnic.
    Všem držím palce a nezapomeňte, večer se sejdem na tanečním parketu! Bohužel mám všech 18 tanečků zamluvených s robotem Emílkem
    :music::music::music:
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    au au ráno po sklizení celé farmy nevypadla padátka ani na jeden lektvar,takže škoda práce,akce by musela trvat déle při výrobě 1 denně...
     
    bursuk59 a myš59 tohle ocenili.
  13. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    padátka od slova nepadat,mám jen na jedno umletí,nevím zda se to zvládne
     
    evainfo, bursuk59 a myš59 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už je přepěstováno díky 200% do stodoly, chybí jen 1482 padátek, myslela jsem, že to dám z dlouhodobek, ale bohužel, je další akce, tak jedině obrstromy, baha stromy a kaštanový řádek to jistí. Splněno 9 úkolů, chybí tedy i 2 lektvary a pár prášků, že bych použila do pečiva? :pxD tak už jen čekání, nic víc s touto akcí neudělám :music:
     
    evainfo, bursuk59 a myš59 tohle ocenili.
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak sem přemýšlel, jestli do toho vůbec jít, když jsou dvě souběžné akce. rozhodl sem se že ano, bude to pro mě taková výzva jestli to dám. Minulou akci jsem splnil 4hodiny před koncem, tak jsem zvědav jak tohle dopadne :p

    A falešný králík u nás na trhu za 2 melouny ... to čumím


    Hezkou hru všem ....
     
    Naposledy upraveno: 25/4/18
  16. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    melu první lektvar a ta doba teda je:(asi to moc hnát nebudu, když si n azahradu dávám budíka v mobilu,večer jsem si připravila baha na dnešní akci a uvidíme ,jak to půjde, venku sluníčko, radši budu na té moji zahradě,než zas na víkend do práce
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    myš59
    Nechci tě strašit,ale akce co začíná dneska se odehrává pouze na farmě!!:eek:
     
  18. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    U nas za meloun, si ho vychovam sama. Jinak kytky budu mit pulku, tu druhou dodelam na baha, farmu necham na koleje
     
    myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  19. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    kaolín11-díky, už jsem si všimla a udělala jsem stejnou chybu jako myš59:(krucíš, jak jsem se mohla tak hloupě splíst?:mad:
     
    myš59, puntík50 a kaolín11 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    I mistr tesař se utne!;)
     
    myš59 a puntík50 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.