Alchymistova zahrada (24.4. - 30.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Radujme se, veselme se, do úplného zbláznění upěstujme se.
    A nemám rád řádky na stonku, to není farmaření.
    Možná si skočím pro Wolfram a šmytec. A to jen proto, že ještě
    nevlastním nosorožce, ale stejně v něho nedoufám.
    :D
    papulice - jak prvá, když jsi druhá?
    xD
     
    Naposledy upraveno: 24/4/18
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: "světlušky v květináči", co dodat ...
     
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Po přečtení názorů a odměn jsem se rozhodla splnit pouze tajemnosti a tím končit.Potřebuji si doplnit rostliny,zvířata a produkty do úkolů.Na stonku mám přes 200 řádků a to jsem pár soutěží vynechala.Pamatuji si,když bylo šlechtění,tak jsme za hvězdičky dostali balíček ze stromu,těšila jsem se z každých 5banánů při splnění kola,ale teď co s tím?!Vím,že to sem asi nepatří,ale už jsem to psala tolikrát a odezva ze strany RT nikde.Krtekradek73 má plnou pravdu.Upadá nám ta farma,upadá.
    LV 128
     
  4. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Množství potřebných plodin a hmoždířů je příliš vysoké a stonek ani nestojí za námahu :p
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No pokud nevylepší stonek není potřeba se upěstovat a nervovat se jestli to napadá.BZ létají ze všeho ,řádků už je požehnaně .Dojdu si pro něco abych akci aspoň začala ;)
     
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěstovací akce, ale zkusím ji. Co se povede, to se povede. Zatím jsem šla do každé, těch vypadávátek je potřeba hodně, ale třeba budou padat. Tak fajn hru a zítra jdeme na to. ;););)
     
  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @krtekradek73 svatá pravda brachu, ale beru to pozitovně: ted mam presne takovou tu farmu bez cíle, sklidis, zasejes, obstaras zvirata... a vratis se treba za 14 dni. Nic te nenuti utracet a starat se o FL nebo o realny penize, prtoze neni nic, na co bys byl ochoten je investovat. Nic te nehoni, konecne nemusim mit farmu zarizenou ucelne a prakticky, ale mit na plose treba jen plamenaky proto, že se mi proste libej a okolo mit okrasny fialovy plot a kochat se :) o BZ se postaraji radky a dekorky, protoze honit bz na farme sklizenim a sazenim se uz davno nevyplati. a tak se proste jen kocham :D :D
     
  8. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    chválím posunutý čas začátku akce, venku je tak krásně, že sedět doma místo v altánku na zahradě je hřích, ale jinak stonek je opravdu hodně mizerný, takže žádný spěch, co bube - bude....
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    1000 kusů sena ? Voni se zbláznili ! o_O To abych utrhoval kravám od huby...

    Nějak se mě zásoby vymkly kontrole.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 23/4/18
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zrovna jsem chtěla upozornit na posunutý čas začátku - to tedy vítám. Ale stejně se těším zítra na 14.00: Jak to, že se ještě nezačalo? Co se děje? RT opět selhal.....xD
     
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Baroland Ahoj, já mám také stálý nedostatek sena, to díky kamzíkům, na jedno krmivo je 40 kusůo_O Další nenažraný zvíře je sokol, ten pro změnu má v jednom krmivu 40 prosa. Na baha mam v tuhle chvíli banánové plantáže, abych nenechala hladem krokouše a opičáky. Některé zvěři bych fakt nasadila redukční dietu:p
     
  12. Levlef

    Levlef Baron fóra

    tykadlo, některá zvěř se vyplatí nekrmit, ale kupovat :D v nejhorším, kupovat krmivo :))
     
  13. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Tak se mi chce zívnout a padnout do duchen... Ale asi mi KFC stejně nedá pokoj...
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jediná věc co mě zaujala je posunutý čas začátku. Takže začnu stejně jako ostatní a ne z hodinovým zpožděním ze kterého mám tiky v oku protože mám skluz a nestihnu to jako ostatní.
    Hmmmm ..... jinak nevím co bych měl dodat. Je to prostě další akce.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    trooperkk Toho jsem si nejak nestihla vsimnout... toz to je jina :) Ale tentokrat mi to vyhovuje, protoze prijedu domu az kolem 15 hod., tak v klidu rozpestuju na terase u Palavy a masa na grilu s kopytama hore ;)
    -pechfógl- Jj, jsem uz ted zvedava, jak opice, komu po 14 hod. nic nevypadne xD Aspon nejaka sranda bude, kdyz ted uz se druhou stranku brbla :eek:
     
  16. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Ahoj všem, kde prosím najdu lektvar síly květin? Nějak to nemůžu najít.
    Předem děkuji.
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezké odpoledne.
    Akce v poslední době na "jedno brdo",nu což,dělám každou,udělám i tuto....i když tedy
    odměna řádku - nic moc. Když spapkám jednu marmošku,jsem na tom s BZ mnohem lépe.
    Nějak nám RT u těch BZ a TBZ utahuje řemenici.
    :p
    Tak ať se všem daří ,hlavně s padátky.
    ;)

    Je 16.24 a opět krátká pauza?
    Tak to nechci vidět až začne zítra akce.Ještě,že mám současnou hotovou.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/18
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    matýsek1991: ahojky - ten si nameleš až zítra;)

    K akci: Odměny nijaké, a pokud mám dát falešného králíka tj. 64 králíčků + 42 SK, pokud jsem se nespletla, a třpytivý prášek, ten už ani nepočítám, tak bych řekla, že odměny jsou velice prachbídné! Myslím, že se ani nevrátí SK za králíky a prášek.
    Uvidím, co udělám, to udělám, ale spíš budu pěstovat, protože začínám mít vybílenou stodolu a není z čeho dělat krmivo.

    matlafousku: Ještě pořád je mé KFC zalehnuté RT! Co s tím? RT nám nějak přibralo a já pod ním sotva dejchám
    xDxDxD

    Edit: Tak zase pauza na farmě.
     
    Naposledy upraveno: 23/4/18
  19. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    A nemohl bych dát králíka lyžaře?
    Těch mám dost,ale falešného jsem v králíkárně žádného nenašel,dokonce ani mezi mladými a to jsem se byl zrovna teď podívat.
    Je to tam samý chlupatý strakáč,všichni praví,žádné kopie:cry::cry::cry:
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Apachie1 Vem si priklad z krtku a pod rozezranym RT si prohrabej diru o kus vedle ;) Stodolu mam plnou (jsem hamoun), expertni ukoly neutecou (jedu je lazo plazo). Ted bych akorat potrebovala naslechtit par bobru na upgrady pil (v zakladu jsou desne dlouhe), pac Mestske zahradniceni teda zere drevo v mnozstvi nemalem a jinak mi nic nechybi. Na divosce jsou stabilne zvirata a vyrobny, stromy okolo vsech ploch, na zbytku pestuju a v 99% pripadu kvuli akcim nebouram a jde to. Proste si jen hraju, zadny stres :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.