Alchymistické bylinky (4.8. - 10.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Nic, jenže ve chvíli, kdy jsem to zkoušela, bylo v čísle serveru něčí ID a žádný trh to neukazovalo. Teď už to zase jde.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vedlejší farma hotovo pravá strana, levá bude po 15 hodině, až dozrají plodiny, Piccolo v parku ;) ale dalo mi to zabrat minihry na dvou farmách a ještě mne to moc nebavilo
     
  3. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Zdravím, tak po pěstovačce dlouhých plodin, jsem udělala rychlou akci semínek - kolo jsem skoro rozlámala, padalo nanejvýš +1 do stodoly - je stále nějaký rozbitý. Konečně hotovo, přebytky jsem hodila na trh. Zbytek za hodinu.
    Přeji všem pevné nervy a krásný sluníčkový den :)
     
    sovicka64, moncicak7070 a kutilka70 tohle ocenili.
  4. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, mám přebytky na trh AZ. Pokud máte někdo zájem, pošlete holoubka.
     
    moncicak7070, michalka59 a kutilka70 tohle ocenili.
  5. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    prosím chybí mi vodní bobule :-( kdyby někdo měl
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akce zdárně dokončena a ještě pěstuji nějaké ty přebytky :p Komu se nedostává tak trh BF. Prosím holoubka do hry ;)
     
    sovicka64 a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Nemá někdo přebytky jsem trh AZ děkuji
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  8. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ještě že je ten pokrácený šafrán :D. Dnes ráno jsem rozhodl, že když už cosi napadalo, že by to byla škoda nechat vyměnit systém po akci-.-. Tudíž hurá do akce, a když teda do akce, tak rovnou stonek. Pravou stranu neřeším, kam dojdu, tam dojdu. ;). Všem přeji ať se Vám daří. Kaolín 11, díky za nápovědu :)
     
    kaolín11, moncicak7070 a Apachie1 tohle ocenili.
  9. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym..ponukam prebytky na TRH-BC..komu chyba,, piste postou,,nech sa dohodneme na cas,,,PREDANE
     
    Naposledy upraveno: 9/8/21
  10. Batory

    Batory Pilný autor

    Proč ty bobule tak špatně padají,kvůli tomu mně hra nebaví .A na trhu vůbec nic,do háje.
     
    moncicak7070 a polacka tohle ocenili.
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Dobrý den, jsem trh AR a chybí bobule. Děkuji
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  12. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    na trhu BG můžu pomoc s rostlinkami - mám velké přebytky - pište si a domluvíme se
     
    smoulinek123 a moncicak7070 tohle ocenili.
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Až do neděle do oběda jsem jen sázela laskavec a pobyšku a mlela anchy - na mobilu se signálem 1-2 čárky. Podařilo se mi namlet 63 anchů, tak jsem se po návratu domů pustila do miniher. z prvních devíti jsem zasela semínka na velká pole a dohrála zbytek až do šedesátky. Naštěstí mi skládání jde velmi dobře a tak to moc dlouho netrvalo. Kolo štěstí mi nic nenadělilo, tak jsem dala do diamantu 200% do stodoly, aktivovala Jacka a sázela s SH a vrtulkama. V pondělí ráno jsem sklidila poslední várku a bylo hotovo. Ještě jsem pak zasadila zbylá semínka. Nabízím na trhu AD domluvu času, jinak hodím vše zítra ráno na trh.

    [​IMG]
     
  14. alpenit

    alpenit Pisálek fóra

    Trh AX nabízím úžlabní růže 405 za 405 vodní bobule sháním
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Máte někdo něco na trhu AA_;)
     
  16. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    dasa1143 něco bych měla, ale nevím, jak ti to dát. Když to hodím na trh, tak je to hned fuč...
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som zaciatok pohnojila a tak tentokrat na picolo nedociahnem :cry: Zostala som visiet na 69 ak sa zadari doplnit pichlavu hubu 70 tak skoncim na 71 :oops: Trh BD prazdny :mad: No co aspon som si zahrala moju oblubenu hru ;):music::D Ak by este dakto mal dake bylinky na mojom trhu tak by som nepohrdla :) Skoda ze nekoncia akcie o 22h. Predsa je to nevyhoda pre pracujucich :( Pekny vecer prajem a posielam gratulku vsetkym co uz su v cieli a ostatnym drzim palce ;)
     
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Konečne hotovo, aj vďaka Jeannettke.mrazovej, ktorá mi na trhu posunula nejaké rastlinky... takže ďakujem krásne! :inlove:
    Sovicka, tiež som BD. Niečo, čo mi ešte ostalo, tak to Ti môžem šupnúť na trh, len treba rýchlo loviť, pretože tam striehne každý, kto ešte nemá hotovo;o) Napíšem Ti.
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Aktuálně:
    Vlevo - od odpoledne hotovo
    Vpravo - boj o 69. odměnu 8)

    Trh BD je prostě pusto a prázdno 0-0-0... před chvílí jsem zahlédla 5x 5 ks Růží. Ehm, než jsem proklikla na nabídky, no horší jak akciová burza :D ani jsem si neškrtla... a nabídky byly pryč.
     
    evainfo, sovicka64 a astrid888 tohle ocenili.
  20. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    k.vitek, na trhu treba často obnovovať stránku tlačidlom "Prehľad produktov" niečo sa tak zvykne objaviť.
    Písala som Ti na farmu, ak máš záujem, daj vedieť.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.