Alchymistické bylinky (4.8. - 10.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Krásné nedělní ráno všem ;) tak řádek řádkuje i přes mé pracovní vytížení :D což jsem nadšená, tak že příště od začátku pěstit dlouhodobky aby padaly pajdátka a pak se pustit do hry pořádně :D
    [​IMG]
    Ještě nikdy se mi nepovedlo ulovit řadu do stonku v takové akci :) a tentokrát mi jde lépe levá strana než praváxD podle mě tam byly situace a tvary že bych je nedala dohromady ani za boha :p nevím jestli to tak má i někdo jiný xD, ale ať jsem kombinovala jak jsem kombinovala, dohromady jsem je nedala tak že asi 3 hry jsem vzdala :p
    [​IMG]
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký dník všem :) tak večer jsem akcičku dojela do konce a z piccola byl Vílí horký pramen :p no zklamaná nejsem, žádnou pecku jsem nečekala, stejně jako i v jiných odměnách :D možná si hrát jen pro radost, ale ta už je ze změněné farmičky spíš smutná a unavená ;)
     
  3. Batory

    Batory Pilný autor

    prosím poradíte ? Nandala jsem dost do budovy na směnění bylinek-ale nejde mi tam namačkat kolik chci směnit - děkuji za radu.
     
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Batory, musíš namáčknout 2 tlačítka: co chceš směnit Ty (vlevo) a co chceš, aby Ti dal Ziegfried (vpravo).
    Pokud máš dostatek na směnu, dole se dá nastavit i přesný počet, o jaký máš zájem.
    Až pak je zabarvené tlačítko Vyměnit!
    8) snad je ten návod čitelný


    Vpravo bojuju o 57. - prostě "náhoda" mi na Vodní bobule i nadále nepřeje :oops: Ale už jsem využila mechanismus výměny semínek... a ještě je tu hodná spoluhráčka, se kterou zobchodujeme (snad se zadaří) na trhu.
    Vlevo - 51. Větev už jsem aktivovala :music:


    Závěr? Kam "dojedu", tam "dojedu"... protože se budu ještě přesouvat domů z týdenního výletu.:oops:
     
  5. Batory

    Batory Pilný autor

    chci měnit růže za bobule-obrázky bylin naskočí,ale jinak je vše šedivé-nejde namačkat počet-co stále dělám špatně?Díky za radu.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak mám zaseto první dávku, ještě bude druhá ;). Z minipolíčka 23 rostlin, tak jsem zvědavá, na co vše to bude stačit. Vytočila jsem 100% a +1, 3 Jackové a zuzi. Zapomněla jsem spustit kaštaňák a vánočku s nevinností, na tu poslední sklizeň už to dávat nebudu, snad to v pohodě dojedu. Mělo by to jít rychle. Odehráno 53 miniher

    Edit: už čekám jen na píchavku a bude pravá strana hotová, pak budu čekat na mlýn, abych dodělala i levou stranu, je to tak na 20 minut, jupííí, ani jsem nečekala, že to zvládnu a zítra se pustím do vedlejší farmy, ale tam nedodělám, budu mít stonek a něco navíc a pravou stranu počítám tak přes polovinu a končím
     
    Naposledy upraveno: 8/8/21
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Batory, nemůže to být tím, že chceš měnit rostlinky?
    Toto je na výměnu SEMÍNEK 8)


    EDIT:
    Tak to je pech. Vodní bobule 329/330 o_O A povrtulkovala jsem. To mi totiž po "boji" poradil soused - vlastní tatínek :inlove: A trh BD je stále 0-0-0. Prostě pusto a prázdno...
     
    14087 tohle ocenil(a).
  8. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Takže hlásím hotovou pravou stranu. Postupoval jsem podle návodu kaolín11. A jelikož jsem nevytočil bonus na kole štěstí použil jsem 200% diamant. Po bonusech +1,+1,+2,+3,+3vrtulka a diamant 200% jsem na poli 2x2 sklízel 25 bylinek. Po dopěstování píchavky jsem vypěstoval řůže a nakonec bobule. Spotřeboval jsem 472SH a 568ZSH a trvalo mi to bez předpěstování píchavky něco málo přes 3hod.
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak hlásím hotovo a velký dít hráči -migos- za velice dobré rady jak na tom ,páč jsem v tom nějak tápal a plácal a děkuji susedum za posílání prstenu.

    [​IMG]
     
  10. Alena

    Alena Rádoby autor

    Tak jsem taky došla na konec,ale co se klube z pod.výběhů v lvl.232 (čer.kurník a paví výběh) je fakt odpovídající odměna za kvanta kytek,já většinou odměny neřeším,ale tohle je fakt síla.
     
  11. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Akce hotová, nejdříve pěstování dlouhodobek na padátka, potom celá levá strana. Protočeno cca 70 PL = +1 z pole a 2x Jackův dárek a pravá strana hotová na jeden zátah. Má někdo z bedny něco jiného než vílí horký pramen xD??? To je tedy odměna 15 SH xD.
     
  12. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Takže konečně hotovo. Přebytečné kytky jsem dal na trh. Do pěti vteřin byly pryč. Ještě bude jedna várka ze zbylých semínek, které mi bylo líto nevysadit.
    Sytém byl stejný jako u ojfp. Prostě mít padátka na celou levou stranu, pak to vše umlít, mezitím točit kolem štěstí, vše zasadit na velká pole s trochou hnojiva aby nepropadly bonusy a není co řešit....
    Bednu jsem ještě neotevřel, takže nevím. Ovšem po zkušenostech z minula nepředpokládám nic, co by stálo za tu námahu...
     
    moncicak7070, ojfp. a evainfo tohle ocenili.
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ještě jsem pěstovala,takže pokud někdo z AM trhu potřebuje bylinky napiš ,jinak to ráno dám na trh.
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  14. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak tu čtu vše hotovo a mě se nedaří: levá strana hotová a pravou jsem začala dělat až po aktivaci všeho,ještě se povedlo na kole 100% a +1 i SH i ZH a přesto nestačilo :-( naštěstí ještě dává balíčky dál,ale jsem na 67 a na trhu nic :-( uvidíme
     
  15. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Levá strana hotová,vpravo chybí pár bylinek a i když se na trhu něco objeví,nejde koupit ,točí se tam kytička a načítá.
     
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Komplet hotovo na obou stranách. Ze stromového tajemna potěšil jen premiérový slopepointský strom, zvířena vylítala do lišty. Piccolo otvírat asi hned nebudu, pěstitele mám ještě dva na ploše a třetí by mi tam zbytečně zabíral místo :p.
     
    moncicak7070, evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno všem,
    tak nevím - levá strana hotová už dávno, ale napravo ne a ne se posunout. Od začátku dělám všechny kytky s vodou,hnojem,SH a zuzi, ale stejně nestačí. A bonusy na kole jsou někde tajně ukryté, páč u mě se nevyskytují - jen vzácně. A teď už ani čekat na bonusy nemá smysl - pěstuju už jen po pár semínkách....Takže jediná záchrana na zisk piccola je trh, který zeje prázdnotou.:(

    aktuálně: jsem na okně 57
     
    Naposledy upraveno: 9/8/21
    moncicak7070, kutilka70 a michalka59 tohle ocenili.
  18. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Můj trh AZ taky zeje prázdnotou a pokud nebudou přebytky od šikovnějších farmářů, kteří mají hotovo, pravou stranu nedodělám. Ale myslím si, že nic tak hrozného se nestane.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Z Piccola - Plácni červa, lepší než drátem do voka ;)
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Levou stranu mám hotovou, k bedně asi nedojdu. Nejsou bonusy a po 5 kytkách to jde pomalu.:(;)
    Na trhu AA je pusto a prázdno:cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.