Alchymistické bylinky (4.8. - 10.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    V poledne jsem trochu s akci pohnula - Vlevo je hotovo, ale vpravo jsem po první sklizni na 34., tak uvidím kam se dnes dostanu.
    Vytočila jsem si 100% a tak nyní je z velkého pole 25 ks. Na vánočku jsem zapomněla, tak dám na příští sklizeň.
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Opět úžasné chlévy z 9 skorohadilovů v podobě oranž pávů, bobřích hradů , žl.morčat a sokolů>:( Nikomu se nechce prodávat za pár krejcarů,proto je asi prázdno na trhu....
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak vpravo hotovo (vlivem různých bonusů do stodoly a využití SH a ZH na velkých polích)...
    [​IMG]
    ...a teď se soustředit zlehka na levý sloupec a aktivovat jednotlivé bonusy ve správný okamžik (bylinky už "popohánět" nemusím).
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jste fakt dobrý, mě stále chybí padátka z bahamy, abych už mohla hrát :p
     
  5. barca279

    barca279 Vážený autor

    a ked už nemam žiadne rastliny tak teraz čo?koniec hry?
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Barca279 - jedině hrát miniakce dál a získávat další váčky s rostlinkami ;), nic jiného ti neporadím, ty rostlinky se sklidí a konec, rozpěstovat znovu nejdou
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Taky mi chybí padátka jde mi to moooc pomalu :)
     
    Kostejnesmrtelny333 a 14087 tohle ocenili.
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    barca279, jak psala evoku a nebo můžeš zkoušet koupit rostliny na trhu, ke konci akce tam jistě budou ;)


    Finíto, bonusů bylo dost, takže KŠ jsem nechala spinkat a pošetřila modrásky na příště ;) Ještě něco zraje na ploše, tak to pak hodím na trh a už se těším na 18:00, kdy se pustím do Karavany záhad :)
    [​IMG]

    Ať se vám daří ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/8/21
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj barca279, je tomu tak, jedná se o semínka, takže po zasazení získáš rostlinu která již zasadit nelze.


    Citace z FAQ k akci.
    upload_2021-8-6_16-6-37.png

    Druhou částí akce je dodávání vypěstovaných akčních rostlin. Jak již bylo uvedeno, z Váčku prastarých semínek získáme jedno ze tří druhů semínek - semínko vodní bobule, semínko úžlabní růže nebo semínko píchavky.
    Na semínka je možné využít všechny standardní bonusy a urychlovače růstu (voda, hnojivo, superhnojivo, Zuzino superhnojivo, řemeslné produkty…). Pokud se vaše zásoby vyčerpají, nebudou automaticky přibývat nové plodiny, lze je získat pouze z Váčků prastarých semínek.


    Také je zde možnost zakoupit již vypěstované rostliny (ne semínka) na trhu od ostatních hráčů. Pomocí tlačítka [​IMG] získáte rychlý přístup na tržiště. Obchodování funguje stejně jako standardní tržiště, nákup a prodej probíhá za krejcary.
    Po akci budou vypěstované rostliny vyměněny za BZ a Kr



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky jsem s tím dnes malinko pohnula páč volníčko tak doháním, zítra zase rachota tak dám dlouhodobku na baha a snad vypadá dost pajdátek ;)

    [​IMG]
     
  11. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No akce dobrá jen by se mohlo nad Bahama zatáhnout at padají padátka tam je to bída.
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už mám hotovo, do rána dám zbývající semínka a zítra ráno mohu s klidným svědomím odjet na "dovolenou".
    Přeji krásný večer všem a ať se daří!!
     
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak u mě stav 29/39- semínek na skladě u všech 0 a na trhu také nic
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne dnes ide :cry: som to pekne pohnojila :mad: Mala som tento tyzden dost perno a tak som sem len nakukovala a co to precitala :) aj Kaolinove rady ;) Ale ked som dnes prisla z roboty tak som sa pustila do minihry ktoru mam rada a spametala som sa na 30 :cry: Dako mi vyfucaly z hlavy tie bonusy a tak som nasadila no samo na pidipole :cry: No Ks sa nadomnou zlutovalo a dalo mi 200% ;):p a este +1 :music:Este som pouzila vrtulky :) Teraz stojim v lavo 44 a v pravo 57 tak snad to dako dobojujem :oops:xD Vedlajsia je na tom lepsie,do nej som sa este nepustila xDxDxD
    Este ze sa mi takto nedarilo v robote asi by ma porazilo :mad:xD
    Pekny vikend Vam prajem a nech sa Vam dari :) nieze sa budete po mne opakovat xD
     
  15. barca279

    barca279 Vážený autor

    v poslednej akcii,mi nedalo ani jeden bonus s 250PL,takže PL už kupovat nebudem,ani nebudem riešit tieto akcie s pestovanim,keby aspon sa dali za FL kupit bonusy to koleso to je katastrofa,ani len sloty nedaju dalšie
     
  16. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hlasim hotovo.
    (A makam na vejare na 2 plochy, v nedelu rano ich budem mat dost na ulohu do druzstva a tovarne idu do listy.)
     
  17. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem najela na akci kulový blesk ale nevím, žádný bonus s kola štěstí nepadl. Tak abych využila bonusy musím použít superko a dala jsem do zlatého slotu 100 % z plodin. Semínka mi tak vyjdou dle výpočtu akorát do akce. Proto také nikdo zatím ani neprodává. Přeji příjemnou hru
     
    evainfo a sovicka64 tohle ocenili.
  18. barca279

    barca279 Vážený autor

    bez bonusov by som zberala tie vačky dva tyždne,ale kašlem nato ajtak žiadne normalne odmeny tam niesu,toto neni normalne že sa neda ukončit akcia bez bonusov,a niesom dcera milionara že budem kupovat PL každy tyžden za 12 eur.končim s tymito hlupymi pestovatelskymi akciami,a to mi ani nedalo bonus žiadny z tych PL
     
    malanek70 a evainfo tohle ocenili.
  19. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak i já se hlásím k těm co akci úspěšně dokončili, ale byl to boj :sleepy:. Trh je absolutně prázdný a na dokončení mi chybělo 6 semínek Vodní bobule. Hodně ale pomohl Jack a 2x vytočení 100%
    Ostatním přeji pevné nervy s prsteny (mě tedy padaly bídně) a zdárný dojezd do cíle :inlove:
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musím tedy konstatovat,že je to nastaveno dost drsně ,pokud to chce dorazit člověk celé!:wuerg: Kdybych nepoužil Zuzanu,tak mi to snad ani nevyšlo.o_O A taková to bejvala pohodička a i nějaká miliarda se dala na trhu vydělat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.