Alchymistické bylinky (4.8. - 10.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Druhá sklizeň dala jen na 9 anchů.
    Jinak hrát prvních 9 miniher budu až ráno,abych využil bonus na dekorace,když už nám to tak pěkně vylepšili.:)
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akci pojedu, víkend nebudu doma, notebook v opravě, tak budu plonková po 2 dny, ale nevadí. Šlechtění dodělávám, ostatní co stihnu, to bude. Díky za rady pro setí. Zkusím to s tím hromaděním semínek a s bonusem.
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím mám semleto 31 anchů. Nevím jakou taktiku zvolit, protože v sobotu ráno jedeme na západ Čech, wi-fi je slíbená, ale...
    Uvidím jak to dopadne. A když ne- nic se nestane - je to hra a určitě to rozdejchám.
    Mějte se a ať se daří!!
     
  4. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    tak som to spočítala : ruža 4470 ks, bobuľa 4725 ks, pichľavka 4645 ks.
     
  5. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já mám v levo 14 hotové a v pravo 11
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Jsem skoro v polovině na obou stranách (25/34) tak snad na Piccolo dosáhnu. O Skarabeus nouze není, s prsteny je to slabší a to mám na Baha pokrácenou Pobyšku. Ze stromů to moc nepadá tak ještě zkouším stáje. Ale na to, že akce běží pár hodin, je to dobrý :)

    Edit: 29/39 a na Mýtině vysazeno 17 rádoby Kapličkových stromů - jsem zvědavá, jestli vypadne alespoň jeden :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 5/8/21
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehrála jsem 9 her na obou farmách a před sebou mám nejmíň 31 her ;). Asi pojedu jen po stonek, uvidím jak to půjde ale minihra, skládání mě fakt nebaví, teď jsem si to potvrdila. Stále odcházím a čekám, co mi padne lepšího a zjistila jsem, že ze složitějších obrazců to složím lepší než z jednoduchých, to mi stále něco schází a přebývá. Pěstování je na dlouho, na bahamě sklidím ráno a jednou odpoledne a hotovo a chybí padátka, na farmě padátka jakž takž jsou. Počítám tak tři dny pěstění, než se pustím do miniher a to mne nebaví, nemá to ten správný šmrc, aby to odsejpalo a bylo brzy hotovo
     
    Naposledy upraveno: 5/8/21
  8. 14087

    14087 Veterán fóra

    Tak mě to nedalo a jak jsem se v práci nudila tak jsem nastartovala telefon a rozjela to :D :D xD teda pomalu, ale jistě xD

    [​IMG]

    Ale zase..pajdátka jen po málu takže jedu pomalu a co udělám to udělám, no stress ;) hodně štěstííí :D
     
    Naposledy upraveno: 6/8/21
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím tak.(Výsledky jsou silně ovlivněny použitím 26 JC!)
    [​IMG] :)
    Večer po sklizni Macešky už dám na obě plochy žlutý škorpióny.Ty pak budu chovat celej pátek.Po poslední sklizni už nachystám v pátek večer na plochy první akční plodiny.Z devíti úkolů vypado 36+34+35 semínek.Ještě podumám jestli dám pouze 88 polí 2x2,nebo je doplním ještě i poli 2x1.:)
     
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Prosím o radu. Funguje na bylinky nějaký bonus? Děkuji .
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  11. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Ahoj, já zvolila strategii nejdříve padátka a až dojdu k bonusu +3 a bude na zasazení alespoň 2x na celou farmu, tak teprve zasadím a se SH využiji bonus na max + žeton ze sezony +1 a třeba padne něco z kola štěstí... Takže pěstuji pohanku a pobyšku. Přes týden mně to i více pasuje, neboť přes den nehraji - není čas ;).
     
    moncicak7070 a Richards76 tohle ocenili.
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj polacka, na akční rostliny je možné využít všechny standardní bonusy a urychlovače růstu (voda, hnojivo, superhnojivo, Zuzino superhnojivo, řemeslné produkty…) ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. sváťa44

    sváťa44 Pisálek fóra

    Prosím, k čemu slouží váček prastarých bylinek ? Děkuji.
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    svaťa44: Z váčku získáš semínka, která zasadíš. jen ho musíš otevřít.
     
  15. kuře0

    kuře0 Pisálek fóra

    Ahoj,
    bonusy ke sklizni se ale aktivují ihned ( ?? ), což je nepříjemné
    kuře0
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bonus výnosů 200%,bonusy z akce, SH a pokrácený čajot mi pomohli abych nemusela čekat na trh. Takže hotovo,jdu dát farmu do normálu a užívat volnaxD
    z piccolo bedny-Pogo
     
    Naposledy upraveno: 6/8/21
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Samozřejmě se bonusy aktivují hned.Proto nejprve melu anchy a ty pak použiju najednou a budu mít na nultou sklizeň + 8 plodin z každého pole.Tj. při použití ještě i zuzany to vydím na 18 ks z pole 2x2. Pokud budu mít nachystáno od pátečního večera akční plodiny z prvních devíti her a ještě než sklidím odehraji minihry klidně až do šedesátky, tak na první sklizeň z 88 polí 2x2 budu mít 1584 ks akčních plodin! A celý bonus + 8 budu mít před sebou! Když ještě aktivuji řádky na SH , tak za pár hodin bude hotovo!;)
     
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no právě já trdlo dělám a dělám a už mi 2 bonusy +1 utekly no jo palice děravá jsem
    kdo má už hotovo? na trhu zatím nic není
    pokaždé zapomenu jak ta akce funguje že mám sbírat semínka a ne po pár kusech otvírám a sázím
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsme tu s kaolínem dávali hned na začátku návod ;), Odehrát co nejvíce her, aby bonus vydržel na akční rostlinky, to je celé to kouzlo, pak to jde samo. K tomu přijdou 3 Jacky, možná něco z KŠ a řádek s vánočkou a nevinností na SH a jedem ve velkém
     
    ojfp., -Jara05- a Madulka_cz tohle ocenili.
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    sla som podla navodu od kaolina ,vdaka kaolin ;)
    a takto to vyzera po dve a pol hodine hrania , padol bonus 200% , tak to slo jedna radost
    [​IMG]
    tak nech sa aj vam dari :)
     
    Naposledy upraveno: 6/8/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.