Alchymistické bylinky (4.8. - 10.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Clif9671

    Clif9671 Zelenáč fóra

    Taky tak. Vyhraný pytlíky se semínky, které nikde nejsou. Asi humanitární pomoc.
     
  2. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    aj ja hľadám semienka, niekam sa zastrčili?
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Omlouvám se sousedům, že jsem poslala blbej dárek :p, myslela jsem, že padátko z bahamy je na druhém místě, tak jsem to poslala a ono je to přehozené, zítra už nebude Skarabeus, ale Pečetní prsten, těch je třeba víc a někde míň padají
     
    romanafa a malanek70 tohle ocenili.
  4. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    jarusjohn70 Váčky se semínky jsou ve spotřebním zboží (tam, kde krabice)
     
    michnaj, Madulka_cz a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Měly by být v invetáři mezi spotřebním zbožím.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Semlel jsem 17 pytliků a zatím nedělám projistotu nic!8) Jen sem na bahamku zasil Čajot a na farmu Oranžovou macešku.
    Jinak tedy váčky se semínky šly vždycky otevřít i dole v akčním okně.Není potřeba kontrolovat ve stodole.o_O
     
  7. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Taky nějak nemám padátka z farmy. Sklízela jsem hrubo po 14 hodině dvě plochy rákosu a kde nic, tu nic...:p
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak vedlejší farmu jsem už vypla, je zaseto až do zítřka a hlavní bych také vypla, kdybych neměla něco na mýtině ;) tak to bude docela nuda, než se začne pořádně hrát
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Co se dalo jsem zasel, došly prsteny.
     
    michnaj a romanafa tohle ocenili.
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 přímo v okně akce stačí kliknout zde a otevřít si Váčky prastarých semínek.;)

    upload_2021-8-4_15-35-21.png
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak skládat jsem nezapomněla(vešla jsem se do 20sek.).Vyzkoušela jsem křížek-funguje,vše se vrátí zpět,ale s jiným skládáním.Znovu jsem zasela hortenzii,pokud to půjde stejně tak ráno poskládám další várku a nebudu muset ani rozpěstovávat.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dob děkuji mezitím jsem na to přišla ;):p
     
    malanek70 a Dob tohle ocenili.
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Semleto 10 pytlíků a raději čekám. Na FA i BA na jedné ploše zaseto žlutý hrášek a citrónová tráva a na druhých plochách pšenice dvouzrnka a stévie.
    Odehrána jedna hra - zkušební a mám - 6 modrých, 7 červených, 4 fialové. Všechny můžu hned zasít. Ale nenene, raději počkám, až jich bude více. Jedu podle manuálu od kaolína.
     
  14. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Syslíme, syslíme a v sobotu uvidíme....:D:D:D
     
    moncicak7070, -Jara05- a Madulka_cz tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě nikdo nemá hotovo? xD
    Sklidila jsem jednu plochu rákosí a jednu plochu pohanky, 272 brouků. No, nic moc. Zasela jsem šlechtěný šafrán s vodou a pobobkovala. Na Baha jednoznačně na mé farmě opět vedou rostliny, stromy jdu vykácet. Plocha vodního hyacintu (plantáž) 138 prstenů, prales celý zapralesovaný 94 kousků.
     
  16. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak teď jsem se nejspíše naštvala a dosti.
    Denní dárky - Pečetní PRSTEN.
    /Dárky/ Ze srdce - Diamantový svatební PRSTEN.
    Takže jsem se nejspíše uklikla.
    Jako fakt mi to sebralo 300 FL?
    Co to vlastně je?
    Po přečtení jsem moc nepochopila a nikde nic jako vysvětlení nenašla.
    Co mohu očekávat?
    Přijdu o floreny?
    Děkuji předem za vysvětlení.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj karbar, vše o prstenu a k čemu slouží se dozvíš ZDE. Pokud hráč kterému jsi poslala nabídku přijme, tak dojde k uzavření manželství. Pokud víš komu jsi prsten poslala, tak mu napiš zprávu ať nabídku nepřijímá pokud vybraného nechceš za farmářského manžela. Nicméně 300FL již zpět přičteno nebude.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, sklidila jsem před 19tou hodinou a všechno šlo, až na to čekání...:cry:a načítání...
    To opravdu nejde stihnout ani 30ti minutový řádek! Možná by stálo za úvahu, prozatím, než bude farma běhat jak má, prodloužit délku krátkých mazlíků a řádků...alespoň na hodinu;)

    Ve mlýně jsem našla (14 Žabáků + řádky):
    [​IMG] saquaro a hortenzie
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    karbar no asi si fakt prisla o 300 fl , ak mas na farme manzelku ( svieti na ruzovo ) , tak to si jej poslala ten svatobny prsten
    [​IMG] u mna zatial takto

    Dave Lister bol rychlejsi ;)
     
  20. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Než jsem stačila zprávu sousedce odeslat, tak sousedka žádost odmítla.
    Jako fakt bych řekla, že je to nespravedlivě nastavené.
    A hlavně co se týče sekání farmy a obdobných názvů!
    Tímto se předem omlouvám všem sousedům - dárky budu posílat zřídka.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.