Alchymistické bylinky (4.8. - 10.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no sedím tady od 9 hodiny a zadek mě brní od sezení a ny ty bobule se prostě nedostanu koupila jsem asi 150 ks ale potřebuji skoro 800 ale ten trh nefunguje po každém kliku když ukáže že je produkt prodaný se začne točit kytička takže znovu načíst atd
    je to od RT sprostárna fakt si z nás dělají prču nejsou schopni po kolaka měsících dát hru dopořádku asi jim to IQ kleslo během pandemie není to jen dnes ta hra jede mizerně už dlouho
    stále chybí bobule u mě
     
  2. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    pěkně vypráskaná akce, snad ani nejsem zvědavá na ty další
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Od jedné do dvou jsem klikala na trhu. Absolutní propadák. Kytička se točila po každém kliknutí. Bobule jsem nenaklikala:oops:;)
     
  4. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Můžou módící říkat co chtěj je to cele podělané a přesně ukázka je nákup na trhu kdysi bez problému nakoupil kdo chtěl co chtěl a žádné kytičky se netočili a to hra fungovala ale dnes jenom klient prohlížeč a pomocná paměť a nevím jaké nesmysli a když se člověk rozzlobí tak hned bány a zákazy to jim de ale aby to konečně udělali to ne , ale to je stále dokola a asi se to nezmění zajímavé že jinde to de jenom tady ne. a zase očekávám ban že jsem si dovolil zase nadávat už by mně to ani nepřekvapilo.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já nechápu, proč pěstujete na polích 2x2, když jsou bonusy z akce :), tak se vyplatí pěstovat na 1x1, jako jsem to udělala já. Vždyť i s MJS se vyplatí pěstovat na polích 1x1. A trvá to zbytečně dlouho a nevyužijí se bonusy dokonce. Já měla z minipolíčka 23 rostlin a to byl pane fičák. Sice je větší spotřeba SH a ti co mají méně, mohli využít pole 2x1, tam je spotřeba SH méně
     
    Helena1313, Apachie1 a .macca. tohle ocenili.
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Komplet hotovo. Na pravé straně mi chyběla píchavka. Jelikož trh zel prázdnotou a nechtěla jsem skončit těsně před cílem, tak jsem s těžkým srdcem obětovala žetony ze sezóny a píchavek bylo akorát. Přebytky bobulí a růží jsem ráno šoupla na trh. Snad někomu pomohly. Bedna piccolo dala študenta od Ingrid.
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si asi před hodinou složila poslední skládačky (vlevo padesátosm) a zbylo mi 57 semínek bobulí, 51 píchavek a 57 růží. Už jsem s tím nepočítala, takže nebyl čas dopěstovat. A stejně nikdo z těch, co jim kytky chybí, není na mém trhu... Zpoza hranic kupuju, nepodporuju...
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Posledně jsem tuto akci dokončila komplet, teď scházelo dost bobulí. Trh je stále nefunkční a asi tak bude napořád, nikdo se jeho opravou netrápí, tak jsem se večer naštvala, prodala přes 800 růží, nějaké ty píchavky a to málo bobulí, co jsem sklidila. Na tohle nemám nervy, takovou bejkárnu si může RT strčit za klobouk. Asi nikdy nepochopím, proč dávají akce náročné na chod trhu, když vědí, že ten nefunguje ani při běžném nakupování. Vidina peněz je hold lákavější než udělat hru hráčům hratelnou.... kdyby to alespoň z poloviny šlapalo jako ve flashi. No, nic. Skládačky mám ráda, ty mám celé, pravou stranu nedokončenou, svět se nezboří.
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku
    To jsou dobré rady! Jen zapomnělas napsat kolik jsi použila dalších bonusů! Z pole 1x1 máme 2ks plodin, s MJS 4ks,s bonusy z akce +8 máme 12ks,+ zuzana 3ks = 15 ks! Jelikož nám ze sklizně nepřibejvá osivo,tak je vždy nejvýhodnější dávat pole 2x2.Tam jsem se bez bonusů (se zuzanou) dostal na 18 ks z jednoho pole.Abychom ale využili bonus +8 naplno je nezbytné použít i superhnojivo! Jinak nezbejvá nic jinýho,než semlít hafo anchů navíc!
     
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, všechna snaha, výpočty a bonusy mi v sobotu zmařilo počasí, jeden přívalový déšť s vichřicí a než zase šel internet měla jsem políčka jen s 9ks, žádný další bonus na skladě, jen se mi podařilo udělat jen 54 políček vlevo a tudíž mi +8 zůstalo, takže jsem sela jak na pole 1/1,2/2, ale i poho, abych ten bonus plně využila a hlavně měla dostatek akčních, naštěstí jsem měla SH A ZSH, ale byl to opravdu adrenalín a příště bych to raději zabalila. Z piccola vylezla křeččí past, tak alepoň malé pohlazení na duši
     
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Chtěla bych touto cestou poděkovat farmářům, kteří dodali něco málo na trh. Bez nich bych akci nedodělala. Ještě jednou dík.
     
    -Jara05- a Helena1313 tohle ocenili.
  12. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Díky ostatním farmářům se mi podařilo na trhu dokoupit chybějící rostlinky, ale stejně to k ničemu nebylo. Tajemnice daly prd prd a z bedny vylezlo opět to nejhorší, co tam vůbec může být - vílí horký pramen. Takže zase se nedařilo....
     
    -Jara05-, evainfo a zdarsky79 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.