Alchymistické bylinky (4.8. - 10.8.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    :D začnu nenávidět slunečnice! Protože když na trhu skočí hláška "Tento produkt byl prodán", zuřím. Ne proto, že jsem nestihla koupit, ale kvůlivá tomu, že se motá kytička a motá... a zas musím restartovat celou F.

    Propočty mi říkají, že mi chybí ještě 111 ks Růží.
    80 ks přebytků Píchavky jsem už vložila na trh. Než jsem odešla z trhu, už tam byly pouze 2 vložené nabídky z 8. Tak rychle si někdo po 10 ks kupoval...
    Jako celek se mi akce líbí, ale kdybych dnes neměla přístup k wifi (jako např. včera), na trhu už bych nic neurvala... ehm, nekoupila.
    Celá akce je o náhodě. O víkendu, tj. 2 dny po sobě, jsem si všimla, že mi počet semínek z váčků nepadá rovnoměrně na 1/3... chyběla mi prostě nejkratší Vodní bobule.
    Tu už mám nakonec v tuto chvíli "pořešenou". Propočet říkal, že mi chybí 2 ks o_O A tak jsem na trhu zvládla 4 ks nakoupit. Ale byly to nervy :D

    Vivat trh BD!
    (Naštěstí nás tu pár na tomto trhu je :inlove:)


    EDIT:
    a dívám, že někdo má přepěstováno 2 druhých AR a chybí mu 3., na které "stojí". Jsem ráda, že jsem podvědomě přepočítávala a oproti minule (už byla tato akce několikrát) jsem zavčasu použila mechanismus výměny semínek u Ziegfrieda 8) Jen... vyměňují se tam semínka, ne už vyrostlé rostlinky...

    EDIT 2 po 50 minutách:
    Trpělivost na trhu Růže přináší :music:
    Vydržela jsem, zkusila jsem techniku nákupu (a obnovování nabídek), jak mi popsala astrid888, a tak jsem se propracovala k potřebným Růžím 8) Takže STOP Růže už mám všechny potřebné.

    Nakonec mi asi přebydou Vodní bobule, tak je pak za 60 minut dám na trhu k dispozici. Bude to jen cca 60 ks, ale třeba to někomu pomůže ;)
    Trh BD kolem 12 hodiny
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
  2. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    tak vše jsem ještě dopěstovala a vrhla na AN.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dávala jsem na trh AD semínka po třech stovkách, aby mělo šanci víc lidí a všechna zmizela hned po odkliknutí.
    Snad jsem tedy někomu pomohla.
     
    -Jiřulka-, Štika a Helena1313 tohle ocenili.
  4. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    jsem trh AG pokud někdo má přebytky
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) dávala jsem na trh po pár kusech stále za sebou, aby i ti pomalejší něco měli, no nestíhala jsem dodávat :D
     
    zejdy66 a Helena1313 tohle ocenili.
  6. 14087

    14087 Veterán fóra

    [​IMG]

    Levá strana ok, ale pravou nestíhám.. nevadí, původně jsem do akce nechtěla jít kvůli práci že nebudu stíhat, páč jsem nikdy nestihla do konce ani jednu stranu, ale překonala jsem aspoň jednu a to se stonkem a to je pro mne důležité :D Na trhu nic nemám tak prodám zbytek co mi tu leží jsem trh AL ;)
    Gratulka všem co se podařilo ke zdárnému konci aspoň jedné strany a je spokojen jako já :D
    Je to boj na trhu :D :D
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
  7. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ten trh je teda jako fakt k vzteku,když chci něco koupit a je to vyprodané,začne se točit kytka a musím z trhu pryč,fakt mě tohle už nebaví,znechutilo mě to -.-:sleepy:
     
  8. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Zdravím všechny,je to těžké.Na pravé straně mi chybí bobule,nesnáším je,protože mi jich po celou dobu padalo podměrečně.A když už na trhu zaregistruju pár bobulek a vrhnu se na ně,začne se točit kytka a musím restartovat,celý se to zasekne a je po kšeftě. Je tohle normální?Se zabiju,nebo prodám ty ostatní a peču na to.Asi to druhé....A vidím,že nejsem sama kdo má vztek.Jak já to chápu,točící kytky,nadskakující beran na kolečku,to je furt.
     
  9. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, tak jsem akci konečně dopěstovala, růží jsem měla přesně, bobuli jen pár a píchavku taky. Ty trošky snad někomu pomohly. Picoolo je na ploše, co bude bude. Za akci můžu jen napsat, že odměny nic moc.
     
    evainfo a 14087 tohle ocenili.
  10. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj elen45

    Pokud by jsi sem vložila screen, bylo by možné ti poradit. Bez něj to asi půjde hůře.
    Nevím jaký máš směnný kurz a zda máš dostatek semínek?
     
    Helena1313 a 14087 tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Stonek mám a to mi stačí při dovče se až divim
     
    zdarsky79, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  12. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já jsem si vzala za své rady od kaolína,a tímto mu děkuji ;).Nejdříve jsem všude dávala dlouhodobky a když jsem měla dost na všechny hry,začala jsem skládat. Aktivovala jsem řádky na zkrácení SH,dala vánočku,nevinnost,Jacka a vytočila bonus na KŠ 100% do stodoly. Jela jsem na velkých polích s SH,vodou,hnojem a vrtulkama. Začala jsem včera v 10 hodin a hotovou akci jsem měla ve 20 hodin. Co přebývalo jsem dala na noc a dnes vše prodala,bylo toho něco přes 1000 rostlin od každé.
    Myslím si,že je dobré poslechnout zkušené hráče a nestresovat se,já se také stále učím a to hraji od 2011.;)
    Přeji všem,aby se zadařilo a nahráli co nejvíc. Jo a z bedny je Jack,tak za mne dobrýxD

    PS - Ještě k trhu,já když jsem potřebovala nějaké rostliny,tak jsem klikla na potřebnou rostlinu, samozřejmě než se to načetlo bylo vše pryč,ale já zůstala a jen jsem překlikávala mezi nejvyšší a nejnižší cenou(tím se aktualizuje trh) a za chvíli tam přibyly nabídky a já mohla rychle koupit.Tak to jsem to dělala,dokud jsem nenasbírala potřebné množství a pak jsem teprve odešla na trh. Vím že je to časově náročné,ale pokud jsem něco hodně potřebovala,tak se mi to vyplatilo.
     
    Naposledy upraveno: 10/8/21
  13. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Tak z ľavej strany mám stonku, pravú stranu som prvýkrát dokončil(vďaka trhu a že to nebolo lacné), tak dúfam, že piccolo sa pochlapí a bude florénovník, keď už som sa prihlásil do poradovníka.
    PS: ani som sa nenazdal a už som bral párty lístok zo stonky :D
     
    Helena1313, zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Trh BD.... třeba někomu bude stačit moje "přebytky"...
    nakonec
    22 ks Růží a
    60 ks Vodní bobule

    3 - 2 - 1 jdu na trh ;)
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  15. Štika

    Štika Mistr fóra

    Ještě jsem zasadila se SH poslední bylinky,sklizeň bude za 1hod.12 min. a hned hodím na trh,snad ještě někomu pomůžou.
    Nemám ráda akce na náhodné vypadávání. Zase je bylinková akce mnohem horší než ta předcházející a chyby ve hře to ještě zhoršují.
     
    zdarsky79, marketka47 a Helena1313 tohle ocenili.
  16. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Hotovo už v sobotu, dala jsem na rady zkušených hráčů a výnos z velkých polí jsem měla 27 ks. Piccolo bedna dala Plavbozní zábavu. Florenový strom jsem měla z minulé akce.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Batory

    Batory Pilný autor

    je vidět ,že jsem chromá baba-než kliknu na bobule ,tak jsou pryč.
     
    dasa1143 a ptakoun tohle ocenili.
  18. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Ako sa menia u Siegfrieda bylinky?
     
  19. Batory

    Batory Pilný autor

    děkuji všem farmářům co jsem od nich koupila-tuto hru mám poprvé díky vám splněnou-děkuji.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som skončila na 71 a vedľajšia zmakla celú akciu ;)xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.