Aktualizace v Rama obchodě (24.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kamicek007

    kamicek007 Pisálek fóra

    A k čemu mi budou RAMA mince, abych kupovala zbytečnosti, zvířat mám plnou lištu,
    Můj názor je, že chtějí pouze víc peněz z nás vytahat, abychom si museli všechno koupit za reálné peníze.
     
  2. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak snad nebudu na pranýři za trochu jiný názor, ale musím se trošku zastat i BP a na téma "snaha vytřískat peníze a víc je nezajímá" říkám, že to není pravda.
    Protože jsem si vyzkoušela i jiné hry - i přímo hry typu Farma - vidím, že reálné náklady jsou zde zdaleka nejnižší. Navíc do puntíku je splněn ten dodatek Farmeramy, totiž že jde o hru zdarma. Ano, je pravda, že spousta prvků je placených, ale ruku na srdce, jsou to všechno prvky, které hru usnadňují. Samotná Farma jde hrát plnohodnotně i bez nich a z toho, co jsem zatím prošla, je to skutečně výjimka.
    Změna v Ramaobchodě mi radost neudělala, to netvrdím, ale určitě to můj vztah ke hře nikam neposune. Dosud jsem využívala jen limitované nabídky a nevadilo mi to. Podotýkám, že nejsem žádný matador. Sice už hraju nějakou dobu, ale třeba obr-stromy mám jen z družstva a z té poměrně nedávné akce, tedy 3x SH a po jednom Zuzi a Ultra - rozhodně nejde o žádný obr-sad. Zásoby těchto hnojiv se snažím mít kolem 1000 Ks, na většinu akcí spotřebuji po 100 Ks a přesto, když chci a snažím se, vše dokončím. Kupuji jen měsíční pomocníky, jinak nic.
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    radost z toho nemám, byla to pro mně berlička o které jsem věděla, že ji mohu využít v případě potřeby, málokdy jsem měla přes 1000 farmářských mincí, recyklomat jsem skoro nevyužívala(několikrát se mi stalo, že mi dodané komodity scházely při následné akci), prémium neruším, byla bych sama proti sobě. SH občas kupuji, ale kupovat ho častěji nemíním, SK mi stačí z bedýnek a KŠ, stějně dělám jen šlechtitelské akce, takže žádná velká změna to pro mně nebude, jen jakési rozčarování. Přimlouvám se, aby byl navýšen limit alespoň na 5-10, aby rama obchod byl stále berličkou v případě potřeby
     
  4. stavra

    stavra Rádoby autor

    Nesouhlasím,hra spěje do kopru.
     
  5. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré dopoledne, z mého pohledu je to škoda. Pro mne osobně to byla pojistka, když jsem potřeboval dokončit akci a došlo SH a nebo vrtulky. Přimlouval bych se za navýšení počtu aspoň 5-10 x za období. Hezký den
     
  6. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Standartně se přišlo na to kudy tečou many směrem od rt a tudíž tesař díru zapráskal, vlk se nažere ale koza protestuje. Já protestují, nesouhlasím s omezením a dalším okleštěním hry. Za to že se nekupují hovadiny přece nemůžeme jenom my ale Rt nevymýšlí atraktivní hovadiny a to opravdu náš problém není. Protééééééééést, fuuuuuuuuuuj, a vůbec, na farmu už kašlu čím dál tím víc pokud si milé Rt nevšimlo je čas mu to říct. Dobrou nocku a klidné prázdniny všem. Martina
     
  7. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    Ahojte ludkovia, mna sa v prvej moznosti (bezne, standardne) neukazuje vobec nic - je to dobre alebo robim nejaku chybu?
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pučmelounci, vy jste asi nepochopili problém. Vůbec nejde o to, že někdo má stromy, pár stovek, neodvážím si odhadnout kolik má kdo medvědů. Ale o tom,že pokaždé je na to poukazováno a report přece musí být. Jestli na tu změnu někdo doplatí, tak to chovatelé a sadaři nebudou. Ti si poradí i bez real nebo nákupu v rama obchodě jinak.

    kralsnko, je to tak, chvilku vydrž;)
     
    Naposledy upraveno: 26/6/20
    -migos-, DANKA722 a medved222 tohle ocenili.
  9. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj kralslnko,

    všechny nabídky z kategorie Standardní byly přesunuty do kategorie Limitované, protože u nich byl zaveden limit. Z toho vyplývá, že kategorie Standardní je momentálně prázdná a u přesunutých položek se zobrazuje počet zakoupení z období, kdy byly v kategorii Standardní.

    Natali
     
    jirinasinova198 a -pinpi- tohle ocenili.
  10. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    Ahojte ludkovia - dakujem za odpovede :)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  11. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ale ano, pochopila jsem o co jde, jenom se mi nechtělo psát že jsem si měsíčně pomohla s hodně SK a vrtulkám, SH a občas i párty lístkům, víc mincí teda nebylo :). Co šlo jsem měnila za 20 ks SK asi jako každej proboha, nejsem jiná hráčka. Jen chci podotknout že jde přece o peníze a asi má RT větší zisky ze stálých položek než z výmyslů urychování levelů atd. atd. Nemuseli vrtat a měnit nekonečno na omezeno, stačilo omezit příjem rama mincí. Pak by nemusela být ani tahle diskuze, každý by si něco pomyslel, pár by to napsalo k nějaké akci že jaksi je všude najednou rama mincí méně a klidně mohl zůstat i kombajn v tom případě a klidně mohli dát prémium a další a další...nikdy jsem si za rama mince nekoupila rozšíření hřiště pro mazlíky, furt mám 6-7 políček a zbytek zaplevelený, když bylo dost mincí šla jsem utrácet za SK, vrtule atd. prostě to čeho je třeba nejvíc. A jo, tyhle zpětné vazby jak jde o reál v neprospěch pro hráče jsou opravdu k ničemu, jenže aby byla vyváženost a zachována demokracie tak zpětná vazba asi je. Víme všichni že k ničemu no Rt to také ví ale chce být aspoň v něčem velkorysé. Nechtělo se mi psát to co většina lidí psala a halt jsem ale nakonec musela, jde o prachy jak jinak že....nicméně konec opravdu platí, hra je pro mě stále nehratelnější a v této formě uhoněná, nudná a neatraktivní a tak zcela logicky hledám změnu. To neznamená že bych farmu pověsila na hřebík to po cca 8 letech opravdu ne, jenom stačí když ráno sklidím, zaseju do nějakého rok trvajícího úkolu pro mě když jdu na farmu 1x za den a už mě jaksi nebudou zajímat ani rama mince když sklidím a pádím do pryč že. Ano, tyhle diskuze jsou k ničemu, souhlasím, protože se nic nezmění a dobře už bylo. How toť vše, byla jsem na farmě déle než se mi dneska být chtělo.

    Ještě chci dodat že nemám dojem že jsem neomezené položky vybrala všechny, brávala jsem pouze SK, SH jsem zcela jistě nepřekročila nyní stanovený limit takže to že nemám k dispozici žádnou položku z údajného vyčerpání je špatně. Rozhodně bych nebrala za mince obyčejný lupen na kolo a hnojiva jsem zcela jistě též nebrala, jsem ráda když vyberu za měsíc ty větší balíčky za 80 mincí atd.
     
    Naposledy upraveno: 27/6/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.